Логотип Mary Kay®Повернутися на головну сторінку
x Ми використовуємо кукі-файли та інші схожі інструменти, щоб Ви відкрили для себе всі можливості нашого сайту. Продовжуючи використовувати цей сайт, Ви даєте згоду на використання кукі-файлів на Вашому пристрої доти, поки Ви їх не вимкнете. Ви можете змінити налаштування кукі-файлів в будь-який час у Вашому браузері, але в такому випадку деякі розділи сайту працюватимуть некоректно.
Новинки!

Маска на основі вугілля для глибокого очищення шкіри обличчя Clear Proof®

114 г

Ціна

510,00грн
Маска на основі вугілля для глибокого очищення шкіри обличчя Clear Proof®

Маска, виготовлена на основі вугілля, має потрійну дію для глибокого очищення пор.

Діє моментально:

 • Активований вугільний компонент діє як магніт для очищення пор.
 • Клінічно підтверджена формула сприяє миттєвому поглинанню надлишку жиру та усуває блиск шкіри.
 • 79% чоловіків та жінок погодились: «Шкіра виглядає чистішою» після використання засобу.*
 • Екстракт розмарину та перцевої м’яти додають свіжого аромату для покращення Вашого почуття.
 • Пориньте в ніжне відчуття свіжості, плавно наносячи на свою шкіру нову формулу.

*Згідно з результатами досліджень споживачів, проведених впродовж 21-го дня серед 166 чоловіків і жінок із проблемною шкірою, які використовували продукт двічі або тричі на тиждень.

На всю продукцію Mary Kay®, придбану безпосередньо у Незалежного Консультанта з краси або через Персональний сайт Консультанта www.marykay.ua/ІМ`Я Консультанта/ розповсюджується 100 % гарантія якості.

Якщо продукція була придбана через інші джерела, Компанія Мері Кей не може гарантувати оригінальність та якість такої продукції.

Якщо у вас не має Консультанта з краси, ви можете знайти його за посиланням.
Рекомендовані роздрібні ціни

Маска на основі вугілля для глибокого очищення шкіри обличчя Clear Proof®

Ознайомитись з результатами

Очевидний результат очищення шкіри

Чоловіки та жінки, які користувались Маскою на основі вугілля для глибокого очищення шкіри обличчя під час незалежного дослідження споживачів підтвердили, що потрійна дієва формула засобу допомагає очистити шкіру, сприяючи природньо здоровому вигляду обличчя. Реальні результати наведені тут:

Залишається почуття глибокого очищення шкіри – 84%

Обличчя набуло природнього сяйва – 80%

Моя шкіра виглядає чистішою – 79 %

Я відчуваю пом’якшення шкіри – 89%

Обличчя має здоровіший вигляд – 79%

На цьому результати не вичерпано, адже учасники підтвердили, що після 21-го денного дослідження, використовуючи засіб надалі, їхня шкіра набула покращеного вигляду.*

*Згідно з результатами досліджень споживачів, проведених впродовж 21-го дня серед 166 чоловіків і жінок із проблемною шкірою, які використовували продукт двічі або тричі на тиждень.

Маска на основі вугілля для глибокого очищення шкіри обличчя Clear Proof®

Забезпечує потрійну дію для Вашої шкіри, миттєво позбавляючи жирного блиску. Засіб пропонує ефективний комплекс екстрактів рослин, що допоможе розчистити шлях до здорової та красивої шкіри. Формула з компонентом активованого вугілля така сильна, адже цей інгредієнт - відомий абсорбент, що має вдвічі більшу масу від інших домішків. Це потужний магніт, що допомагає виключити бруд та його залишки з найглибших пор шкіри. Інгредієнти натуральної мінеральної глини, каоліну та бентоніну покращують поглинання маски. Вам сподобається, як маска, всмоктуючи усі залишки жиру, зробить вашу шкіру гладенькою та м’якою. Якщо Ви страждаєте від проблемної шкіри, то Ви напевно мали справу із чорними цятками та знебарвленням. Ця мультифункціональна маска була створена, аби допомогти у боротьбі також і з цими недоліками. Маска на основі вугілля для глибокого очищення шкіри обличчя містить екстракти жимолості та зернової квасолі, що допоможуть у боротьбі зі знезбарвленням шкіри.

Це може звучати нелогічно, але іноді нанесення на Вашу шкіру чогось брудного, може стати вирішальним кроком у боротьбі за чистоту обличчя. Саме так працює магія активованого вугілля для вашої шкіри.

 • Нанесіть на очищену шкіру обличчя рівномірний шар маски.

 • Відчуйте переваги у використанні, спостерігаючи за перетворенням маски із насиченої консистенції у суху поверхню, надаючи тим самим ефект усунення усіх недоліків Вашої шкіри.

 • Залишайте маску на обличчі не більше 20 хвилин, використовуючи засіб 2-3 рази на тиждень.

 • Маску можна наносити на всю поверхню обличчя, а також зонально – вкриваючи лише проблемні ділянки обличчя.

 • Шкіра має природній процес відлущення. Іноді цей процес відбувається не так ефективно як повинен. Саме тому пори часто закупорюються залишками жиру, бактеріями та брудом. Маска на основі вугілля для глибокого очищення шкіри обличчя допомагає позбутися бруду та домішок на проблемній шкірі і підтримувати її здоровий та чистий вигляд.
 • До складу маски входять вугілля та натуральна глина, що дозволяє глибокому проникненню в пори шкіри для їхнього повного очищення. В результаті Ваша шкіра виглядає чистою та здоровою, не дозволяючи порам забруднюватись.
   
  • Активоване вугілля: коли вугілля проходить спеціальний процес нагрівання, воно активізується і стає пористим. Активоване вугілля відомий абсорбент, адже має вдвічі більшу масу від інших домішків. Саме тому його потужність допомагає очищувати найглибші пори.
  • Каолінова та бентонінова глини: Дослідження показують, що проблемна шкіра виробляє більшу кількість жиру, аніж шкіра контрольної групи людей (нормальна). На це також впливають сезонні зміни та інші фактори, що впливають на збільшення надлишків жиру на поверхні обличчя. Виготовлена із використанням вбираючої сили каолінової та бентонінової глини, ця маска миттєво вбирає залишки жиру та прибирає небажаний блиск шкіри, допомагаючи уникнути появи нових пор.
  • Екстракт жимолості та зернової квасолі: маска на основі вугілля для глибокого очищення шкіри обличчя містить екстракти жимолості та зернової квасолі, що допоможуть у боротьбі зі знезбарвленням шкіри. Використання цих інгредієнтів разом це потужний засіб у боротьбі за здоровий вигляд Вашої шкіри на шляху до її очищення. Також впродовж тестування цих натуральних інгредієнтів був виявлений ефект значного пом’якшення шкіри.