Логотип Mary Kay®Повернутися на головну сторінку
x Ми використовуємо кукі-файли та інші схожі інструменти, щоб Ви відкрили для себе всі можливості нашого сайту. Продовжуючи використовувати цей сайт, Ви даєте згоду на використання кукі-файлів на Вашому пристрої доти, поки Ви їх не вимкнете. Ви можете змінити налаштування кукі-файлів в будь-який час у Вашому браузері, але в такому випадку деякі розділи сайту працюватимуть некоректно.
Новинки!

Сонцезахисний крем SPF 30 Mary Kay®

118 мл

Ціна

450,00грн
Сонцезахисний крем SPF 30 Mary Kay®

Сонцезахисний крем SPF 30 Mary Kay® - це легкий, знежирений сонцезахисний крем для обличчя та тіла, який захищає шкіру від ультрафіолетового випромінювання.

 • Швидко всмоктується, залишаючи шкіру м‘якою та зволоженою.
 • Захищає шкіру від УФА- и УФБ-променів.
 • Водостійкий.
 • Підходить для чутливої шкіри. Пройшов клінічні дослідження на подразнення та алергічні реакції.
 • Пройшов дерматологічний контроль. Некомедогенний.

На всю продукцію Mary Kay®, придбану безпосередньо у Незалежного Консультанта з краси або через Персональний сайт Консультанта www.marykay.ua/ІМ`Я Консультанта/ розповсюджується 100 % гарантія якості.

Якщо продукція була придбана через інші джерела, Компанія Мері Кей не може гарантувати оригінальність та якість такої продукції.

Якщо у вас не має Консультанта з краси, ви можете знайти його за посиланням.
Рекомендовані роздрібні ціни

Сонцезахисний крем SPF 30 Mary Kay®

Детальніше про захист від сонця.

А Ви знаєте, що?

SPF – це абревіатура від англійської Sun Protection Factor (сонцезахисний фактор), його рівень означає здатність засобу захищати від сонячного ультрафіолетового випромінювання. SPF вимірюється кількістю сонячної енергії, достатньої, щоб викликати сонячний опік. Це означає, що чим вище значення SPF, тим більший період, впродовж якого ваше перебування на сонці буде найбільш безпечним.

UVA та UVB - випромінювання – це два різних види сонячної радіації. UVA – промені проникають глибоко в шкіру, знижуючи її еластичність та пружність, викликаючи фотопошкодження та передчасне старіння шкіри, що виражається у пришвидшеному старінні, появі пігментних плям та веснянок, особливо у світловолосих та світлооких людей. UVB – промені за своєю енергією в кілька разів перевищують енергію UVA –променів. Вони наносять сонячні опіки та є однією із найбільш поширених причин виникнення онкологічних захворювань шкіри.

Захист SPF фактично не збільшується пропорційно значенню SPF. Наприклад, SPF 4 блокує 75% шкідливого випромінювання: тим не менш, цей рівень SPF не забезпечує широкого спектру захисту. Крем з SPF 15 захищає шкіру від 93% ультрафіолетових променів, а засіб з SPF 30 – від 97%. Більшість засобів із рівнем захисту SPF 15 та вище, такі як Сонцезахисний крем SPF 30 Mary Kay®, забезпечують захист широкого спектру дії від ультрафіолетових променів типу А і В. Засоби з більш високим рівнем SPF необхідні людям із надчутливою шкірою, вони забезпечують захист від більшої кількості ультрафіолетових променів, але не пропорційно подовжують час перебування під сонцем.

Найкращий спосіб захистити шкіри – це мінімізувати дію сонячного випромінювання. Візьміть за правило щоденно наносити засіб з SPF з рівнем захисту 15 і вище. Рекомендується носити одяг, що прикриває тіло, шляпу із широкими полями та сонячні окуляри, що блокують ультрафіолетове випромінювання.

