Цілі програми

У 2006 році стартувала програма компанії «Мері Кей» і Благодійного фонду «Здоров'я жінки і планування сім'ї» для жінок України, які перенесли операцію з видалення ракової пухлини молочної залози. В рамках програми жінки можуть пройти реабілітацію після перенесеного захворювання і операції за рахунок благодійних внесків Компанії. Програма передбачає проведення курсу оздоровлення, що включає комплекс лікувальних процедур і заходів, спрямованих на подолання післяопераційних ускладнень (лімфодема, плескіт, контрактура плечового суглоба, сколіоз грудного відділу хребта) і відновлення захисних сил організму, подолання психологічних проблем, пов'язаних із захворюванням).

Для мешканок Києва та Київської області діє 14-денна амбулаторна програма реабілітації на базі Київського медичного центру «Лікарські традиції» (м.Київ, бул. В. Гавела, 8, корпус 4).

Для мешканок інших регіонів програма комплексної реабілітації проводиться на базі санаторію «Трускавець» Служби Безпеки України (82200, Львівська обл., Трускавець, вул. Шевченка, 23) і проходить протягом 12 днів. Передбачено розміщення в двомісних номерах з 3-и разовим дієтичним харчуванням.

ХТО МОЖЕ ВЗЯТИ УЧАСТЬ В ПРОГРАМІ:

Учасницею програми реабілітації може стати жінка, яка перенесла захворювання рак молочної залози, за умови, що вона є Консультантом з краси будь-якого статусу, родичкою Консультанта першої лінії (сестра, мати, бабуся) або клієнтом Компанії. Жінки беруть участь у програмі в порядку пріоритетності: Консультанти Компанії, потім родичі Консультантів, потім - клієнти Компанії.

З питань участі в програмі реабілітації жінок, які не потрапляють під вищезгадану категорію, необхідно звертатися в БФ «Здоров'я жінки і планування сім'ї». 

Контактний телефон (044) 596-50-99.

КРИТЕРІЇ ВІДБОРУ УЧАСНИЦЬ:

 • Вік до 55 років
 • Стадії захворювання: 1-2 стадії, без метастаз і рецидивів
 • Рік операції: перенесена не більше 5 років і не раніше 6 місяців тому
 • Закінчений курс лікування
 • Наявність групи інвалідності

НЕОБХІДНІ ДОКУМЕНТИ ДЛЯ УЧАСТІ В ПРОГРАМІ:


 • Заява в довільній формі на ім'я Старшого менеджера з реклами та зв'язків з громадськістю, маркетингових комунікацій та спеціальних заходів Тетяни Кравченко з проханням зарахувати на програму реабілітації. Формат заяви для Консультантів (Додаток 1), родичів Консультантів першої лінії * (Додаток 2) та клієнтів компанії (Додаток 3) знаходиться за посиланням.
 • Копія довідки з онкодиспансеру, що підтверджує перенесене захворювання «рак молочної залози», із зазначенням року операції і стадії захворювання
 • Копія паспорта (сторінки 1, 2 і сторінка з місцем прописки)
 • Копія ідентифікаційного коду
 • Копія посвідчення інвалідності
* Для родичів Консультантів першої лінії також необхідно надати копії документів, що підтверджують родинні зв'язки (свідоцтво про народження, свідоцтво про шлюб і т.п.)

ДОКУМЕНТИ МОЖНА НАДІСЛАТИ:

 • Поштою за адресою: 03038, г. Киев, ул. Нововокзальна, 2
 • Факсом 8 044 490 68 51 з поміткою «реабілітація»
 • По е-mail: Diana.Negodiuk@mkcorp.com
З приводу роботи благодійного проекту компанії «Мері Кей» ви можете звернутися до Керівника групи з реклами та зв`язків з громадськістю - Негодюк Діани за телефоном 8 044 490 68 50 або за e-mail  Diana.Negodiuk@mkcorp.com.

Заяви на участь у Програмі реабілітації ви можете завантажити тут.
З Правилами поведінки під час Програми реабілітації ви можете ознайомитися тут.