Мікропаті – це 30-хвилинний інформативний МІНІ-клас з краси, який поєднує в собі навчання та індивідуальний підхід! Твій Незалежний Консультант з краси забезпечить персональний сервіс на високому рівні та надасть можливість спробувати засоби Mary Kay® у більш невимушеній обстановці.

Кожен квартал ми будемо пропонувати тобі трендову тему длямікропаті, тому завжди слідкуй за оновленнями на сайті! Якщо тобі сподобається такий формат класу з краси, то «гарячу» ідею для проведення ти можеш запропонувати своєму Б'юті-експерту самотужки.

Обов'язково розкажи своїм подругам про такий міні-дівич-вечір у соціальних мережах! А для цього не забудь додати хештег #MKMicroparty.

Твоя доглянута шкіра

Здоровий спосіб життя – ключ до неперевершеного вигляду шкіри. При цьому зовсім не важливо, тобі 20 років чи 60, адже ти завжди повинна залишатися красунею!

Хочеш отримати індивідуальний підхід та підбір догляду за шкірою, виходячи з твоїх особистих потреб, всього за 30 хвилин?

Це легко! Швидше телефонуй своєму Б'юті-експерту Мері Кей і бронюй мікропаті, на якому ви підберете всі необхідні засоби для догляду за шкірою та ти відчуєш чудову атмосферу дівич-вечора.

А якщо ти досі не маєш свого Незалежного Консультанта з краси - скористайся сервісом пошуку Консультанта на нашому сайті за посиланням.