Натхненна природою, створена для тебе

Представляємо Mary Kay Naturally™ — нашу першу в історії сертифіковану колекцію догляду за шкірою природного походження.

Природа – найщедріша й найбільш довершена скарбниця користі та краси. Натхненна чистотою та досконалістю її пропозицій для перевтілення твоєї шкіри, команда «Мері Кей» створила колекцію Mary Kay Naturally™. Ефективні засоби та ніжна формула стануть бездоганним щоденним доглядом для твоєї шкіри!  

Як ми визначаємо натуральність інгредієнтів

Як ми визначаємо натуральність інгредієнтів

Лінійка Mary Kay Naturally™ має у своєму складі понад 90% інгредієнтів, отриманих з природних джерел, зовнішнє втручання у життєдіяльність яких повністю відповідає стандартам COSMOS. До природних джерел належать: вода, рослини, мінерали, інгредієнти мінерального походження та інші сільськогосподарські культури. Будь-які інші інгредієнти додані у формулу для того, щоб зберегти ефективність косметичного засобу.  Ви можете знайти точний відсоток використання природних інгредієнтів у кожному косметичному засобі на лицьовій стороні упаковки. Окрім того, засоби колекції Mary Kay Naturally™ містять 0% парабенів, фталатів, барвників, синтетичних ароматів, а також SLS/SLES (лаурилсульфат натрію/лауретсульфат натрію). Більше про стандарт COSMOS ти можеш дізнатися за посиланням: https://www.cosmos-standard.org/about-the-cosmos-standard.

Mary Kay Naturally Exfoliating Powder spill, moisturizing stick slices and creamy, white purifying cleanser smear

Інгредієнти природного походження

Заспокійлива олія солодкого мигдалю, квіткова вода на основі екстракту волошки, що багата антиоксидантами, зволожувальний канделільський віск...це лише частина природних компонентів, що входять до складу лінійки Mary Kay Naturally™ для заспокоєння, зволоження, живлення та очищення шкіри. Що ти не зможеш знайти в косметичних засобах: парабени, фталати, барвники, синтетичні аромати, а також SLS/SLES (лаурилсульфат натрію/лауретсульфат натрію). Це наша остання інновація, яка подарує любов делікатного догляду за шкірою від «Мері Кей» тобі!

Cosmos Natural Eco Cert logo

Сертифікована задля твоєї довіри

Ми хочемо, щоб ти була впевнена у всіх компонентах. Саме тому кожен косметичний засіб лінійки Mary Kay Naturally™ сертифікований третьою стороною. Для нашої колекції догляду за шкірою ми обрали сертифікацію ECOCERT COSMOS Natural, яка оцінює все: від отримання та переробки інгредієнтів до виготовлення та упаковки продукції. Більше про стандарт COSMOS ти можеш дізнатися за посиланням: 
https://www.cosmos-standard.org/about-the-cosmos-standard

Mary Kay Naturally Exfoliating Powder and Purifying Cleanser in heart shaped rubs

Універсальна формула, втілена у різноманітті текстур

Кожен косметичний засіб колекції Mary Kay Naturally™ надає шкірі здорового вигляду, незалежно від того, відбувається процес гідратації, чи відлущування ороговілих клітин. Клінічно доведена можливість використання людьми з чутливою шкірою завдяки ніжній формулі. Використовуй самостійно кожен засіб або змішуй та порівнюй ефект.
Як стати володаркою неперевершеної шкіри

Переглянь ці відео, які допоможуть тобі створити щоденний догляд за шкірою з Mary Kay Naturally™

Природна краса шкіри щодня:

Як і коли варто використовувати косметичні засоби колекції Mary Kay Naturally™:

Основні інгредієнти

  • Очищувальний засіб Mary Kay Naturally™
  • Пудра-ексфоліант Mary Kay Naturally™
  • Живильна олія Mary Kay Naturally™
Light green Mary Kay skin care ingredient illustration of cornflowers

Квіткова вода на основі екстракту волошки (Centaurea Cyanus Flower Water)

Квіткова вода на основі екстракту волошки має багату історію використання для заспокоєння, пом'якшення та кондиціонування шкіри. Родом з Європи, волошки містять флавоноїдни, які допомагають боротися з вільними радикалами.

