• Гарантія якості
 • Video
 • Recognition
 • Співробітництво в індустрії

ПРОДУКЦІЯ, ЯКІЙ МОЖНА ДОВІРЯТИ. КОМПАНІЯ, ЯКІЙ МОЖНА ВІРИТИ.

Мері Кей Еш заснувала свою Компанію на цінностях, якими керувалася у власному житті, – порядність, чіткість і непохитна віра у Золоте Правило. Вона хотіла домогтися однієї мети – допомогти жінкам жити життям, про яке вони мріяли. Завдяки невеликій кількості продукції вона змогла втілити в життя свої мрії.

Більше 50 років по тому її принципи живі, і понад 3,5 мільйони Незалежних Консультантів з краси стали частиною глобальної сім’ї «Мері Кей». Бізнес, який Мері Кей Еш започаткувала з капіталом у 5000 доларів, перетворився у мультимільярдну Компанію, що заслужила довіру і лояльність мільйонів жінок. Ми завжди пишалися і будемо надалі пишатися нашою продукцією!

Жінки всього світу хочуть користуватися продукцією, яка є дієвою. Команда наукових експертів компанії «Мері Кей Інк.» використовує передові технології для розробки продукції з догляду за шкірою, щоб бути впевненими, що споживачі отримають бажаний результат: інноваційний продукт, котрому можна довіряти, за прийнятну ціну.

Продукція, якій можна довіряти. Компанія, якій можна вірити.

У 1963 році Мері Кей Еш заснувала свою Компанію на цінностях, якими керувалася у власному житті. Сьогодні ці цінності також є головними для Компанії, саме ними ми керуємося, допомагаючи жінкам розкрити їхню внутрішню та зовнішню красу. Наша філософія проста – ми відповідаємо за кожну дану нами обіцянку щодо якості й ефективності продукції. І саме завдяки такому підходу мільйони жінок у всьому світі говорять: «Я люблю Mary Kay®»!

Ми прислуховуємося до того, що кажуть жінки.

Взаємодія з жінками всього світу допомагає нам зрозуміти, що є важливим для них, і дає змогу постійно пропонувати продукцію, яка задовольняє їхні потреби і захоплює їх. Щороку тисячі жінок користуються й оцінюють продукцію Mary Kay® під контролем вчених-експертів, і ми можемо виміряти ефективність кожної формули продукту та переконатися, що він надає ті переваги, котрі жінки бажають отримати від користування ним.

Безпечність продукції – наше головне завдання.

«Мері Кей Інк.» інвестує мільйони доларів у дослідження і проводить понад півмільйона тестів щорічно, щоб переконатися, що кожен інгредієнт і вся продукція Mary Kay® відповідають найвищим стандартам безпеки, якості й ефективності. Ми знаємо, що думки відносно того чи того інгредієнта і його безпечності можуть суттєво відрізнятися, оскільки вони можуть бути результатом недостатніх або неточних відомостей. Ми хочемо, щоб наші споживачі були впевнені, будь-яке наше рішення стосовно того чи іншого засобу ґрунтуються на наукових фактах, а не на припущеннях. .Ми спираємося на підтверджені фактами наукові дослідження і співпрацюємо з неупередженими медичними експертами поза межами Компанії з метою підтвердження безпечності й ефективності нашої продукції. Перш ніж продукт може бути запропонований для продажу, він повинен пройти дослідження на відповідність суворим державним вимогам безпеки. 

Незалежні медичні експерти відіграють визначальну роль у розробці продукції.

Компанія «Мері Кей Інк.» співпрацює з провідними дерматологами, офтальмологами та іншими спеціалістами в галузі медицини, які працюють у медичних закладах або займаються приватною практикою у різних країнах світу. Завдяки такій співпраці, постійним дослідженням й оцінкам досягнень у галузі застосовуваних технологій, наукові співробітники Дослідницького центру «Мері Кей Інк.» здатні створювати продукцію світового рівня.

Ми хочемо, щоб наші клієнти були задоволені на 100%.

Ми впевнені, що задоволення потреб клієнта – це не разова подія, це означає відданість на все життя. Компанія «Мері Кей Інк.» прагне надати зрозумілу, авторитетну, чітку інформацію про безпеку і ефективність продукції, яка гарантуватиме клієнту впевненість у зробленому ним виборі. Тому Компанія відповідає за всю продукцію, яку продають Незалежні Консультанти з краси, надаючи 100% гарантію якості. 

Компанія «Мері Кей Інк.» не підтримує політику тестування продукції на тваринах.

