ТОП-8 помилок у макіяжі губ

 макияж губ


Губна помада – це просто фінальний допоміжний елемент макіяжу? Зовсім ні. Макіяж губ не менш важливий для створення вражаючого образу, ніж виразні очі чи рівномірний тон. А іноді його вдале втілення може бути єдиним, що потрібно тобі, аби засяяти на 200%. Що ж заважає нам створювати макіяж губ рівня P
ro?

Помилка 1. Нехтування етапом підготовки

satin lipsГладенька база без відчутних нерівностей – запорука подальшого успіху. Враховуй, що декоративна косметика лише підкреслить лущення шкіри на губах, а колір виглядатиме неоднорідно. Щоб цього уникнути, 3-4 рази на тиждень нанось на губи ніжний цукровий скраб із пом’якшувальними компонентами. Окрім відлущення, засіб також зволожує губи, попереджаючи їхню сухість, а отже, гарантує бездоганний колір помади.

Помилка 2. Праймери та бази – лише для повік та обличчя

Сенс використання баз та праймерів – підготовка шкіри. То чому ж шкіра губ випускається з поля зору? Вона надзвичайно ніжна та тонка, а тому потребує підвищеного рівня турботи. Окрім розгладження дрібних зморшок, праймер дозволяє губній помаді повноцінно проявляти свій колір та забезпечує загальну стійкість макіяжу губ.

Помилка 3. Червона помада – табу для мене

Червона помада пасує усім! Головне – правильно обрати свій відтінок, адже червоні помади діляться на холодні, теплі та нейтральні. Почни з нейтральних (яскраво-червоний, кавунний), вони зазвичай пасують усім. Ще простіше обрати відтінок червоного за своїм кольоротипом. Наприклад, у класичних червоних помад холодний підтон і він пасує кольоротипу «Зима» і «Літо». Відтінки помад Mary Kay® «Червона Туфелька» і «Червоне Полум'я» саме такі. Зверни увагу, холодний червоний робить зуби візуально білішими. Відтінок помади Mary Kay® «Чарівний Корал» тепліший і підійде «Весні» та «Осені».

Помилка 4. Чіткі контури – пережиток минулого. Лайнер не потрібен!

Дійсно, наразі актуальні макіяжі без чітких ліній, які більше тяжіють до природності. Однак використання олівця для губ здебільшого має на меті означення контуру, який гарантуватиме, що помада ляже чітко у потрібних межах та не скочуватиметься у дрібні зморшки. Наприклад, червона помада, яка ледь не найліпше видасть найменший невірний порух руки, гарантовано виглядатиме розкішно саме завдяки лайнеру.

При цьому важливо підібрати максимально близькі відтінки помади та олівця, щоб твій макіяж не став посиланням до образу 90-х, коли у моді був контрастний колір контуру. А ще лайнер може виручити, якщо під рукою немає праймера: використовуй його як базу, рівномірно заштрихувавши всю поверхню губ.

Помилка 5. Помаду слід підбирати виключно під образ

Безперечно, все має бути в гармонії. Однак не слід забувати, наприклад, що темна помада візуально зменшує губи, а також про існування відповідностей між кольоротипом та відтінками декоративної косметики. Щоб детальніше розібратися у всіх цих нюансах, читай наш матеріал "Як вибрати помаду", а краще звернись до Б’юті-експертки компанії «Мері Кей», яка з радістю надасть тобі професійну консультацію.

Помилка 6. Повна відмова від матових помад, бо вони пересушують губи

За умови правильного догляду за губами, достатнього зволоження та використання лайнера процедура нанесення матової та глянцевої помади є ідентичною. А якщо матові помади завжди надмірно висушували твої губи, переглянь добірку варіантів від Mary Kay®. Формула засобу дозволяє помаді не лише піклуватися про твої губи, але й максимально комфортно наноситися.

Помилка 7. Щоб помада краще розподілилася, потрібно стиснути губи після її нанесення

У жодному разі! Не перекреслюй всі свої попередні старання таким простим рухом. Замість рівномірного нанесення ти отримаєш плями, скупчення засобу в одному місці та його нестачу в іншому.

Помилка 8. Нанесення помади – останній етап макіяжу губ

помада для губ

Якщо ти переймаєшся щодо стійкості та гарного вигляду протягом всього дня, то варто приділити макіяжу ще пару хвилин. По-перше, через кілька секунд після нанесення зроби декілька доторків матуючими серветками. Це попередить потрапляння надлишків засобу на зуби. По-друге, нанеси тоненький шар прозорої пудри, яка слугуватиме чудовим фіксатором, при цьому зовсім не впливаючи на колір та твій комфорт.

Зачекай! Суха теорія без практики рідко дає бажані результати, а тому після прочитання всіх порад переконайся, що у твоїй косметичці є мінімальний набір, аби одразу спробувати лайфхаки у дії:

  • Доглядова косметика (скраб для губ, бальзам для губ)
  • Праймер для губ
  • Декоративна косметика (лайнер, матова помада/гелева помада). 

Охопити усі аспекти макіяжу губ в одній статті досить важко, тому, перефразовуючи відомий вислів, краще один раз спробувати, ніж сто разів прочитати! Мікропаті «Акцент на губи» – це коротка 30-хвилинна зустріч тебе, твоєї подружки та візажного експерта, під час якої ти вільна питати, експериментувати та поглинати нові знання! Б’юті-експертка допоможе розібратися у догляді, доречності кольорів, формулах та текстурах, розповість про секрети та лайфхаки, а також прямо на мікропаті навчить створювати ефектний образ з використанням засобів, що точно є у косметичці кожної дівчини!

Як потрапити на мікропаті? На мапі пошуку знайти найближчу до себе Незалежну Консультантку з краси. Далі зв’язатися із нею у зручний для тебе спосіб та готувати губки! Незабаром на них чекатиме дивовижне перевтілення!