MARY KAY – офіційний beauty-партнер Ukrainian Fashion Week NoSS

Mary Kay та Ukrainian Fashion Week традиційно відкривають двері головної fashion-події України і запрошують стати свідками народження нових грандіозних трендів та інновацій у світі моди, стилю і краси.

Концепція нового тижня моди звучить як NO SEASON Season і буде відображена у позасезонності представлених на подіумі колекцій дизайнерів.

Переглянути повний розклад 47-го сезону Ukrainian Fashion Week NoSS ви можете на офіційному сайті UFW за посиланням. Основною локацією Тижня Моди стане Мистецький Арсенал у Києві.

Чимало українських дизайнерів змогли особисто оцінити професіоналізм візажистів Mary Kay, які вже декілька сезонів створюють образи моделей для показів. А це найкращий доказ того, що з косметикою бренду можна втілити найсміливіші make-up ідеї. П’ятий сезон поспіль талановита команда beauty-експертів Mary Kay (Україна) працюватиме під керівництвом зіркового make-up артиста Mart Elle, одного з ключових експертів в українській beauty-індустрії. На бекстейджі команда з 30 топ-візажистів Mary Kay (Україна) готуватиме образи моделей для показів дизайнерів на головному подіумі країни.

З 31 серпня по 3 вересня 2020 року під час Ukrainian Fashion Week NoSS гості Мистецького Арсеналу традиційно запрошуються відвідати яскравий корнер Mary Kay з digital зонами, де усі охочі зможуть  відтворити варіації fashion-мейкапу з подіумів просто за допомогою свого смартфону, спробувати на собі оригінальні образи у креативній insta-фотозоні, а також безконтактні брендовані флеш-тату.

Крім того, на гостей Мистецького Арсеналу чекають майстер-класи від візажиста Mart Elle за участі зіркових моделей. Долучитися до майстер-класів можна кожного дня протягом тижня моди у зоні Workshop Мистецького Арсеналу або ж слідкувати за прямою трансляцією на youtube-каналі Mary Kay Україна.

Організатор Ukrainian Fashion Week забезпечує дотримання усіх карантинних вимог та правил перебування у закритих приміщеннях на території Мистецького Арсеналу протягом заходу. Зі свого боку, команда Mary Kay (Україна) закликає гостей не нехтувати епідеміологічними правилами щодо COVID-19, користуватися санітайзерами та засобами індивідуального захисту.

До зустрічі у новому сезоні Ukrainian Fashion Week NoSS!