Компанія «Мері Кей Інк.» активно виступає за цілковиту відміну проведення досліджень на тваринах і за використання альтернативних методів підтвердження безпеки інгредієнтів та готової продукції. Ми не тестуємо свою продукцію й інгредієнти на тваринах, не просимо інших зробити це від нашого імені, окрім тих випадків, коли це є обов’язковою вимогою закону. Вже понад двадцять років ми залишаємося світовим лідером у пошуку альтернативних методів дослідження безпечності продукції. І сьогодні ми пропонуємо співпрацю зі світовими регулюючими органами, які відповідають за безпечність косметичної продукції, з організаціями захисту тварин та з провідними дослідниками методів альтернативних випробуванням на тваринах.

Компанія «Мері Кей Інк.» активно виступає за постійний розвиток навколишнього середовища.

Шляхом просування і впровадження видів діяльності, які забезпечують збереження навколишнього середовища, оскільки цими діями ми впливаємо на якість життя не лише наших сучасників, але й прийдешнього покоління. Ми зобов’язалися залишити по собі сприятливу екологічну спадщину шляхом запобігання забрудненню навколишнього середовища, збереження ресурсів, дотримання нормативних вимог і постійного поліпшення стану нашого довкілля.

СПІВРОБІТНИЦТВО В ІНДУСТРІЇ

Дерматологи та інші медичні експерти відіграють вирішальну роль у розробці продукції. Компанія «Мері Кей Інк.» співпрацює з провідними дерматологами й офтальмологами в науковій медицині та приватній практиці в усьому світі, і ці спеціалісти є головними консультантами для наших вчених. Як знак нашої твердої прихильності до цієї співпраці, Компанія надала фінансову підтримку кафедрі дерматології в одному з найбільш поважних медичних науково-дослідницьких закладів – Університету Техаського Південно-Західного медичного центру. Крім того, ми надаємо постійну підтримку іншим відомим закладам, серед них:
 • Американська академія дерматології
 • Кафедра дерматології при Техаському Південно-Західному Університеті
 • Міжнародна організація боротьби з раком шкіри
 • Фонд дерматології
 • Асоціація медсестер-дерматологів
 • Американське товариство контактного дерматиту
 • Жіноче дерматологічне товариство

RECOGNITION

In 1995, Mary Kay Inc. became the first cosmetics manufacturer to be awarded the Star Work Site Designation in OSHA’s Voluntary Protection Program (VPP) for its excellent safety record, safety programs and employee involvement. In 1998, 2003 and 2008, Mary Kay Inc. was again recognized for its exemplary safety program and awarded recertification as a Star Work Site.

In the United States, Mary Kay Inc. is a Food and Drug Association (FDA) registered drug manufacturing operation. This allows the Company to manufacture and distribute certain products classified as over-the-counter drugs, such as sunscreens and acne treatment products. The research team keeps abreast of each country’s various government regulatory agencies to ensure that products comply with regulatory restrictions and guidelines.

In 2005, Mary Kay Inc. gave a $1 million endowment to support dermatology research at the University of Texas Southwestern Medical Center in Dallas to help stimulate groundbreaking research and help further advancements in the field of dermatology.

All Mary Kay® sunscreen products carry the prestigious Seal of Recommendation from the Skin Cancer Foundation. This means these products have met stringent criteria for safety and effectiveness.

The Mary Kay® TimeWise® Miracle Set® and the TimeWise® Night Restore & Recover ComplexTM both carry the trusted Good Housekeeping Seal. This means that the Good Housekeeping Research Institute stands behind the quality, safety, and performance of any product that carries this seal.

See the Seal of Recommendation from the Skin Cancer Foundation that all Mary Kay sunscreen products carry. Find out which Mary Kay® products that have been awarded the prestigious Good Housekeeping Seal of approval.

INDUSTRY PARTNERSHIPS

Dermatologists and other medical experts play a vital role in product development. Mary Kay Inc. has developed alliances around the world with leading dermatologists and ophthalmologists in academic medicine and private practice, and these specialists serve as key advisers to our research scientists. As a sign of Mary Kay Inc.'s strong commitment to these relationships, the Company has funded an endowed Chair of Dermatology at one of the most respected medical research institutions, the University of Texas Southwestern Medical Center. In addition, we offer ongoing support to other renowned institutions, including the:

 • American Academy of Dermatology
 • University of Texas Southwestern Dermatology Department
 • Skin Cancer Foundation
 • Dermatology Foundation
 • Dermatology Nurses Association
 • American Contact Dermatitis Society
 • Women's Dermatologic Society
Mary Kay Inc. has established alliances with leading dermatologists and ophthalmologists from around the world to empower product innovation.