Мікропаті – це 30-хвилинний інформативний МІНІклас з краси, який поєднує у собі навчання та індивідуальний підхід! Твоя Незалежна Консультантка з краси надасть персональний сервіс на високому рівні та познайомить із засобами Mary Kay® у комфортній невимушеній обстановці.

Кожен квартал ми будемо пропонувати тобі трендову тему для мікропаті, тому завжди слідкуй за оновленнями на сайті! Якщо тобі сподобається такий формат класу з краси, то «гарячу» ідею для проведення ти можеш запропонувати своїй Б'юті-експертці самотужки.

Обов'язково розкажи своїм подругам про таку швидку вечірку у соціальних мережах! І не забудь додати хештег #MKMicroparty.

Мікропаті від Мері Кей #КРАСАБЕЗФІЛЬТРІВ

#КРАСАБЕЗФІЛЬТРІВ

За статистикою, більшість жінок соромиться камери. Однак події у світі дали беззаперечне «зелене світло» онлайну, а отже, камера стає нашим другим дзеркалом. Хочеш навчитися створювати образ «для камери» і дізнатися цікаві лайфхаки?

Не проблема! Знадобиться лише 30 хвилин твого часу! 

Швидше зв'яжися зі своєю Б'юті-експерткою «Мері Кей» і домовся про Мікропаті, на якому ти дізнаєшся, як почуватися впевнено перед камерою і поринеш у чарівну атмосферу дівич-вечора. Та не забудь покликати подружку з собою!

А якщо у тебе все ще немає Незалежної Консультантки з краси — скористайся електронним пошуком Консультанта на нашому сайті, перейшовши за посиланням.