• Гарантія якості
  • Співробітництво в індустрії

ПРОДУКЦІЯ, ЯКІЙ МОЖНА ДОВІРЯТИ. КОМПАНІЯ, ЯКІЙ МОЖНА ВІРИТИ.

Мері Кей Еш заснувала свою Компанію на цінностях, якими керувалася у власному житті, – порядність, чіткість і непохитна віра у Золоте Правило. Вона хотіла домогтися однієї мети – допомогти жінкам жити життям, про яке вони мріяли. Завдяки невеликій кількості продукції вона змогла втілити в життя свої мрії.

Більше 50 років по тому її принципи живі, і понад 3,5 мільйони Незалежних Консультантів з краси стали частиною глобальної сім’ї «Мері Кей». Бізнес, який Мері Кей Еш започаткувала з капіталом у 5000 доларів, перетворився у мультимільярдну Компанію, що заслужила довіру і лояльність мільйонів жінок. Ми завжди пишалися і будемо надалі пишатися нашою продукцією!

Жінки всього світу хочуть користуватися продукцією, яка є дієвою. Команда наукових експертів компанії «Мері Кей Інк.» використовує передові технології для розробки продукції з догляду за шкірою, щоб бути впевненими, що споживачі отримають бажаний результат: інноваційний продукт, котрому можна довіряти, за прийнятну ціну.

Продукція, якій можна довіряти. Компанія, якій можна вірити.

У 1963 році Мері Кей Еш заснувала свою Компанію на цінностях, якими керувалася у власному житті. Сьогодні ці цінності також є головними для Компанії, саме ними ми керуємося, допомагаючи жінкам розкрити їхню внутрішню та зовнішню красу. Наша філософія проста – ми відповідаємо за кожну дану нами обіцянку щодо якості й ефективності продукції. І саме завдяки такому підходу мільйони жінок у всьому світі говорять: «Я люблю Mary Kay®»!

Ми прислуховуємося до того, що кажуть жінки.

Взаємодія з жінками всього світу допомагає нам зрозуміти, що є важливим для них, і дає змогу постійно пропонувати продукцію, яка задовольняє їхні потреби і захоплює їх. Щороку тисячі жінок користуються й оцінюють продукцію Mary Kay® під контролем вчених-експертів, і ми можемо виміряти ефективність кожної формули продукту та переконатися, що він надає ті переваги, котрі жінки бажають отримати від користування ним.

Безпечність продукції – наше головне завдання.

«Мері Кей Інк.» інвестує мільйони доларів у дослідження і проводить понад півмільйона тестів щорічно, щоб переконатися, що кожен інгредієнт і вся продукція Mary Kay® відповідають найвищим стандартам безпеки, якості й ефективності. Ми знаємо, що думки відносно того чи того інгредієнта і його безпечності можуть суттєво відрізнятися, оскільки вони можуть бути результатом недостатніх або неточних відомостей. Ми хочемо, щоб наші споживачі були впевнені, будь-яке наше рішення стосовно того чи іншого засобу ґрунтуються на наукових фактах, а не на припущеннях. .Ми спираємося на підтверджені фактами наукові дослідження і співпрацюємо з неупередженими медичними експертами поза межами Компанії з метою підтвердження безпечності й ефективності нашої продукції. Перш ніж продукт може бути запропонований для продажу, він повинен пройти дослідження на відповідність суворим державним вимогам безпеки. 

Незалежні медичні експерти відіграють визначальну роль у розробці продукції.

Компанія «Мері Кей Інк.» співпрацює з провідними дерматологами, офтальмологами та іншими спеціалістами в галузі медицини, які працюють у медичних закладах або займаються приватною практикою у різних країнах світу. Завдяки такій співпраці, постійним дослідженням й оцінкам досягнень у галузі застосовуваних технологій, наукові співробітники Дослідницького центру «Мері Кей Інк.» здатні створювати продукцію світового рівня.

Ми хочемо, щоб наші клієнти були задоволені на 100%.

Ми впевнені, що задоволення потреб клієнта – це не разова подія, це означає відданість на все життя. Компанія «Мері Кей Інк.» прагне надати зрозумілу, авторитетну, чітку інформацію про безпеку і ефективність продукції, яка гарантуватиме клієнту впевненість у зробленому ним виборі. Тому Компанія відповідає за всю продукцію, яку продають Незалежні Консультанти з краси, надаючи 100% гарантію якості. 

Компанія «Мері Кей Інк.» не підтримує політику тестування продукції на тваринах.

Компанія «Мері Кей Інк.» активно виступає за цілковиту відміну проведення досліджень на тваринах і за використання альтернативних методів підтвердження безпеки інгредієнтів та готової продукції. Ми не тестуємо свою продукцію й інгредієнти на тваринах, не просимо інших зробити це від нашого імені, окрім тих випадків, коли це є обов’язковою вимогою закону. Вже понад двадцять років ми залишаємося світовим лідером у пошуку альтернативних методів дослідження безпечності продукції. І сьогодні ми пропонуємо співпрацю зі світовими регулюючими органами, які відповідають за безпечність косметичної продукції, з організаціями захисту тварин та з провідними дослідниками методів альтернативних випробуванням на тваринах.

Компанія «Мері Кей Інк.» активно виступає за постійний розвиток навколишнього середовища.

Шляхом просування і впровадження видів діяльності, які забезпечують збереження навколишнього середовища, оскільки цими діями ми впливаємо на якість життя не лише наших сучасників, але й прийдешнього покоління. Ми зобов’язалися залишити по собі сприятливу екологічну спадщину шляхом запобігання забрудненню навколишнього середовища, збереження ресурсів, дотримання нормативних вимог і постійного поліпшення стану нашого довкілля.

СПІВРОБІТНИЦТВО В ІНДУСТРІЇ

Дерматологи та інші медичні експерти відіграють вирішальну роль у розробці продукції. Компанія «Мері Кей Інк.» співпрацює з провідними дерматологами й офтальмологами в науковій медицині та приватній практиці в усьому світі, і ці спеціалісти є головними консультантами для наших вчених. Як знак нашої твердої прихильності до цієї співпраці, Компанія надала фінансову підтримку кафедрі дерматології в одному з найбільш поважних медичних науково-дослідницьких закладів – Університету Техаського Південно-Західного медичного центру. Крім того, ми надаємо постійну підтримку іншим відомим закладам, серед них:
  • Американська академія дерматології
  • Кафедра дерматології при Техаському Південно-Західному Університеті
  • Міжнародна організація боротьби з раком шкіри
  • Фонд дерматології
  • Асоціація медсестер-дерматологів
  • Американське товариство контактного дерматиту
  • Жіноче дерматологічне товариство