Логотип Mary Kay®Повернутися на головну сторінку
x Ми використовуємо кукі-файли та інші схожі інструменти, щоб Ви відкрили для себе всі можливості нашого сайту. Продовжуючи використовувати цей сайт, Ви даєте згоду на використання кукі-файлів на Вашому пристрої доти, поки Ви їх не вимкнете. Ви можете змінити налаштування кукі-файлів в будь-який час у Вашому браузері, але в такому випадку деякі розділи сайту працюватимуть некоректно.

Туалетна вода Enchanted Wish™

60 мл.

Ціна

790,00грн
Туалетна вода Enchanted Wish™

Дайте волю фантазіям. Пориньте в чарівний світ, де народжуються мрії і збуваються бажання. Повірте, чудеса трапляються щодня...

  • Верхні ноти: яблуко Гренні Сміт, бразильське апельсинове масло, білий ананас, зацукровані пелюстки.
  • Середні ноти: східна лілія Старгейзер, свіжий озон, півонія, маракуйя.
  • Нижні ноти: коричневий цукор, мускус, теплий бурштин.
  • Ідеальний подарунок для жінки.

На всю продукцію Mary Kay®, придбану безпосередньо у Незалежного Консультанта з краси або через Персональний сайт Консультанта www.marykay.ua/ІМ`Я Консультанта/ розповсюджується 100 % гарантія якості.

Якщо продукція була придбана через інші джерела, Компанія Мері Кей не може гарантувати оригінальність та якість такої продукції.

Якщо у вас не має Консультанта з краси, ви можете знайти його за посиланням.
Рекомендовані роздрібні ціни

Туалетна вода Enchanted Wish™

Перегляньте відео

Туалетна вода Enchanted Wish™

http://www.youtube.com/embed/Wfoxt0_Sw5o

Натхнення парфумера

«Є щось особливе у силі уяви, у тому, як далеко ми можемо перенестися завдяки йому. Я прагнув створити такий аромат для жінок, який зумів би пробудити їх найпотаємніші бажання, наповнивши магією і чарівністю кожен день життя». – Олів'є Гильотен, Парфумер і творець аромату Enchanted Wish™, Парфумерний будинок «Жіводан».

Туалетна вода Enchanted Wish™

Свобода уяви дозволяє побачити магію у самих звичайних моментах життя і відчути щастя у щоденних справах. Туалетна вода Enchanted Wish™ - це фруктово-квітковий аромат, натхненний тою незвичайною жінкою, яка бачить магію у навколишньому її світі і знає, що всі її бажання обов'язково справдяться.