Завдяки величезному бажанню змінити життя жінок на краще і своєму підприємницькому таланту, Мері Кей Еш створила компанію своєї мрії і стала гідним прикладом для наслідування. Ознайомтесь з основними історичними етапами становлення і розвитку бренду «Мері Кей», який вже став уособленням успіху і досягнув світового рівня серед продуктів з догляду за шкірою і декоративної косметики.

  • 1960
  • 1970
  • 1980
  • 1990
  • 2000
  • 2010

1960-ті

1963

13 вересня в Далласі, штат Техас у приміщенні площею всього 150 квадратних метрів був відкритий перший офіс компанії «Мері Кей».

1964

«Мері Кей» представляє повну лінію спеціальних косметичних засобів з догляду за шкірою для чоловіків.

«Мері Кей» проводить першу велику зустріч усіх співробітників Компанії, пізніше названу Семінаром. Сьогодні Національні Семінари є головними і найбільшими щорічними заходами, що проводяться для кращих Консультантів з краси в кожній країні, де відкрито філію компанії «Мері Кей».

1969

Мері Кей Еш нагороджує п'ять Лідерів Бізнес-Груп з найвищими обсягами продажів і вручає їм рожеві «Кадилаки».

У Далласі починається будівництво заводу «Мері Кей».
13 вересня в Даласі, штат Техас в приміщенні площею всього 150 квадратних метрів був відкритий  перший офіс компанії «Мері Кей»

1970-ті

1971

В Австралії відкрито першу іноземну філію компанії «Мері Кей».

1973

Компанія «Мері Кей» відзначає своє 10-річчя. Кількість Незалежних Консультантів з краси перевищує 20 000 осіб.

1976

Акції компанії «Мері Кей» вносять до реєстру Нью-Йоркської фондової біржі.

1979

Комісійна винагорода одного з перших дев'яти Незалежних Консультантів з краси «Мері Кей» вперше в історії Компанії досягає позначки 1 мільйон доларів США.
Компанія «Мері Кей» відзначає своє 10-річчя. Кількість Незалежних Консультантів по красі перевищує 20 000 осіб.

1980-ті

1983

Компанія «Мері Кей» святкує своє 20-річчя. Обсяг оптових продажів Компанії перевищує 300 мільйонів доларів США.

1984

Компанія «Мері Кей» опублікована у списку «100 кращих компаній-роботодавців Америки» у першому виданні журналу «Fortune».

1985

Викуплено контрольний пакет акцій компанії «Мері Кей». Корпорація знову стає приватною компанією, що належить родині Мері Кей.

1988

Представництво компанії «Мері Кей» відкрито в Мексиці.

1989

Mary Kay Inc. починає корпоративну програму переробки використаних відходів паперу, пластику, скла та алюмінію.
Компанія «Мері Кей» святкує своє 20-річчя. Обсяг оптових продажів Компанії перевищує 300 мільйонів доларів США.

1990-ті

1990

Представництва «Мері Кей» відкриті вже в 10 країнах світу.

1991

Загальний обсяг оптових продажів досягає 500 000 000 доларів США.

1993

Mary Kay Inc. святкує своє 30-річчя і відкриває Музей «Мері Кей» в будівлі штаб-квартири компанії в Далласі (штат Техас).
За версією журналу «Fortune», Мері Кей входить до числа 500 кращих компаній 1992 року.
Mary Kay Inc. знову включена до списку «100 кращих компаній-роботодавців Америки» за версією журналу «Fortune».

1996

Створено Благодійний фонд Мері Кей Еш, який є некомерційною громадською організацією, спрямованою на підтримку програм з дослідження ракових захворювань і запобігання насильства до жінок.
Mary Kay Inc. стає однією з 20 компаній, зазначених у книзі «Forbes» в розділі «Видатні історії успіху всіх часів», а Мері Кей Еш стає єдиною жінкою, представленою в цій книзі.
Загальний обсяг оптових продажів перевищує 1 мільярд доларів США.

1997

Компанія «Мері Кей» відкриває своє представництво в Україні.

1998

Компанія Mary Kay Inc. входить до списку «100 кращих компаній-роботодавців Америки» за версією журналу «Fortune».
Mary Kay Inc. відзначає своє 35-річчя. Компанія змінює колір заповітного рожевого Кадилака на перламутровий рожевий.

1999

Мері Кей Еш визнана Жінкою століття в штаті Техас.
В 1993 році  Mary Kay Inc.  знову включена до списку  «100 кращих компаній-роботодавців Америки» за версією журналу «Fortune».

2000-ні

2000

Lifetime Television називає Мері Кей Еш найвидатнішою жінкою-підприємцем XX століття.

2001

За розробку персонального веб-сайту, завдяки якому Незалежні Консультанти з краси отримали можливість мати власні веб-сайти, Асоціація прямих продажів нагороджує компанію Мері Кей премією «За внесок в інноваційний розвиток індустрії».
Син Мері Кей Еш і співзасновник Компанії Річард Роджерс вступає на посаду Президента Компанії.
У День подяки 22 листопада 2001 Мері Кей Еш пішла з життя.

