Благодійна програма "РОЖЕВИЙ ЗМІНЮЄ ЖИТТЯ" - це глобальний проект, метою якого є поліпшення життя жінок і дітей в усьому світі.

В рамках проекту Mary Kay у світі:

  • інформує про рак молочної залози та шляхи реабілітації
  • допомагає дітям з інвалідністю
  • допомагає запобігти домашньому насильству
  • допомагає забезпечити жінок і дітей притулками в кризових ситуаціях
  • проводить безкоштовні операції для дітей з травмами обличчя і хворих на рак
  • фінансує навчання дівчат з бідних сімей
  • будує бібліотеки для дітей з незаможних родин
  • підтримує організації, що борються з торгівлею людьми.

 

Програма реабілітації

З 2006 року за фінансової підтримки українського відділення компанії «Мері Кей» та за сприяння Благодійного Фонду «Здоров'я жінки і планування сім'ї», проводиться Реабілітаційна програма для жінок, які перенесли операцію з видалення раку молочної залози.

Для мешканок Києва та Київської області діє 14-денна амбулаторна програма реабілітації на базі Київського медичного центру «Лікарські традиції» (м.Київ, бул. В. Гавела, 8, корпус 4).

Мешканки інших регіонів можуть пройти 12-ти денну програму реабілітації на базі санаторію «Трускавець» Служби Безпеки України (82200, Львівська обл., Трускавець, вул. Шевченка, 23). Група за цією програмою їде до Трускавцю щорічно в жовтні-листопаді.
Програми передбачають проведення курсу реабілітації, що включає комплекс лікувальних процедур і заходів, спрямованих на подолання післяопераційних ускладнень і відновлення захисних сил організму, а також подолання психологічних проблем після лікування, пов'язаних із захворюванням. Жінкам, які перенесли рак молочної залози, дуже важливо відчувати підтримку оточуючих, в тому числі й жінок, які зіткнулися з подібною проблемою, і усвідомити, що життя триває і воно прекрасне.

Віра в світле майбутнє стимулює рухатися вперед, будувати плани і досягати нових вершин. Завдяки програмі реабілітації з'являються сили і мужність, надія і впевненість у завтрашньому дні.
Незалежні Консультанти з краси компанії «Мері Кей» проводять для жінок класи по догляду за шкірою аби вони відчули, що все такі ж жіночні та гарні. З 2006 року курс реабілітації пройшли більше 1 тис. українок.

Ви також можете дізнатися більше про Програму реабілітації.

Друк карток з самообстеження молочних залоз

За фінансової підтримки компанії «Мері Кей (Україна) Лтд» і сприяння Благодійного Фонду «Здоров'я жінки і планування сім'ї» розроблена і випущена спеціальна картка з самообстеження молочних залоз у домашніх умовах. Картки поширюються через регіональні волонтерські центри та Консультантів з краси компанії «Мері Кей».

Надруковано та роздано вже більше 800 000 карток.

Завантажити картку

Друк брошур "Шлях до одужання"

За фінансової підтримки компанії «Мері Кей (Україна) Лтд» була перевидана брошура «Шлях до одужання», що розроблена Благодійним Фондом «Здоров'я жінки і планування сім'ї». Дана брошура допоможе знайти відповіді на найважливіші питання, що стосуються боротьби з раком, як під час хвороби, так і після неї. Брошура вкрай важлива для прочитання тим, хто особисто зіткнувся з хворобою. Поширюється волонтерами, Благодійним Фондом і через Онкологічні центри.

Завантажити брошуру

Робота благодійного проекту Компанії була удостоєна наступних нагород:

2009 рік - компанія «Мері Кей (Україна) Лтд» стала переможцем конкурсу «Благодійник року 2009» в номінації «Вітчизняна компанія - середній бізнес»
2011 рік - компанія «Мері Кей (Україна) Лтд» була удостоєна спеціальної нагороди за роботу в напрямку корпоративної соціальної відповідальності «Best practices award» - за проект допомоги жінкам, які перенесли рак молочної залози.
2014 рік - ТОВ «Мер Кей (Україна)» зайняла почесне III місце в номінації «Благодійник: компанія - середній бізнес» в Національному конкурсі «Благодійна Україна - 2014»
2015 рік - за підтримку реабілітації жінок компанія «Мері Кей (Україна)» стала лауреатом III Національного конкурсу «Благодійна Україна», зайнявши почесне III місце в номінації «Благодійник: компанія - середній бізнес».
2016 рік - компанії було присвоєно «Знак соціальної відповідальності» регіонального рівня за збір коштів і перерахування їх на проведення реабілітації для жінок, які перенесли операцію з видалення раку молочної залози.
2017 рік - «Мері Кей (Україна)» стала володарем звання «Лідер року 2017», яке підтверджується високими позиціями у Національному бізнес-рейтингу компаній в Україні. Компанія отримала «золоту» нагороду за внесок у підтримку соціальних заходів, увійшовши в ТОП-30 компаній -постачальників оптової торгівлі парфумерно-косметичними товарами в Україні та в ТОП-15 у Київській області.