Ласкаво просимо до розділу «Часті запитання», що призначений для відповідей на питання про «Мері Кей». Незалежно від того, чи є ви Незалежним Консультантом з краси «Мері Кей», потенційним Незалежним Консультантом з краси, клієнтом або просто відвідувачем, тут ви знайдете необхідну інформацію про можливості, що надаються «Мері Кей», і основні принципи роботи Компанії.

Скільки я можу заробити в якості Незалежного Консультанта з краси?
Можливість отримувати додатковий дохід, займаючись бізнесом з «Мері Кей», звичайно ж відкрита для усіх жінок, але неможливо точно сказати, який рівень доходу отримаєте саме ви. Рівень вашого доходу, як Незалежного Консультанта з краси, може залежати від багатьох факторів, включаючи ваші особисті цілі, кількість часу та зусиль, які ви інвестуєте у власний бізнес. Чимало Незалежних Консультантів з краси ведуть свій бізнес на основі часткової зайнятості для досягнення короткострокових фінансових цілей, таких як придбання подарунків родині на свята, оплата сімейного відпочинку, оплата навчання дітей і т.д. Але є і ті Консультанти з краси, які вирішили серйозно зайнятися бізнесом і підняти його до найвищої точки розвитку, залишивши роботу. Суть полягає в тому, що рівень вашого доходу від бізнесу з «Мері Кей» залежить тільки від вас. 
Які підходи в галузі продажів і маркетингу можуть допомогти мені отримати найбільший успіх в побудові свого бізнесу з «Мері Кей»?
«Мері Кей» рекомендує не бути нав`язливим продавцем. У той час, як наполегливість та завзятість є , безумовно, важливими якостями для досягнення в будь-якому орієнтованому на продаж бізнесі, ми виявили, що найбільш успішними Незалежними Консультантами з краси є ті, які застосовують в своїй роботі Золоте Правило, власний здоровий глузд та турботу про інших. В результаті, розробляючи методи продажу та маркетингові підходи, ми пропонуємо вам поставити себе на місце іншої людини, не забуваючи відноситися до неї так, як би ви хотіли, щоб відносилися до вас. Мері Кей Еш говорила: «Пам’ятайте, що ваше багатство – це те, який вплив ви чините на людей, і всі, кого ви зустрічаєте, формують враження про вас по вашим словам та діям. Тому зробіть Золоте Правило вашим стилем життя.»
Що ж потрібно для того, щоб повною мірою скористатися можливостями «Мері Кей»?

Незалежні Лідери Бізнес-Груп та Національні Лідери говорять про те, що вони живуть життям власної мрії, і ваше запитання стосується того, як саме можна добитися таких результатів. Ви можливо чули про гнучкість бізнесу з «Мері Кей», що дозволяє Консультантам проводити більше часу із сім’єю. Вони можуть насолоджуватися такими нагородами від Компанії як авто та достойні грошові винагороди, що, можливо, дозволило їм відмовитись від повної зайнятості. Як можливо усього цього досягти?

Ці жінки дуже багато працювали, щоб сьогодні мати усе, про що вони мріяли. Коли люди чують про пріоритети Мері Кей Еш «Спочатку віра, потім сім’я, а потім кар’єра», деякі з них неправильно їх тлумачать. Слідувати даним пріоритетам зовсім не означає, що ви не повинні працювати або не йти на жертви, щоб бути успішною. Гнучкість – ось, що відрізняє компанію «Мері Кей» від інших типових корпоративних компаній.

Мері Кей Еш була відома як одна з найбільш працьовитих особистостей. Як засновниця того, що вона називала «Клуб 5 годин ранку», її день починався не пізніше 5 годин ранку. Вона вирішила пожертвувати годину-дві власного сну, щоб зробити більше справ. Багато Консультантів з краси вирішили приєднатися до Клубу 5 годин ранку, щоб зробити те, що їм потрібно до того, як відправити дітей до школи. З іншого боку, можливо сон є дуже цінною річчю для вас , і ви хотіли б зосередити більшу частину ваших зусиль у другій половині дня. Або ви плануєте власний графік згідно розкладу ваших дітей, проводячи Класи з догляду за шкірою поки діти знаходяться у школі. Або ви віддаєте перевагу роботі у вихідні дні. Вибір необмежений.

