Логотип Mary Kay®Повернутися на головну сторінку
x Ми використовуємо кукі-файли та інші схожі інструменти, щоб Ви відкрили для себе всі можливості нашого сайту. Продовжуючи використовувати цей сайт, Ви даєте згоду на використання кукі-файлів на Вашому пристрої доти, поки Ви їх не вимкнете. Ви можете змінити налаштування кукі-файлів в будь-який час у Вашому браузері, але в такому випадку деякі розділи сайту працюватимуть некоректно.
Відкрийте для себе продукти, які складають основу косметички кожної жінки, навіть з обмеженим бюджетом!

Основи краси 

Іноді настає період, коли потрібно економити, і багато дівчат утримуються від дорогих покупок. Але є деякі косметичні засоби, які необхідні завжди. Тут ви знайдете тільки найнеобхідніше для краси вашої шкіри.


Догляд за шкірою

Очищувальний засіб «3 в 1» TimeWise® для комбінованої/жирної шкіри

Очищувальний засіб ефективно видаляє косметику, забруднення та ороговілі клітини з поверхні шкіри. Поєднує в собі три основні переваги для вашої шкіри - очищення, відлущування, тонізування.

100702

Максимально зволожувальний крем що підвищує пружність шкіри SPF 30

Максимально зволожувальний крем що підвищує пружність шкіри, SPF 30 володіє усіма перевагами Максимально зволожувального крему що підвищує пружність шкіри TimeWise® та одночасно захищає шкіру від ультрафіолетового випромінювання.
100710

Зволожувальна маска-гель TimeWise®

Ця маска є ефективним засобом, який не тільки запобігає першим ознакам старіння, а й вдихає життя у втомлену, тьмяну шкіру. Маска-гель насичує шкіру вологою і має потужні оновлювальні властивості.
100729

Вас також зацікавить

Ознайомтеся з продукцією до 150 грн.
Інвестиції в красу.
Спробуйте мультифункціональні засоби.
Рекомендована роздрібна ціна.