 

Скористайтеся порадами експерта

Поради експерта з питань застосування сонцезахисних засобів

 • Нанесіть достатню кількість засобу на суху шкіру за 15-30 хвилин до виходу на вулицю, щоб дати можливість сонцезахисним фільтрам «розкритися» на поверхні шкіри та створити захисний шар, який буде затримувати небажене ультрафіолетове випромінювання.
 • При нанесенні сонцезахисного крему, особливу увагу приділіть вухам, рукам та обличчю. На всі відкриті ділянки шкіри, які не закриває одяг, слід нанести товстий шар крему.
 • Сонцезахисний засіб слід наносити на обличчя безпосередньо перед нанесенням макіяжу.
 • Будь-який сонцезахисний засіб необхідно наносити густим шаром. Традиційна норма нанесення - 2 мг крему на один квадратний сантиметр шкіри. При нанесенні крему більш тонким шаром, його захисний індекс знижується.
 • Також необхідно наносити крем повторно після купання, надмірного потовиділення та активних ігор на свіжому повітрі. Зверніть увагу, якщо на упаковці сонцезахисного крему написано «водостійкий», це не означає, що він не змивається водою – він змивається, але значно повільніше. Тому так важливо пам’ятати про необхідність повторного нанесення засобу після контакту з водою.

Подивіться порядок нанесення.

День
Очищення
Відлущування
Тонізування
Додаткові засоби
Зволоження
Захист/Завершення (Сонцезахисний крем SPF 30 Mary Kay®)
Наносимо спочатку
 
Наносимо вкінці

Сонцезахисний крем SPF 30 Mary Kay®

Сонцезахисний крем SPF 30 Mary Kay® є незамінним помічником у боротьбі із передчасним старінням шкіри.

Факт

люди у своєму житті поглинають до 2/3 сонячних променів, абсолютно цього не помічаючи (перебування на сонці до 1 години на день, за кермом машини, пересування від офісу до парковки і т.д.).

Рак шкіри є одним з найпоширеніших захворювань, але на щастя, йому можна запобігти. Наукові дослідження показали, що щоденне використання сонцезахисних засобів може знизити ризик захворювання різними формами раку шкіри.

Застосування

Нанесіть крем за 15 хвилин до виходу на вулицю. Повторно наносьте крем через кожні 3 години, після купання, після фізичного навантаження або при надмірному потовиділенні.

Попередження: призначений тільки для зовнішнього застосування. У випадку, якщо у Вас виникло висипання або подразнення, припиніть використання засобу негайно. Перед тим, як застосовувати крем для дітей віком до 6 місяців, обов’язково проконсультуйтесь з лікарем. Уникайте потрапляння крему в очі. Зберігати в недоступному для дітей місці.

Як працює засіб

Сонячні промені містять УФА - і УФБ-промені. Завдяки УФБ-променям шкіра засмагає; УФА-промені здатні проникати в глибокі шари шкіри. Вони стають причиною тривалих наслідків – поява зморщок, знебарвлення або зміна кольору шкіри. Обидва види ультрафіолетових променів пошкоджують шкіру навіть у похмуру погоду та можуть спричинити виникнення раку шкіри.

Сонцезахисні засоби поглинають, відбивають, розсіюють ультрафіолетове світло. Неорганічні, або «природні» сонцезахисні засоби, утворюють плівку, яка відбиває та розсіює ультрафіолетове проміння до його проникнення в шкіру. Такі сонцезахисні засоби містять оксид цинку або діоксид титану. Органічні або «хімічні» сонцезахисні засоби поглинають УФА-промені, перш ніж вони зможуть завдати шкоди. Авобензон та оксібензон, які входять до складу сонцезахисних засобів, захищають шкіру від УФА - та УФБ-променів одночасно.

Якісний сонцезахисний засіб повинен бути «широкого спектру» дії – він повинен містити інгредієнти, які захищають шкіру від УФА - та УФБ - променів одночасно. Всі сонцезахисні засоби Mary Kay® забезпечують надійний захист вашої шкіри в органічній або неорганічній формі захисту. Сонцезахисний крем SPF 30 Mary Kay® збагачений вітамінами та антиоксидантами, які захищають вашу шкіру від шкідливої дії ультрафіолетового проміння.

Основні інгредієнти

 • Вітамін А пальмітат - покращує зовнішній вигляд шкіри.
 • Вітамін С пальмітат і вітамін Е пальмітат – нейтралізують дію вільних радикалів.
 • Екстракт камелії - відомий своїми заспокійливими властивостями, захищає шкіру від вільних радикалів.
 • Хомосалате (10% W/W), октіноксат (7.5% W/W), октісалате (5% W/W), оксібензон (4% W/W) і авобензон (2%) - активні сонцезахисні інгредієнти.