Light green Mary Kay skin care ingredient illustrations of coconut and rapeseed plant

Гліцерин

Гліцерин відомий своєю здатністю підвищувати рівень зволоженості шкіри. Він присутній в організмі людини. Гліцерин не тільки поліпшує стан шкіри, але й робить її м’якою та гладенькою.

Light green Mary Kay skin care ingredient illustration of almonds

Олія солодкого мигдалю (Prunus Amygdalus Dulcis Oil)

Натуральну олію солодкого мигдалю (prunus amygdalus dulcis oil), що пом’якшує шкіру, отримують із насіння мигдалю. Вона відома своїми пом’якшувальними, заспокоювальними та розгладжувальними властивостями. Багата ненасиченими жирами та незамінними жирними кислотами, вона допомагає зволожити шкіру та попередити сухість.

Light green Mary Kay skin care ingredient illustration of soybeans

Вітамін Е (Токоферол)

Вітамін Е (Токоферол) — це потужний антиоксидант, який зменшує шкідливий вплив вільних радикалів та навколишнього середовища на шкіру. Він широко використовується в різноманітних засобах по догляду за шкірою і косметичних засобах.

Light green Mary Kay skin care ingredient illustration of baking soda

Харчова сода (бікарбонат натрію)

Розчини харчової соди - це природні, традиційні методи заспокоєння та очищення сухої шкіри, що залишають приємні відчуття на шкірі.

Light green Mary Kay skin care ingredient illustration of corn

Лимонна кислота

Лимонна кислота використовується у складі для локального застосування як антиоксидант. Подібно до інших ексфоліантів, вона має сприятливий вплив, але може бути більш ніжною для шкіри.

Light green Mary Kay skin care ingredient illustration of a castor oil plant

Гідрогенізована касторова олія

Гідрогенізовану касторову олію була перероблена у воскові кульки, щоб забезпечити відлущувальну дію, яка сприяє оновленню клітин шкіри.

Light green Mary Kay skin care ingredient illustration of a rice starch plant

Рисовий крохмаль (крохмаль Oryza Sativa)

М’який білий порошок, який часто використовується у косметичних засобах через його високий ступінь абсорбції.

Light green Mary Kay skin care ingredient illustration of an olive oil plant

Оливкова олія (фруктова олія Olea Europea)

Оливкова олія (фруктова олія Olea Europea) – натуральний пом'якшувальний засіб, насичений поживними речовинами. Вона заспокоює та зволожує шкіру. Окрім цього, олія має антиоксидантні властивості для зменшення шкідливого впливу вільних радикалів на шкіру.

Light green Mary Kay skin care ingredient illustration of a sesame oil plant

Кунжутна олія (Sesamum Indicum Seed Oil)

Пом’якшувальна олія (олія насіння індійського сезаму), що виготовляється з насіння тропічного кунжуту, є популярним засобом для догляду за тілом, волоссям, шкірою у косметичних засобах. Як кондиціонер для шкіри, вона допомагає забезпечити її необхідною вологою та корисними речовинами.  Кунжутна олія збагачена вітамінами, мінералами та ненасиченими жирними кислотами, які у сукупності забезпечують антиоксидантний захист та допомагають підтримувати природний ліпідний бар’єр шкіри.

Light green Mary Kay skin care ingredient illustration of a squalane plant

Сквалан

Сквалан – це гідрована форма сквалену, що має більш стабільну формулу. Сквален та сквалан – це натуральні пом’якшувальні речовини, отримані з рослин. Це відмінний пом’якшувач для шкіри, який зменшує її сухість. Він відомий своєю легкою, шовковистою текстурою, що легко вбирається шкірою. Фактично, натуральне масло шкіри частково складається зі сквалану. Таким чином, можна зрозуміти всі переваги цієї речовини у складі косметичних засобів. Він допомагає мінімізувати втрату вологи та надає шкірі відчуття м'якості та еластичності.

Light green Mary Kay skin care ingredient illustration of almonds

Олія солодкого мигдалю (Prunus Amygdalus Dulcis Oil)

Натуральну олію солодкого мигдалю (prunus amygdalus dulcis oil), що пом’якшує шкіру, отримують із насіння мигдалю. Вона відома своїми пом’якшувальними, заспокійливими та розгладжувальними властивостями. Багата ненасиченими жирами та незамінними жирними кислотами, вона допомагає зволожити шкіру та зняти сухість.

