Давай спробуємо розібратися, що таке натуральний догляд за шкірою і чи безпечніший він за хімічний чи синтетичний? Чи відрізняється він від органічного? Які в нього переваги? З такою кількістю засобів догляду за шкірою обличчя досить важко обрати, адже існують різні форми, типи очищувальних та зволожувальних засобів. Ти повинна знати, який в тебе тип шкіри – жирна, комбінована, суха чи чутлива. І тоді вже ти можеш обирати натуральний чи інший догляд, хоча ти навіть не впевнена, що знаєш, що він означає? Це виснажує!
Але не треба хвилюватися! Ось 5 простих фактів, знання
яких вбереже тебе від дезінформації в інтернеті.
Не існує чіткого регламентованого визначення поняття натурального догляду за шкірою. Отже, компанії можуть створювати своє власне визначення або залишати його невиразним, щоб ти не могла зрозуміти його. (Серйозно?!) Не витрачай час на роздуми. Наше визначення натуральності інгредієнтів Mary Kay Naturally™ полягає в тому, що понад 90% з них, отримано з природних джерел, зовнішнє втручання у життєдіяльність яких повністю відповідає стандартам COSMOS. До природних джерел належать: вода, рослини, мінерали, інгредієнти мінерального походження та інші сільськогосподарські культури.
І природний, і «хімічний» догляд за шкірою обличчя може бути безпечним. Це дійсно може збивати з пантелику. Насправді все є хімічною речовиною — навіть вода (H2O). Багато людей використовують термін «хімічний» як синонім до «токсичний» або антонім до «природний», але це неправильно. Немає нічого, що не містить хімічних речовин. Неприродно означає штучно, однак не шкідливо чи токсично. Так само як і природно не слід автоматично співвідносити із корисним. Отруйний плющ є рослинною та натуральною речовиною, але ти не будеш його застосовувати як частину процедури очищення шкіри обличчя. У багатьох, наприклад, алергія на арахіс. Є багато прикладів того, коли природне несе не користь, а шкоду людині. Важливо знати, що інгредієнти суворо перевіряються,а їхня безпека підкріплюються достовірними науковими даними.
Органічне — не те саме, що натуральне. Вони дійсно мають схожість, наприклад у тому, що не існує чіткого регламентованого визначення поняття для косметичних засобів. Отже, важливим є чітке пояснення того, що компанія розуміє під органікою. Загалом існують більш жорсткі правила щодо того, як інгредієнт вирощується та переробляється, щоб вважатись органічним. Однак це також автоматично не означає, що він безпечніший за все інше.
Вислів «без» (наприклад, без парабенів) створило неправильні припущення. Більше того! На багатьох етикетках можна прочитати без парабенів, без спирту, буз того чи іншого компонента. Але багато з цих інгредієнтів отримали погану репутацію. Іноді вона базується на конкретному типі інгредієнта або навіть безпосередньо на неточній інформації. Це як сказати, що вуглеводи шкідливі для тебе. Деякі, можливо, краще обмежити, але не всі вуглеводи заслуговують на те, щоб їх прибрати зі свого раціону. Отже, займайся своїми дослідженнями, використовуючи незалежні наукові дані, а не чужі плітки. У Mary Kay®, якщо ми не зможемо перевірити безпеку інгредієнта, ми не використовуватимемо його. Це так легко.
Натуральні продукти можуть бути високоякісними та приносити велику користь. Деякі вважають, що у виборі натуральних продуктів варто йти на компроміс. Вони думають, що натуральні продукти не можуть працювати довго та не втрачати своїх властивостей, як інші продукти. Але зараз не час для того, щоб ходити на фермерський ринок за овочами та фруктами, аби приготувати власний очищувальний чи зволожувальний засіб, адже немає натуральних альтернатив. Доступніть інгредієнтів, дослідження їхніх переваг та експерти, які створюють рецептури, постійно розвиваються та поліпшують кінцеві засоби. Таким чином, очищуючи чи зволожуючи свою шкіру корисними речовинами, ти можеш очікувати на те, що натуральні високоякісні продукти дадуть чудові результати.
Отже, тепер, коли ти знаєш більше про натуральний догляд за шкірою, варто поговорити про конкретні моменти, на які варто звертати увагу при виборі косметичних засобів.
Сертифікація. У той час як компанія повинна визначити, що для них означає природність чи природне походження, деякі проходять додатковий крок і сертифікуються як природні. Є багато сертифікаційних органів, і зазвичай, вони мають свій набір стандартів. Отже, їхні вимоги до сертифікації як «природне» можуть відрізнятися. Але сертифікація все ще дає рівень впевненості в тому, що незалежна організація розробила керівні принципи та оцінила продукт та процеси для відповідності цим стандартам. Для нашої колекції по догляду за шкірою Mary Kay Naturally™ компанія Mary Kay обрала сертифікат EcoCert COSMOS Natural. Більше про стандарт COSMOS ти можеш дізнатися за посиланням: https://www.cosmos-standard.org/about-the-cosmos-standard.
Інгредієнти. Природа пропонує безліч інгредієнтів, але які обрати? По-перше, вони будуть змінюватися залежно від товару та вигоди, яку ти хочеш отримати. Тобі не обов’язково потрібен один і той самий фрукт або рослина для всіх косметичних засобів. Важливіше, щоб те, що знаходиться у складі косметики, мало та підтримувало переваги. Зрештою те, що ти отримуєш в очищувальному засобі відрізняється від того, що потрібно тобі від зволожувального крему. Або олія, яка також може бути зволожувальною, але своїм складом буде кардинально відрізнятися від крему чи лосьйону. Отже, це означає велику кількість можливих поєднань, і це чудово!
Соціальні та екологічні зобов'язання. Натуральне часто асоціюється з бажанням придбати у компанії, якій не байдуже. Звичайно, більшість людей очікують цього від будь-якої компанії, що продає будь-який товар. Отже, це варто врахувати. Наша соціальна програма «РОЖЕВИЙ ЗМІНЮЄ ЖИТТЯ» допомагає здоров’ю жінок, ми піклуємося про планету та надихаємо інших. І що може бути краще, ніж отримувати чудові натуральні продукти від компанії, яка має такі цінності!
Просто пам’ятай: щоб ти не обрала у якості очищувального засобу, зволожуючого крему чи іншого засобу для догляду за шкірою, він відображує твою красу! І тільки ти можеш цим володіти. Насолоджуйся!