Відкрий для себе нові відтінки

Виражай свій настрій новими сучасними луками, що підкреслять твою впевненість у собі - від легких до яскравих, від свіжих до безстрашних, від сміливих до драматичних - обери свої відтінки, що підкреслять твою індивідуальність.
Створи незабутній образ сезону з яскравими пігментованими тінями для повік та нюдовими, ледве помітними на губах матовими помадами із нової Лімітованої трендової колекції осінь-зима 2019-2020. 

Яскрава впевненість

Цього сезону модно та красиво бути насамперед впевненою у собі та сміливо виражати свою індивідуальність. Саме це надихнуло нас запропонувати яскраві кольори у новій трендовій колекції сезону. 

Radiate Confidence quad eyeshadow palette from the Mary Kay Fall Winter Trend Confidently Hue.

Випромінюй впевненість

Сучасний погляд на матові відтінки. Яскраві кольори, які можуть виглядати натурально. А найкраща новина у тому, що ти можем не обмежувати себе кількістю образів, що можно створити за допомогою цієї Палітри тіней для повік Chromafusion™. Просто нанеси їх на повіки та випромінюй впевненість. До складу Палітри входять чотири відтінки:

Іриска, теракотовий матовий 
Золотий Персик, сяючий
Блакитне Сяйво, яскраво мерехтливий
Махагон, тепло-коричневий матовий
Feel Fierce quad eyeshadow palette from the Mary Kay Fall Winter Trend Confidently Hue.

Будь нестримною

Теплі нейтральні кольори, що чарують погляди та створюють яскраві образи. Гранатовий відтінок ідеально поєднаний із темними насиченими кольорами додаватимуть чарівної загадковості твоєму образу цією осені. Цей лук не залишить байдужим нікого, адже твоя нестримність проявляється у кожній деталі. Чотири високопігментовані відтінки увійшли до склад цієї Палітри для повік Chromafusion™:

Золота Троянда, додає легкого сяйва
Гранат, темно-червоний відтінок з рожевим матовим фінішем
Колібрі, лілово-зелений відтінок з зеленим мерехтливим фінішем
Чорний Оксамит, чорний матовий
Two nude matte lipsticks from the Mary Kay Fall Winter Trend Confidently Hue.

Ідеальний нюд

Збалансуй яскравий макіяж очей одним із цих натуральних відтінків Матової помади. Адже гармонія понад усе, а макіяж потребує лише одного акценту. Ніщо не здатне доповнити образ краще за вдало підібрану помаду. І ці два відтінки ідеально пасуватимуть під різні тони шкіри та надаватимуть губам ніжного матового фінішу.

Пряна Гвоздика, теплий відтінок з ефектом "поцілованих сонцем" губ
Модний Тауп, насичений універсальний та супер-натуральний відтінок