Light green Mary Kay skin care ingredient illustration of soybeans

Вітамін Е (Токоферол)

Вітамін Е (Токоферол) — це потужний антиоксидант, який зменшує шкідливий вплив вільних радикалів та навколишнього середовища на шкіру. Він широко використовується в різноманітних засобах по догляду за шкірою і косметичних засобах.

Що означає натуральність інгредієнтів для Mary Kay®

Як ми визначаємо натуральність інгредієнтів

Лінійка Mary Kay Naturally™ має у своєму складі понад 90% інгредієнтів, отриманих з природних джерел, зовнішнє втручання у життєдіяльність яких повністю відповідає стандартам COSMOS. До природних джерел належать: вода, рослини, мінерали, інгредієнти мінерального походження та інші сільськогосподарські культури. Будь-які інші інгредієнти додані у формулу для того, щоб зберегти ефективність косметичного засобу.  Ви можете знайти точний відсоток використання природних інгредієнтів у кожному косметичному засобі на лицьовій стороні упаковки. Окрім того, засоби колекції Mary Kay Naturally™ містять 0% парабенів, фталатів, барвників, синтетичних ароматів, а також SLS/SLES (лаурилсульфат натрію/лауретсульфат натрію). Більше про стандарт COSMOS ти можеш дізнатися за посиланням: https://www.cosmos-standard.org/about-the-cosmos-standard

Те, що виключено

Якими б важливими не були інгредієнти, які ти хочеш бачити в складі продукції, ми знаємо, що є деякі, які хотілося б виключити. Отже, продукти Mary Kay Naturally™ містять 0% парабенів, фталатів, барвників, синтетичних ароматів, а також SLS/SLES (лаурилсульфат натрію/лауретсульфат натрію). Очищувальний засіб, пудра-ексфоліант, живильна олія та зволожувальний стік також не містять силікону, мінеральної олії, спирту і будь-яких інгредієнтів, які були генетично модифіковані.

Сертифікація третьою стороною
Однією з цілей сертифікації є зміцнення довіри споживачів завдяки визнанню сторонньою організацією. Отже, кожен продукт Mary Kay Naturally™ сертифікований як натуральний відповідно до комплексних стандартів. Для нашої основної лінійки ми обрали COSMOS Natural, сертифіковану EcoCert. Критерії також підтримують повагу до навколишнього середовища та прозорість для споживачів. Оцінюється все - від отримання та обробки інгредієнтів до виготовлення продукту та упаковки. Більше про стандарт COSMOS ти можеш дізнатися за посиланням: https://www.cosmos-standard.org/about-the-cosmos-standard
Cosmos Natural Eco Cert logo
Екологічна упаковка

Вся упаковка відповідає стандартам, що забезпечують дбайливе ставлення до навколишнього середовища. Окрім цього, наші картонні коробки на 100% складаються з матеріалів, що підлягають повній переробці та сертифіковані Лісовою опікунською радою: https://us.fsc.org/en-us (Forest Stewardship Council – некомерційна організація, яка засвідчує виробництво продукції з урахуванням екологічної відповідальності).

П'ять фактів, які необхідно знати про натуральний догляд за шкірою

Давай спробуємо розібратися, що таке натуральний догляд за шкірою і чи безпечніший він за хімічний чи синтетичний? Чи відрізняється він від органічного? Які в нього переваги? З такою кількістю засобів догляду за шкірою обличчя досить важко обрати, адже існують різні форми, типи очищувальних та зволожувальних засобів. Ти повинна знати, який в тебе тип шкіри – жирна, комбінована, суха чи чутлива. І тоді вже ти можеш обирати натуральний чи інший догляд, хоча ти навіть не впевнена, що знаєш, що він означає? Це виснажує!

Але не треба хвилюватися! Ось 5 простих фактів, знання яких вбереже тебе від дезінформації в інтернеті.

