Логотип Mary Kay®Повернутися на головну сторінку
x Ми використовуємо кукі-файли та інші схожі інструменти, щоб Ви відкрили для себе всі можливості нашого сайту. Продовжуючи використовувати цей сайт, Ви даєте згоду на використання кукі-файлів на Вашому пристрої доти, поки Ви їх не вимкнете. Ви можете змінити налаштування кукі-файлів в будь-який час у Вашому браузері, але в такому випадку деякі розділи сайту працюватимуть некоректно.
Помада «Рожевий Серпанок» по благодійній програмі «Краса, що змінить світ»

Благодійна програма «Краса, що змінить світ» допомагає змінювати життя жінок на краще з кожною покупкою.


Помада за помадою, ми змінюємо життя жінок. Мері Кей Еш створила свою компанію на основі Золотого Правила і надавала особливого значення можливості віддавати. Саме тому щороку компанія «Мері Кей» реалізує свою місію - Покращувати життя жінок у всьому світі. Завдяки дії програми і вашій підтримці ми пожертвували мільйони доларів в різні благодійні організації в усьому світі.


30 гривень від продажу кожної помади «Рожевий Серпанок» в Україні будуть спрямовані на реабілітацію жінок, які перенесли операцію з видалення раку молочної залози.

Використовуючи помаду «Рожевий Серпанок», ви будете не тільки добре виглядати, але і знати, що ви допомагаєте жінкам України.

  • Помада створює легкий рожевий відтінок на губах, який добре виглядає на всіх тонах шкіри.
  • Ми створили унікальний дизайн упаковки і додали вигравійоване серце на стрижні помади.
300290
*Обмежена кількість
Рекомендовані роздрібні ціни