Мері Кей Еш створила свою Компанію на засадах Золотого Правила і надавала особливого значення можливості віддавати. Саме тому кожного дня компанія «Мері Кей» реалізує свою місію – Збагачувати життя жінок в усьому світі.

ЗМІНЮЮЧИ ЖИТТЯ  
В УСЬОМУ СВІТІ

Соціальну діяльність «Мері Кей» можна спостерігати в усьому світі. Ось лише деякі факти того, як ми змінюємо життя жінок і дітей.

Дізнатися більше

ДОПОМАГАЮЧИ 
В УКРАЇНІ

Дотримуючись традицій і спадщини Мері Кей Еш, у 2002 році було створено Благодійний проект компанії «Мері Кей» в Україні.

Дізнатися більше

ЗБЕРІГАЮЧИ РЕСУРСИ

Ми зберігаємо наші цінні ресурси для наступних поколінь.

Дізнатися більше

ВІДЕО ПРО ПРОГРАМУ РЕАБІЛІТАЦІЇ

«Рожеві бранчі» з Mary Kay на «Платформі»

Фестивалі «Вуличної їжі» щороку влітку збирають тисячі гостей. Ранок фестивалю 3 червня почався на Арт-заводі «Платформа» з добрих справ! З самого відкриття майданчика особливих гостей вже чекали дівчата з яскраво рожевими помпонами – сьогодні тут проходила перша зустріч із серії «Pink Brunches» для жінок, яких спіткав рак. Зустрічі тематично розділені на дві частини - інформативну та інтерактивну.

«Проти раку грудей» - на старт, увага, вперед!

Проект «Забіг на підборах» від журналу «Cosmopolitan», що має лозунг «Я проти раку грудей», вкотре розпочинає серію марафонів по найбільшим містам України. Цього року забіги проходитимуть: 9 червня у ТРЦ Караван у Харкові, 30 червня у ТРЦ King Cross Leopolis у Львові, 21 липня у ТРЦ Караван в Дніпрі, 18 серпня у ТРЦ Riviera Одесі та 8 серпня – фінал у ТРЦ Skymall у Києві.

Подивитися всі