НАДИХАЮЧА, НЕПОВТОРНА, УНІКАЛЬНА ІСТОРІЯ УСПІХУ.


Компанія мрії

Побудувавши успішну кар'єру у сфері прямих продажів, Мері Кей Еш, вийшовши на пенсію на початку 1963 року, вирішила написати книгу, яка допомогла б жінкам досягти успіху у діловому світі, де домінували чоловіки. Перед початком роботи над книгою вона склала два списки. У перший включила те, що різні компанії робили правильно і компетентно, у другий те, що роботодавці, на її думку, могли робити краще. Уважно переглянувши обидва списки, Мері Кей Еш зрозуміла, що вона мимоволі створила маркетинговий план «Компанії мрії», той самий, який міг би надати жінкам безмежні можливості для досягнення особистого та фінансового успіху.

Вклавши в нове підприємство всі свої заощадження в розмірі 5000 доларів і заручившись підтримкою свого двадцятирічного сина Річарда Роджерса, Мері Кей відкрила Компанію своєї мрії 13 вересня 1963 року. 

Керуюча філософія

За основу своєї філософії Мері Кей Еш взяла Золоте Правило, яке свідчить, що в будь-якій ситуації найбільш правильним і вірним рішенням буде ставитись до інших так, як ви б хотіли, щоб ці люди поставилися до вас. Вона також твердо вірила, що життєві пріоритети кожної жінки повинні бути розставлені в такому порядку: спочатку віра, потім сім'я, потім кар'єра.

Вона підкреслювала важливість визнання досягнень інших людей. І вчила співробітників Компанії та Незалежних Консультантів з краси діяти так, ніби в кожної людини, яку вони зустрічають на своєму шляху, на грудях є табличка з написом "Дайте мені відчути мою значимість".

Компанія «Мері Кей» зберігає вірність принципам Мері Кей Еш і дотримується їх і сьогодні. 

Нагороди Мері Кей Еш

Незліченна кількість бізнесменів, письменників, політиків і вчених не раз визнавали очевидні заслуги і рішучість Мері Кей Еш. Вона отримала безліч престижних нагород за життя і після своєї смерті.
У книзі "Видатні історії бізнесу усіх часів" журналу "Forbes" Мері Кей Еш присвячений окремий профіль. Також вона отримала "Нагороду слави" Асоціації прямих продажів.

Ось ще деякі з її нагород:
  • У 2008 році Мері Кей Еш була включена до числа ста найвидатніших жінок століття за версією Всесвітньої християнської асоціації молодих жінок (Метрополітан, Даллас).
  • У 2006 році найбільша американська телевізійна компанія «& E Television» на історико-біографічному каналі представила біографічний фільм про Мері Кей.
  • У 2004 році Мері Кей Еш включили в список «25 найвпливовіших людей у світі бізнесу за останні 25 років» за версією мовної компанії PBS і першої в світі бізнес-школи Wharton.
  • У 2003 році Мері Кей Еш увійшла до списку «Найвпливовіших жінок-підприємців Америки» за версією Техаського університету Baylor.
  • У 1999 році організація Lifetime Television Online нагородили Мері Кей титулом «Найвплівовіша ділова жінка ХХ століття».
  • У 1996 році Мері Кей зайняла почесне місце в Національній залі слави в галузі підприємництва за версією журналу Fortune.
  • У 1995 році Національною асоціацією жінок-підприємців присвоєно титул «Дослідник».
  • У 1985 році Мері Кей увійшла в число 25 найбільш впливових жінок Америки за версією «Світового альманаху і книги фактів».
  • У 1978 році Асоціацією Гараціо Альгеро присуджений титул «Видатний громадянин Америки».

Mary Kay adopted the Golden Rule as her guiding philosophy.

БІЛЬШЕ ПРО «МЕРІ КЕЙ»

Завдяки «Мері Кей» величезна кількість жінок в усьому світі змогли досягти успіху і стати господинями своєї долі. Дізнайтеся більше про її непідвладні часу принципи в книзі «Мері Кей: шлях до успіху» та інших.
Мері Кей Еш написала книгу «Мери Кей: шлях до успіху»,  що стала бестселером за версією Уолл-стріт Джорнел.

Мері Кей Еш створила глобальну команду Незалежних Консультантів з краси, яка нараховує сьогодні понад 2 мільйони жінок, і користується заслуженою повагою в ділових та академічних колах. Як це стало можливим? Секрет розкривається в її книзі «Мері Кей: шлях до успіху», що стала бестселером за версією Уолл-стріт Джорнал. 

Протягом більше ніж 50 років принципи, викладені в книзі «Мері Кей: шлях до успіху», допомагали Компанії здобувати успіх шляхом зміни умов ведення бізнесу та стрімкого глобального зростання. Навряд чи знайдеться така компанія, яка так само цілком і щиро втілює цінності і переконання свого засновника, як корпорація Mary Kay. 

Визнана сьогодні найвідомішою жінкою-підприємцем Америки, в 1963 році Мері Кей Еш вперше вийшла в світ підприємництва, керований чоловіками, щоб відкрити шлях до успіху для жінок. Вона створила свій бізнес на основі Золотого Правила, а не на правилах конкуренції. «Надихаючи людей на досягнення успіху» та «прошаровуючи кожне твердження критики двома вагомими шарами похвали», ця енергійна жінка з Техасу відкрила нові можливості жінкам всього світу і створила корпорацію, вартість якої обчислюється мільярдами доларів США. Через більше, ніж п'ятдесят років, її філософія, яка ставить на перше місце загальнолюдські цінності, рухає зростанням створеної нею Компанії і продовжує змінювати на краще життя людей по всьому світі. 

Дізнайтеся більше про книги Мері Кей