ПОЗБУДЬСЯ ПРОБЛЕМ ІЗ СУХОЮ ШКІРОЮ
Дізнайся більше про правильний догляд!
Суха шкіра не має очевидних видимих ознак. Однак незалежно від типу шкіри, з часом ти можеш помітити стягнутість, сухість чи подразнення шкіри, або відчути її лущення чи дискомфортний свербіж. Ці проблеми — результат впливу навколишнього середовища та недостатнього рівня зволоженості у щоденному догляді. В цій статті ти дізнаєшся, як правильно доглядати за сухим типом шкіри, незважаючи на пори року. В цьому нам допоможе експертка із догляду за шкірою Гіта Калахасті, Провідна наукова співробітниця відділу передових досліджень, наукових досліджень та наукової перевірки в "Мері Кей".
Чому виникає сухість шкіри обличчя та тіла?
Існує низка факторів, які спричиняють сухість шкіри обличчя та тіла. Серед внутрішніх факторів можна виділити вік, який впливає на зменшення кількості вироблення природнього жиру та уповільнення швидкості регенерації клітин. На додаток до цього, також можуть впливати зовнішні чинники: спекотна чи холодна погода, низький рівень вологості, надмірне та ретельне вмивання. Саме тому так важливо мати міцний шкірний бар'єр, адже він контролює втрату вологості шкірою. При порушенні такого бар'єру виникає проблема із гідратацією шкіри, що призводить до помітного погіршення її зовншнього вигляду — може з'явитися тьмяність, сухість та лущення.
Шкірні захворювання, такі як екзема, також є ключовими причинами сухості шкіри. Якщо ти думаєш, що маєш захворювання шкіри, то найкраще рішення — звернутися до сертифікованого дерматолога.
Які основні ознаки сухості шкіри?
Сухість шкіри може проявлятися по-різному. Сухість шкіри обличчя може проявлятися як білі плями чи лусочки, або попелясті ділянки. Зазвичай такі прояви помітні на щоках, навколо очей чи ближче до підборіддя. Губи також часто стають сухими, особливо взимку. На тілі суха зневоднена шкіра спочатку проявляється на стопах та гомілках. Ці ділянки тіла мають менше сальних залоз та зазвичай більше піддаються впливу навколишнього середовища. Однак варто зауважити, що сухі ділянки на шкірі можуть з’явитися будь-де.
Як позбутися сухості шкіри?
Для того, щоб позбутися сухості та лущення шкіри, варто відновлювати її зволоженість. Її можливо контролювати за допомогою пом’якшувачів і зволожувачів — ключових інгредієнтів, які входять до складу лосьйонів та
зволожувальних засобів! Зволожувальні креми є найпоширенішими засобами для підтримки гідратації шкіри. Вони можуть забезпечити як короткострокові, так і довгострокові переваги. Окрім цього, якщо до складу таких засобів входять активні інгредієнти, то вони можуть допомогти відновити здоров’я шкіри.
Чи всі типи шкіри можуть відчувати сухість?
Так, усі типи шкіри можуть відчувати сухість! Тому варто пам'ятати, що незалежно від того, чи в тебе суха, комбінована або жирна шкіра, необхідно додавати до щоденного
догляду за шкірою зволожувальні засоби.
Чому так важливо зволожувати шкіру?
Підтримання належної гідратації шкіри має важливе значення для зовнішнього вигляду шкіри, її м’якості та зміцнення шкірного бар’єру для захисту від захворювань і впливу зовнішнього середовища. Крім того, недолік зволоження може сприяти передчасній появі тонких мімічних ліній та видимих зморшок.
Як запобігти появі сухої шкіри обличчя та тіла?
Варто пам'ятати, що надмірне вмивання, пілінг та тривалий гарячий душ можуть призвести до сухості шкіри. Враховуй це та щодня використовуй зволожувальний крем та засіб із
SPF-фактором. Це допоможе запобігти розвитку сухості шкіри. На жаль, її неможливо уникнути через вплив зовнішніх факторів, як-от холодне сухе місце чи зимовий період. В такі моменти варто користуватися додатковим зволоженням у догляді за шкірою обличчя та тіла.
ГЕРОЇНЯ ГІДРАТАЦІЇ
Шкіра стає надзвичайно сухою, коли не може самостійно відновитися, при цьому продовжуючи втрачати воду. Надмірна сухість є ознакою порушення шкірного бар'єру та рівня зволоженності. Ці зміни впливають і на зовнішній стан, оскільки з'являється відчуття стягнутості, подразнення та дискомфорту.
Для надзвичайно сухої шкіри, особливо на руках, ліктях і стопах, використання Екстразволожувального нічного крему Mary Kay® може допомогти відновити та зберегти природну вологість шкіри. До його складу входить петролатум – пом’якшувальний засіб, який утворює захисний бар’єр для мінімізації випаровування вологи та допомагає підтримувати м’який, гладкий та еластичний вигляд шкіри.
Чи є засоби, які ви можете порекомендувати для сухої шкіри залежно від її типу?
Я рекомендую боротися із надмірною сухістю за допомогою пом'якшувачів та зволожувачів. Вони допомагають запобігати додатковій втраті вологи. Найвідомішим зволожувальним інгредієнтом для шкіри є гліцерин. Він допомагає пом'якшувати шкіру за рахунок її гідратації.
Інтенсивно зволожувальний крем для сухої шкіри містить у своєму складі гліцерин та екстракт водоростей – кондиціонуючий і зволожувальний компоненти. Цей розкішний крем для обличчя, розроблений спеціально для сухої шкіри, відразу робить шкіру більш сяючою та неймовірно гладенькою.
Надмірне вироблення шкірного сала — ознаки жирної чи комбінованої шкіри. Натуральні олії на поверхні шкіри мають вирішальне значення для утримання вологи в шкірі. Однак надлишок жиру може зробити шкіру блискучою та жирною на вигляд, особливо в Т-зоні. Тому важливо збалансувати жирну шкіру, зменшивши вироблення сала, одночасно забезпечуючи додаткове зволоження.
Знежирений зволожувальний гель для нормальної та жирної шкіри обличчя Mary Kay® містить диметикон – кондиціонер і пом’якшувальний засіб, який допомагає підтримувати м’який, гладкий і пружний вигляд шкіри. Також до складу гелю входить екстракт зеленого чаю – інгредієнт, відомий своїми заспокійливими властивостями. Нежирна некомедогенна гелева текстура швидко поглинається, залишаючи на шкірі відчуття прохолоди та свіжості. Це ідеальний вибір для тих, хто має жирну шкіру!
СУХА/ЖИРНА ШКІРА
Незалежно від типу шкіри, подумай про додавання до свого догляду за шкірою Зволожувальної маски-гель TimeWise®. Вона надасть твоїй шкірі додаткового зволоження.
Якщо у тебе суха шкіри і ти прагнеш більше дізнатися про особливості догляду за нею, звернись до Б'юті-експертки "Мері Кей"! Твоя персональна Консультантка з краси, вона проконсультує та допоможе з вибором найкращих рішень для тебе — віртуально чи під час особистої зустрічі!