Мері Кей Еш дізналася, що таке рак у 1980 році, коли її чоловік, Мел Еш, помер від раку легенів. З тих пір, кожен раз, коли хтось із знайомих Мері Кей отримував діагноз «Рак», вона розуміла, що повинна зробити все від неї залежне, аби знайти ліки від цього захворювання. У 1987 році Мері Кей, а також Незалежні консультанти з краси і співробітники Компанії створили Фонд, основні кошти якого йшли на дослідження раку. У 1996 році Фонд був юридично оформлений. Його основною діяльністю є допомога жінкам, хворим на рак. Щорічно Мері Кей Еш виділяла на роботу фонду близько 1 млн. доларів.

Наслідуючи традиції і спадщину Мері Кей Еш, в 2002 році був створений Благодійний проект компанії «Мері Кей» в Україні. Він спрямований на ведення просвітницької діяльності з питань профілактики та ранньої діагностики раку молочної залози, а також фінансування програми оздоровлення жінок, які перенесли це захворювання. Постійний партнер програми - Благодійний Фонд «Здоров'я жінки і планування сім'ї» http://womanhealth.org.ua/.


В РАМКАХ ДІЯЛЬНОСТІ БЛАГОДІЙНОГО ПРОЕКТУ ІСНУЮТЬ НАСТУПНІ НАПРЯМКИ:

Глобальна благодійна програма «Краса, що змінить світ»

Програма стала справжнім гімном благодійності в усіх відділеннях компанії «Мері Кей», а це більше 35 різних країн. Долучитися до проекту може кожен!

Для цього у період з 1 травня до 31 грудня потрібно придбати спеціальну щорічну продукцію, запропоновану компанією, частина грошей від продажу якої піде на допомогу жінкам, які перенесли рак молочної залози.

В цьому році ми пропонуємо придбати Запечені рум'яна "Золоте Серце" та "Щедре Серце", 45 гривень від продажу кожної одиниці яких будуть спрямовані на підтримку програми.

Дізнайтеся, як програма "Краса, що змінить світ" змінювала життя.

Програма реабілітації

З 2006 року за фінансової підтримки українського відділення компанії «Мері Кей» та за сприяння Благодійного Фонду «Здоров'я жінки і планування сім'ї», проводиться Реабілітаційна програма для жінок, які перенесли операцію з видалення раку молочної залози.

Для мешканок Києва та Київської області діє 14-денна амбулаторна програма реабілітації на базі Київського медичного центру «Лікарські традиції» (м.Київ, бул. Лепсе, 8, корпус 4).

Мешканки інших регіонів можуть пройти 12-ти денну програму реабілітації на базі санаторію «Трускавець» Служби Безпеки України (82200, Львівська обл., Трускавець, вул. Шевченка, 23). Група за цією програмою їде до Трускавцю щорічно в жовтні-листопаді.
Програми передбачають проведення курсу реабілітації, що включає комплекс лікувальних процедур і заходів, спрямованих на подолання післяопераційних ускладнень і відновлення захисних сил організму, а також подолання психологічних проблем після лікування, пов'язаних із захворюванням. Жінкам, які перенесли рак молочної залози, дуже важливо відчувати підтримку оточуючих, в тому числі й жінок, які зіткнулися з подібною проблемою, і усвідомити, що життя триває і воно прекрасне.

Віра в світле майбутнє стимулює рухатися вперед, будувати плани і досягати нових вершин. Завдяки програмі реабілітації з'являються сили і мужність, надія і впевненість у завтрашньому дні.
Незалежні Консультанти з краси компанії «Мері Кей» проводять для жінок класи по догляду за шкірою аби вони відчули, що все такі ж жіночні та гарні. З 2006 року курс реабілітації пройшли більше 1 тис. українок.

Ви також можете дізнатися більше про Програму реабілітації.

Друк карток з самообстеження молочних залоз

За фінансової підтримки компанії «Мері Кей (Україна) Лтд» і сприяння Благодійного Фонду «Здоров'я жінки і планування сім'ї» розроблена і випущена спеціальна картка з самообстеження молочних залоз у домашніх умовах. Картки поширюються через регіональні волонтерські центри та Консультантів з краси компанії «Мері Кей».

Надруковано та роздано вже більше 800 000 карток.

Завантажити картку

Програма «Школа здоров'я»

З 2004 року щорічно компанія «Мері Кей (Україна) Лтд» виділяє кошти для підтримки проекту «Школа Здоров'я», створеного спільно з Благодійним Фондом «Здоров'я жінки і планування сім'ї».
Жінкам, які перенесли рак молочної залози, надається інформаційна, психологічна і соціальна допомога, як на базі Київської міської онкологічної лікарні, так і після стаціонарного лікування. У «Школі Здоров'я» працюють волонтери Благодійного Фонду, психологи, соціальні працівники, випускаються навчальні брошури та буклети, розглядаються юридичні питання. Проводяться засідання жінок, де можна зустрітися з провідними фахівцями в області раку молочної залози (гомеопати, хіміотерапевти, онкологи, психологи, дієтологи, реабілітологи і т.д.), а також отримати відповіді на всі питання, поділитися власним досвідом, зустрітися з іншими жінками , які побороли хворобу.
У рамках таких зустрічей Консультанти з краси компанії «Мері Кей» проводять для жінок класи по догляду за шкірою. У програмі взяло участь вже більше 6000 жінок.

Робота благодійного проекту Компанії була удостоєна наступних нагород:

2009 рік - компанія «Мері Кей (Україна) Лтд» стала переможцем конкурсу «Благодійник року 2009» в номінації «Вітчизняна компанія - середній бізнес»
2011 рік - компанія «Мері Кей (Україна) Лтд» була удостоєна спеціальної нагороди за роботу в напрямку корпоративної соціальної відповідальності «Best practices award» - за проект допомоги жінкам, які перенесли рак молочної залози.
2014 рік - ТОВ «Мер Кей (Україна)» зайняла почесне III місце в номінації «Благодійник: компанія - середній бізнес» в Національному конкурсі «Благодійна Україна - 2014»
2015 рік - за підтримку реабілітації жінок компанія «Мері Кей (Україна)» стала лауреатом III Національного конкурсу «Благодійна Україна», зайнявши почесне III місце в номінації «Благодійник: компанія - середній бізнес».
2016 рік - компанії був привласнений «Знак соціальної відповідальності» регіонального рівня за збір коштів і перерахування їх на проведення реабілітації для жінок, які перенесли операцію з видалення раку молочної залози.