Логотип Mary Kay®Повернутися на головну сторінку
x Ми використовуємо кукі-файли та інші схожі інструменти, щоб Ви відкрили для себе всі можливості нашого сайту. Продовжуючи використовувати цей сайт, Ви даєте згоду на використання кукі-файлів на Вашому пристрої доти, поки Ви їх не вимкнете. Ви можете змінити налаштування кукі-файлів в будь-який час у Вашому браузері, але в такому випадку деякі розділи сайту працюватимуть некоректно.
 
 Add to bag

 

Турбують глибокі зморшки? Забудьте про них!

Дізнатися про

Переваги

Крем-філлер для глибоких зморшок TimeWise Repair® Volu-Fill™ націлений на вирішення однієї задачі - забезпечити необхідний догляд шкірі з глибокими зморшками. Він наповнює вологою клітини, візуально розгладжуючи глибокі зморшки. Це ідеальне доповнення до системи засобів інтенсивного антивікового догляду TimeWise Repair®.

100907

Вас також зацікавить:

100901 100902 100903 100904
 

* Результати відображають вимір виразності зморшок медико-біологічною апаратурою після восьмитижневого незалежного клінічного дослідження, в ході якого 31 жінка використовувала засіб вранці та ввечері. Вираженість зморшок визначається як візуальні довжина, ширина і кількість глибоких зморшок.

 

Рекомендовані роздрібні ціни.