2002

За створення громадської програми допомоги із запобігання насильства над жінками компанія Mary Kay Inc. отримує приз «Погляд у завтрашній день» від Асоціації прямих продажів.
Комісія Лос-Анджелесу з проблем насильства над жінками вручає компанії Mary Kay Inc. нагороду «Гуманіст року» за допомогу в боротьбі з насильством і жорстоким поводженням з жінками, підлітками та дітьми.
Mary Kay Inc. отримує корпоративну нагороду «Благодійник року» від Лос-анджелеської комісії щодо запобігання домашнього насильства над жінками та дітьми.

2003

До 40-річчя Компанії, кількість Незалежних Консультантів з краси налічує більше 1 мільйона чоловік у всьому світі.
Техаський університет Baylor присвоїв Мері Кей Еш титул видатної жінки-підприємця.

2004

За даними вечірніх бізнес-новин каналу PBS і Вартонської школи бізнесу, Мері Кей Еш увійшла до списку «25 найвпливовіших людей у бізнесі за останні 25 років».
Мері Кей Еш удостоєна нагороди «Троянда людства» від Кенсінгтонського палацу в Лондоні за роботу в рамках Благодійного фонду «Мері Кей» та її впливу на життя жінок і дітей в усьому світі.

2005

Оптові продажі Мері Кей досягли 2 мільярдів доларів.
Відділення компанії «Мері Кей» в Китаї відзначило своє 10-річчя.
Річард Роджерс офіційно вступив на посаду Виконавчого директора. Девід Хол став Президентом і Головним керуючим компанії Mary Kay Inc.

2006

Найбільша американська телевізійна компанія «& E Television» представила біографічний фільм про «Мері Кей» на історико-біографічному каналі.

2007

Продукція компанії «Мері Кей» продається в більш ніж 35 країнах світу.

2008

Компанія святкує 45-річчя з дня заснування і створює нову глобальну соціальну програму Pink Changing Lives SM. Основна мета програми - змінити на краще життя жінок і дітей в усьому світі.
Компанія починає Благодійний проект «Краса, що змінить світ» - першу глобально діючу програму маркетингу, яка спрямована на підтримку та покращення життя дітей і жінок в усьому світі.
«Даллас Бізнес Джорнал» включив компанію «Мері Кей» в список організацій, які активно сприяють філантропії.

2009

Доходи від оптових продажів компанії «Мері Кей» в усьому світі досягли суми в 2,5 мільярда доларів, а число Незалежних Консультантів з Краси склало 2 млн осіб.
Найбільша американська телевізійна компанія «& E Television» представила біографічний фільм про «Мері Кей» на історико-біографіч

2010-ті

2010

Відділення «Мері Кей» в Аргентині відзначає 30-річчя з дня відкриття представництва.
Вперше «Мері Кей» отримує нагороду від Ladies’ Home Journal (Леді Хоум Джорнел) знак «Do Good». Цей знак був спеціально розроблений журналом для того, щоб відзначати особливі компанії, які вносять неоціненний внесок у покращення світу. Компанія «Мері Кей» отримала це визнання за боротьбу проти домашнього насильства і жорстокого поводження з жінками різного віку.

2011

Три роки, з 2008 по 2010, активно працювала Благодійна акція Компанії «Краса, що змінить світ», і сума, яку вдалося зібрати за весь цей час, склала майже 4 мільйони доларів. Всі ці гроші були спрямовані на різні проекти для покращення життя дітей і жінок в усьому світі.
Нічний відновлюючий комплекс TimeWise® і «Чарівний набір» TimeWise® були відзначені спеціальною престижною нагородою американського інституту «Good House Keeping».
Співробітники Компанії, всі Консультанти і Лідери, а також друзі та члени сімей у всьому світі беруть участь у першій Глобальній благодійній програмі «Твори добро».

2012

Кількість фанів офіційної групи Mary Kay® в Facebook досягла 1 мільйона чоловік.
Дебют нового набору засобів антивікової системи TimeWise Repair™.

2013

Mary Kay Inc. святкує 50 річницю. Більше 3 мільйонів жінок є Незалежними Консультантами з краси.

2015

Щорічний загальносвітовий оборот компанії «Мері Кей» становить 4 мільярди доларів США. Більше 3,5 мільйонів Незалежних Консультантів з краси користуються перевагами співпраці з компанією.

2017

Компанія Mary Kay® посіла ТОП-5 місце у світовому рейтингу компаній з прямих продажів, піднявшись з минулорічної 6-ї сходинки завдяки своїм продажам.


Вперше «Мері Кей» отримує нагороду від Ladies’ Home Journal (Леді Хоум Джорнел) знак «Do Good». Цей знак був спеціально розробле