Для порівняння, типові роботодавці чекають від підлеглих бути в офісі як мінімум з 9 ранку до 6 години вечора. В такій ситуації ви точно не можете самостійно встановлювати робочий час. Можливо вам пощастило працювати в компанії, яка пропонує гнучкий графік, але тим не менш, дуже рідко ви зможете виділити години на власні справи.

Як Незалежний Консультант з краси, ви самі собі бос, ви самостійно вирішуєте, коли ваш робочий день розпочинається, а коли закінчується, плануєте власний графік та темп роботи. Якщо ви бажаєте отримувати додатковий дохід паралельно до вашої повної зайнятості, то кількість годин, які ви присвячуватимете вашому бізнесу з "Мері Кей", ймовірно, буде відносно невеликою. З іншого боку, якщо вирішити змінити і/або перевищити ваші доходи від вашої повної зайнятості, вам знадобиться більше часу та уваги для того, щоб цього досягти.

Справа в тому, що ви самі визначаєте власний шлях. Саме ви встановлюєте баланс пріоритетів «Віра, сім’я, кар’єра», який підходить саме вам.

«Одного разу хтось сказав: «Мері Кей» - це найбільш високооплачувана тяжка робота в світі. Я теж так вважаю. Всі мріють про матеріальні покращення, і вам вирішувати, яким чином ваш бізнес з «Мері Кей» допоможе вам їх здійснити.» - Мері Кей Еш

Яку кількість продукції мені потрібно придбати на початку свого бізнесу з «Мері Кей»?

Купуючи Стартовий Модуль, вам необхідно зробити замовлення на 1 б.о. (1100 грн. у роздрібних цінах) або більше, обираючи ту продукцію Mary Kay® із списку, яка вам необхідна для початку вашого бізнесу з «Мері Кей». Ми рекомендуємо вам визначити рівень активності для себе в бізнесі. Пам’ятайте, що час від часу вам необхідно робити нові замовлення продукції для підтримання бізнесу.

Мері Кей Еш вважала, що однією із причин підтримання запасу продукції є вигода. Бізнес «Мері Кей» - це індивідуальна робота з клієнтом, миттєве задоволення його потреб та високий рівень обслуговування. Це допомагає побудувати сильну клієнтську базу та виховати лояльність клієнтів. Засновниця Компанії також вважає, що запас продукції у Консультанта мотивує її на подальший розвиток бізнесу.

Якщо ви вирішили створити запас продукції, ви завжди можете скористатися порадами з успішного продажу косметики у друкованих матеріалах Компанії. Додатково ви завжди можете отримати поради та рекомендації у вашого Лідера Бізнес-Груп щодо секретів продажу продукції.

Якщо ви передумаєте або вирішите, що бізнес «Мері Кей» не для вас, ви можете бути спокійні, адже ви маєте право повернути продукцію по Секції 1 Бланку замовлення, в разі чого Компанія повертає вам 60% вартості продукції від оптової ціни, якщо продукція була придбана протягом одного року до її повернення.

Як часто «Мері Кей» випускає нові продукти? Як це впливає на роботу Незалежного Консультанта з краси?

Компанія «Мері Кей» завжди намагається розробляти нову продукцію, щоб відповідати сучасним потребам споживача та бути конкурентоздатною. Обмежені колекції декоративних засобів запускаються у продаж періодично, тому що вони відображають тенденції того чи іншого сезону. Лінія засобів регулярної лінії обновляються кожні 3-5 років, щоб використовувати останні інновації в догляді за шкірою. Періодично, ми оновлюємо упакування продукції Mary Kay® для того, щоб бути певними, що наша упаковка завжди сучасна та стильна. Пам’ятайте, що ми живемо в світі, де потреби до засобів косметики завжди ростуть та змінюються. Так само як і автомобілі, мода або електроніка, в косметичній індустрії новинка приваблює покупців до бренду.

Щодо запасу продукції, нашою ціллю є інформування Незалежних Консультантів з краси про зміни в регулярній лінії продукції. Це дозволяє регулювати рівень їх запасів та робити замовлення косметики в залежності від потреб їх клієнтів. Крім того, після запуску нової важливої продукції, ми завжди ділимося із Консультантами порадами та рекомендаціями, які допомагають їм підтримувати запас продукції відповідно до змін.