Логотип Mary Kay®Повернутися на головну сторінку
x Ми використовуємо кукі-файли та інші схожі інструменти, щоб Ви відкрили для себе всі можливості нашого сайту. Продовжуючи використовувати цей сайт, Ви даєте згоду на використання кукі-файлів на Вашому пристрої доти, поки Ви їх не вимкнете. Ви можете змінити налаштування кукі-файлів в будь-який час у Вашому браузері, але в такому випадку деякі розділи сайту працюватимуть некоректно.
Brazilian fashion designer Patricia Bonaldi 

Дизайнер і автор колекції декоративної косметики Into the Garden™ Патриція Бональді"Красива жінка - це впевнена жінка. Я вірю в те, що краса жінки відображає її віру в себе, почуття та погляд на оточуючий світ".

– Патриція Бональді, модний дизайнер.

 

При створенні Модних тенденцій сезону весна - літо 2016, компанія «Мері Кей» співпрацювала з дизайнером з Бразилії Патрицією Бональді . Більшість її праць - справжні витвори мистецтва ! Серед знаменитостей і модних редакторів вона славиться вмінням поєднати практичність і сміливу жіночність , приділяючи багато уваги деталям . При плідній співпраці була створена Обмежена колекція декоративної косметики Into The Garden ™ , що відображає модні в цьому сезоні квіткові мотиви.

Творчість Патриції Бональді, що відображає прихильність компанії «Мері Кей» до краси і інноваційних рішень, втілилося в Колекції декоративної косметики Into The Garden ™. Завдяки участі в розробці Себастьяна Корреа - експерта в області краси, візажиста Глобальної команди «Мері Кей», колекція в повній мірі відображає модні тенденції цього сезону

 

Макіяж Into the Garden

Get the step-by-step application tips for the Patricia Bonaldi Into the Garden Signature Look created by Mary Kay Global Makeup Artist Sebastian Correa.

Свіжі відтінки тіней та привабливий відтінок помади створюють легкий весняний образ.

 

На верхню повіку та область під бровами нанесіть «Рожевий» відтінок тіней з Палітри для макіяжу Into The Garden™. Щоб додати погляду виразності та чарівності, підкресліть лінії росту верхніх та нижніх вій, а також на одну третину пофарбуйте верхню повіку у внурішнього куточка ока відтінком «Сіро-коричневий» з Палітри для макіяжу Into The Garden™. Також нанесіть «Сіро-коричневий» відтінок в складку верхньої повіки.

300013


Намалюйте витончену стрілку за подомогою Гель-підводки для очей з пензликом.

130517


Вії нафарбуйте за допомогою Туші для вій з ефектом подовження Lash Love®.

130714


Вилиці виділіть Минеральними рум'янами "Ніжний Рум'янець".

120207


Макіяж губ створіть за допомогою Губної помади True Dimensions™ "Зухвала Фуксія".

140712

Серветки з матуючим ефектом Into The Garden™ з лляного паперу, м'яко абсорбують надлишки шкіряного жиру, позбавлять від непотрібного блиску на обличчі.

300018
Рекомендовані роздрібні ціни.