Логотип Mary Kay®Повернутися на головну сторінку
x Ми використовуємо кукі-файли та інші схожі інструменти, щоб Ви відкрили для себе всі можливості нашого сайту. Продовжуючи використовувати цей сайт, Ви даєте згоду на використання кукі-файлів на Вашому пристрої доти, поки Ви їх не вимкнете. Ви можете змінити налаштування кукі-файлів в будь-який час у Вашому браузері, але в такому випадку деякі розділи сайту працюватимуть некоректно.
Новинки! Обмежена колекція *

Туалетна вода Eau so cute®

30 мл

Ціна

790,00грн
Туалетна вода Eau so cute®

Унікальний аромат насолоди, з яким Ви поринете в солодкаво квітковий сад та довершите подорож смачними кремовими ласощами.

  • Верхні ноти: соковита груша, солодкий мигдалевий цвіт, італійський бергамот, ефірне масло апельсинового дерева.
  • Середні ноти: фрезія, рожеві піони, маргаритки, цикламен.
  • Нижні ноти: зефірний мускус, кедр, сандалове дерево.
  • Стане чудовим подарунком для неї.

* Кількість обмежена

На всю продукцію Mary Kay®, придбану безпосередньо у Незалежного Консультанта з краси або через Персональний сайт Консультанта www.marykay.ua/ІМ`Я Консультанта/ розповсюджується 100 % гарантія якості.

Якщо продукція була придбана через інші джерела, Компанія Мері Кей не може гарантувати оригінальність та якість такої продукції.

Якщо у вас не має Консультанта з краси, ви можете знайти його за посиланням.
Рекомендовані роздрібні ціни

Туалетна вода Eau so cute®

Натхнення парфумера

Туалетна вода Eau so cute®

“Туалетна вода Eau so cute® від Mary Kay – аромат насолоди, який створений спеціально для тих, хто не боїться дивувати та бути спонтанною. Вона щаслива і весела, завжди проводить чудовий час з друзями. Насправді, саме її впізнають по сміху, що завжди гучно лунає та освітлює її яскраве життя” – Наташа Кот, парфумер

Туалетна вода Eau so cute®

Веселощі. Оригінальність. Ти. Туалетна вода Eau so cute® від Mary Kay – аромат насолоди, який створений спеціально для тих, хто не боїться дивувати та бути спонтанною. Вона ігрива, енергічна, щаслива, привертає увагу усіх довкола та дивує своїм стилем? Вона обожнює проводити час з друзями, пробувати щось новеньке, сміятись, слухати музику та створювати спогади? Тоді ця туалетна вода – для Неї.

Як працює засіб

Насиченість аромату може змінюватись впродовж дня. Це відбувається завдяки тому, що велика кількість інгредієнтів змінює один одного після нанесення на шкіру. Професійні парфумери виділяють три етапи взаємозаміни насиченості того чи іншого інгредієнту:

Верхні ноти: знайомлять з ароматом і можуть тривати впродовж 15 хвилин.

Середні ноти: їх ще називають «серцем аромату», адже вони розкриваються та розвиваються впродовж декількох хвилин після розпилення парфуму на шкіру. Вони проявляються відразу після верхніх нот і можуть тривати дуже довго, навіть до кінця прояву аромату.

Нижні ноти: створюють основне враження від аромату і залишаються найдовше. Можуть проявлятись впродовж декількох годин після нанесення аромату.