• Шість порад для гарного самопочуття
 • Вітамін С - супер-антиоксидант
 • Захист від сонця

ШІСТЬ ПОРАД ДЛЯ ГАРНОГО САМОПОЧУТТЯ

 • Догляд за шкірою.
  Один з найкращих способів мати красивий вигляд – зберегти свою шкіру здоровою і сяючою.
 • Правильне харчування і зволоження.
  Коли ми п’ємо воду, ми допомагаємо організму зберегти шкіру зволоженою, м’якою та еластичною, зменшити прояви тонких ліній і зморшок. Крім того, важливо дотримуватися збалансованої дієти, до складу якої входить велика кількість свіжих овочів та фруктів. Споживання фруктів та овочів з великим вмістом натуральних антиоксидантів поліпшить стан вашої шкіри і здоров’я в цілому.
 • Фізичні вправи.
  Регулярні фізичні вправи поліпшують кровопостачання, надаючи шкірі здорового вигляду. Під час фізичних вправ знижується рівень напруження. Також фізичні вправи здатні зменшити вироблення стресових гормонів, які можуть спровокувати утворення акне. Регулярні заняття спортом також збільшують потовиділення, що, в свою чергу, сприяє звуженню пор і поліпшує стан вугруватої шкіри.
 • Час із друзями.
  Відпочинок, сміх, спілкування позитивно впливають на наші тіло та розум.
 • Рівень стресу.
  Одна з форм захисту від стресу – регулярний масаж. Він допомагає розслабитися, посилює циркуляцію крові, відлущує ороговілі частинки шкіри і стимулює процес оновлення клітин. Як наслідок шкіра має більш здоровий вигляд.
 • Повноцінний сон.
  Здається, що часу на сон завжди не вистачає! Сон життєво необхідний для підтримання метаболізму, а також він важливий для здоров’я нашої шкіри. Наприклад, під час сну розслаблюються м’язи обличчя, це допомагає розгладжувати зморшки і мімічні лінії на обличчі. До того ж, нестача сну може негативно позначитися на тонусі кровоносних судин, внаслідок чого з’являться набряки або «мішки» під очима.

ВІТАМІН C = СУПЕР-АНТИОКСИДАНТ

ПОШКОДЖЕННЯ ШКІРИ

Ваша шкіра щоденно піддається впливу різних стрессів. Окисний стрес спричинюють вільні радикали – нестабільні молекули, які виробляють клітини під час природного процесу метаболізму. Але надлишок вільних радикалів також може бути зумовлений екологічним впливом озону, тютюнового диму і сонячного випромінювання. Ці постійні атаки вільних радикалів пошкоджують шкіру. Як наслідок, опорні волокна колагену й еластину можуть руйнуватися.

Безумовно, це зовсім не те, що нам потрібно, оскільки колаген відіграє провідну роль у зміцненні та підтримці пружності шкіри. Еластин допомагає шкірі повернутися на місце після того, як вона була розтягнута, а це трапляється по кілька тисяч разів на добу, коли ми проявляємо свої емоції через мімічні рухи. З віком клітини діляться повільніше, і підтримуюча структура колагену й еластину стає тоншою на додаток до накопичених пошкоджень – все це призводить до небажаної появи зморшок і провисання шкіри.


ПОРЯТУНОК У ВІТАМІНІ С

Один з найкращих антиоксидантів для безпосереднього пригнічення вільних радикалів — вітамін С, також відомий як L-аскорбінова кислота. З часом люди втратили здатність природним шляхом синтезувати вітамін С, тому ми повинні отримувати цей важливий вітамін з їжею. Вітамін С вкрай необхідний для шкіри, оскільки він безпосередньо бореться з вільними радикалами, допомагає синтезу колагену і зміцнює підтримуючу структуру, яка надає шкірі чітких контурів і об’єму. Згідно з думкою дерматологів, вітамін С відіграє важливу роль, допомагаючи синтезу колагену, який зміцнює шкіру. Оскільки організм не здатний самостійно виробляти вітамін С, корисно наносити його локально, щоб шкіра отримувала постійну підтримку.


ЗАХИСТ ВІД СОНЦЯ

Найчастішим онкологічним захворюванням є рак шкіри, порівняно з іншими різновидами раку. Але, на щастя, йому можна запобігти. Науковими дослідженнями встановлено, що щоденне користування сонцезахисними засобами може зменшити ризик розвитку деяких форм раку шкіри.*

Крім того, до 90% видимих змін шкіри, котрі зазвичай пов’язані з віком, насправді спричинені сонцем.*

Найліпше обрати сонцезахисний засіб, який:

 • Захищає від шкідливих променів.
  Сонячне світло містить небезпечні ультрафіолетові промені типу B і типу A. УФB-промені зазвичай спричинюють сонячні опіки; УФA-промені проникають глибоко в шкіру і можуть спричинити передчасне старіння шкіри, появу зморшок і пігментних плям. І УФB-, і УФA-промені пошкоджують шкіру і можуть призвести до раку шкіри – навіть у хмарні дні.
  Сонцезахисні фільтри поглинають, відбивають або розсіюють ультрафіолетові промені, захищаючи шкіру. Існує два основних типи фільтрів - фізичні і хімічні:
  • Фізичні фільтри відбивають і розсіюють УФ-промені до того, як вони проникнуть у шкіру.
  • Хімічні фільтри поглинають УФ-промені, перш ніж вони можуть спричинити пошкодження.
Learn how to choose the best sunscreen.

 • Містить фактор SPF 15 або вище. 
  Фактор SPF 15 блокує 93% сонячного випромінювання; SPF 30 блокує 97% сонячного випромінювання. Більшість засобів з SPF 15 і вище забезпечують широкий спектр захисту від обох типів ультрафіолетових променів - А та В. 
 • Легко наноситься.
  Переконайтеся, що ви нанесли достатню кількість сонцезахисного засобу на всі незахищені ділянки тіла, особливо на обличчя, уникаючи ділянок навколо очей, вуха, шию, руки та плечі. Сонцезахисний засіб слід наносити повторно – щонайменше кожні дві години, або якщо ви плавали, сильно спітніли чи витерлися рушником.

Додаткові заходи безпеки, які допоможуть вберегтися від шкідливих променів: знаходитися у затінку і користуватися засобами захисту (головні убори і сонцезахисні окуляри).

Усі сонцезахисні засоби Mary Kay® мають знак «Рекомендовано Skin Cancer Foundation (Міжнародною організацією боротьби з раком шкіри)».

.* www.skincancer.org

Recommended by the Skin Care Foundation. Recommended as an effective sunscreen.