У світі не так багато компаній, що дійсно можуть пишатися такою ж багатою спадщиною як компанія «Мері Кей». Те, що починалось з ділових якостей Мері Кей Еш і її величезного бажання допомогти жінкам досягти успіху в житті, перетворилося в одну з найбільших косметичних компаній, що працює за методом прямого продажу.  Компанія Mary Kay® посіла ТОП-5 місце у світовому рейтингу компаній з прямих продажів, піднявшись з минулорічної 6-ї сходинки завдяки своїм продажам.

Відсвяткувавши вже більше 50 років роботи, компанія «Мері Кей» входить в Топ-3 Найбільш респектабельний компаній США за версією Reputation Institute, а також потрапила в топ-10 найкращих брендів з догляду за шкірою і топ-15 найкращих брендів з декоративної косметики в світі (Euromonitor International).

Продукція компанії «Мері Кей» представлена в 40 країнах світу. Рівень оптових продажів складає 3,5 мільярдів доларів США, а кількість Незалежних Консультантів з краси, що ведуть бізнес з компанією «Мері Кей», перевищила 2 мільйони людей.


ІСТОРІЯ КОМПАНІЇ

Історія компанії «Мері Кей»

Створена в 1963 році на скромні сімейні заощадження у 5000 доларів, компанія «Мері Кей» перетворилася в одну з найбільших компаній, що спеціалізується на продукції з догляду за шкірою і декоративній косметиці у галузі прямих продажів.

Докладніше

ПРО Мері кей еш

Про Мері Кей Еш

Чарівна, енергійна і неповторна. Дізнайтеся про жінку, яка все це створила.

Докладніше

Часті запитання

Тут ви зможете знайти відповіді на найбільш поширені питання про «Мері Кей».

Докладніше
КНИГИ МЕРІ КЕЙ ЕШ

З книг, написаних самою Мері Кей Еш, а також іншими авторами про неї, ви можете дізнатися багато цікавого про її креативний спосіб мислення.

Докладніше
МУЗЕЙ «МЕРІ КЕЙ»

Музей «Мері Кей», розташований в будівлі штаб-квартири компанії «Мері Кей» розповість вам про етапи становлення компанії. Музей «Мері Кей» - це не тільки данина поваги і визнання, а й уроки історії.

Докладніше
БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД «МЕРІ КЕЙ»

Познайомтеся с діяльністю Благодійного фонду компанії «Мері Кей» і його місією з підтримки програм з дослідження ракових захворювань і запобігання насильства в сім'ях.

Докладніше
«МЕРІ КЕЙ»: ШЛЯХ ДО УСПІХУ

Запрошуємо вас до блогу «Мері Кей: шлях до успіху», де ви зможете дізнатися більше про мудрість і багатий внутрішній світ «Мері Кей», які лежать в основі культури Компанії.

Докладніше