Наша історія

Не багато компаній можуть пишатися такою вражаючою спадщиною, як компанія «Мері Кей». Ділові якості Мері Кей Еш та її величезне бажання допомагати жінкам досягти успіху в житті надихнули її створити одну із найбільших світових косметичних компаній прямих продажів.

Завантажити PDF
Засновниця компанії

Жінка, яка створила унікальну історію успіху. Серед безлічі біографій успішних лідерів ділового світу не було історії подібної до історії Мері Кей Еш, засновниці компанії «Мері Кей». Мері Кей Еш створила компанію, яка ставить на перше місце людину, а не отримання прибутку. Вона вірила, що ключ до успіху – в побудові тривалих стосунків. Її досягнення зробили значний внесок в історію розвитку бізнесу та відкрили світ широких можливостей для жінок у всьому світі, дозволивши їм втілити в життя власні мрії про успіх.

Завантажити PDF
Українське відділення

Українське відділення компанії «Мері Кей» входить до Європейського регіону Компанії. Продукція компанії «Мері Кей» продається в таких Європейських країнах як: Білорусія, Чехія, Фінляндія, Німеччина, Казахстан, Молдова, Норвегія, Польща, Португалія, Росія, Словаччина, Іспанія, Швеція, Великобританія, Вірменія і Україна.

Завантажити PDF
Можливості бізнесу

Багато жінок: медичні сестри, домогосподарки, військовослужбовці, вчителі, студенти та офісні службовці оцінили переваги бізнесу з «Мері Кей», адже бізнес-модель прямих продажів дуже гнучка і підходить для будь-якого стилю життя. Хтось віддає перевагу вести бізнес неповний робочий день, тоді як інші використовують його як основне джерело доходу.

Завантажити PDF
Чудова продукція

Незалежні Консультанти з краси у всьому світі допомагають жінкам підкреслити їхню чарівність за допомогою чудової продукції та персонального сервісу від Mary Kay®. Клієнти, які користуються косметичною продукцією Mary Kay®, є одними з найбільш лояльних у світі, тому що продукція безпечна і ефективна.

Завантажити PDF
Соціальна відповідальність

Засновниця компанії Мері Кей Еш була відома громадськості як інноваційний бізнес-лідер з благородним серцем. Вона створила свою компанію на філософії допомоги людям, як собі, і підкреслювала важливість такої віддачі. Об'єднавши зусилля всіх відділень компанії, «Мері Кей» змінює життя жінок і дітей в усьому світі.

Download the PDF