ГЛОБАЛЬНІ ЗМІНИ

Світ "Мері Кей" надихає жінок з 1963 року. Мері Кей Еш поєднувала в собі людяність, рішучість, підприємницький дух і добре серце - і сьогодні її компанія знаходитися на піку свого розвитку. За наступні 50 років ми плануємо виростити нове покоління жінок-лідерів.


РЕГІОНАЛЬНІ ЗМІНИ

У всьому світі Mary Kay надихає і підтримує дух волонтерства.

Північна Америка

ЛІВОРУЧ дівчата-скаути допомагають Mary Kay і вчать молодих дівчаток здоровим відносинам. Понад 9,000 дівчаток взяли учать в програмах, натхнених головними принципами Компанії.

ПРАВОРУЧ співробітники Mary Kay Канада і їх сім'ї, спільно з Регіональним Управлінням Садів Торонто, об'єднали сили для відновлення бухти Етобікоук і висадили понад 1,100 дерев і кущів.

Європа

ЛІВОРУЧ Mary Kay Німеччина відкриває нову школу Mary Kay в Руанді, Африка, щоб створити нові можливості для дітей.

ПРАВОРУЧ Волонтери Mary Kay Іспанія допомагають з постачанням ресурсів Мадридського банку їжі.

Азія

ЛІВОРУЧ Фото першої бібліотеки "Рожева Мрія" в реабілітаційному центрі в Кореї, де Mary Kay Корея створили простір для читання для дітей. Загалом у Кореї Компанія відкрила більше 30 таких бібліотек.

ПРАВОРУЧ Церемонія відкриття першої бібліотеки Рожева Мрія, де діти можуть читати і вчитися.

Латинська Америка

ЛІВОРУЧ Mary Kay Бразилія підтримує Instituto Se Toque, основна діяльність якого - запобігання раку молочної залози. В інституті проводяться лекції, семінари та театральні вистави, які розповідають про хворобу та її ранню діагностику.

ПРАВОРУЧ Малозабезпечені діти отримують харчування в Comamos y Crazcamos con Alegria A.C. За підтримки Mary Kay Мексика, ця організація бореться з недоїданням та домашнім насильством в сім'ях регіону.