Не існує чіткого регламентованого визначення поняття натурального догляду за шкірою. Отже, компанії можуть створювати своє власне визначення або залишати його невиразним, щоб ти не могла зрозуміти його. (Серйозно?!) Не витрачай час на роздуми. Наше визначення натуральності інгредієнтів Mary Kay Naturally™ полягає в тому, що понад 90% з них, отримано з природних джерел, зовнішнє втручання у життєдіяльність яких повністю відповідає стандартам COSMOS. До природних джерел належать: вода, рослини, мінерали, інгредієнти мінерального походження та інші сільськогосподарські культури.

І природний, і «хімічний» догляд за шкірою обличчя може бути безпечним. Це дійсно може збивати з пантелику. Насправді все є хімічною речовиною — навіть вода (H2O). Багато людей використовують термін «хімічний» як синонім до «токсичний» або антонім до «природний», але це неправильно. Немає нічого, що не містить хімічних речовин. Неприродно означає штучно, однак не шкідливо чи токсично. Так само як і природно не слід автоматично співвідносити із корисним. Отруйний плющ є рослинною та натуральною речовиною, але ти не будеш його застосовувати як частину процедури очищення шкіри обличчя. У багатьох, наприклад, алергія на арахіс. Є багато прикладів того,  коли природне несе не користь, а шкоду людині. Важливо знати, що інгредієнти суворо перевіряються,а їхня безпека підкріплюються достовірними науковими даними.

Органічне — не те саме, що натуральне. Вони дійсно мають схожість, наприклад у тому, що не існує чіткого регламентованого визначення поняття для косметичних засобів. Отже, важливим є чітке пояснення того, що компанія розуміє під органікою. Загалом існують більш жорсткі правила щодо того, як інгредієнт вирощується та переробляється, щоб вважатись органічним. Однак це також автоматично не означає, що він безпечніший за все інше.

Вислів «без» (наприклад, без парабенів) створило неправильні припущення.
 Більше того! На багатьох етикетках можна прочитати без парабенів, без спирту, буз того чи іншого компонента. Але багато з цих інгредієнтів отримали погану репутацію. Іноді вона базується на конкретному типі інгредієнта або навіть безпосередньо на неточній інформації. Це як сказати, що вуглеводи шкідливі для тебе. Деякі, можливо, краще обмежити, але не всі вуглеводи заслуговують на те, щоб їх прибрати зі свого раціону. Отже, займайся своїми дослідженнями, використовуючи незалежні наукові дані, а не чужі плітки. У Mary Kay®, якщо ми не зможемо перевірити безпеку інгредієнта, ми не використовуватимемо його. Це так легко.

Натуральні продукти можуть бути високоякісними та приносити велику користь.
Деякі вважають, що у виборі натуральних продуктів варто йти на компроміс. Вони думають, що натуральні продукти не можуть працювати довго та не втрачати своїх властивостей, як інші продукти. Але зараз не час для того, щоб ходити на фермерський ринок за овочами та фруктами, аби приготувати власний очищувальний чи зволожувальний засіб, адже немає натуральних альтернатив. Доступніть інгредієнтів, дослідження їхніх переваг та експерти, які створюють рецептури, постійно розвиваються та поліпшують кінцеві засоби. Таким чином, очищуючи чи зволожуючи свою шкіру корисними речовинами, ти можеш очікувати на те, що натуральні високоякісні продукти дадуть чудові результати.

Отже, тепер, коли ти знаєш більше про натуральний догляд за шкірою, варто поговорити про конкретні моменти, на які варто звертати увагу при виборі косметичних засобів.

Сертифікація. У той час як компанія повинна визначити, що для них означає природність чи природне походження, деякі проходять додатковий крок і сертифікуються як природні. Є багато сертифікаційних органів, і зазвичай, вони мають свій набір стандартів. Отже, їхні вимоги до сертифікації як «природне» можуть відрізнятися. Але сертифікація все ще дає рівень впевненості в тому, що незалежна організація розробила керівні принципи та оцінила продукт та процеси для відповідності цим стандартам. Для нашої колекції по догляду за шкірою Mary Kay Naturally™ компанія Mary Kay обрала сертифікат EcoCert COSMOS Natural. Більше про стандарт COSMOS ти можеш дізнатися за посиланням: https://www.cosmos-standard.org/about-the-cosmos-standard.

Інгредієнти. Природа пропонує безліч інгредієнтів, але які обрати? По-перше, вони будуть змінюватися залежно від товару та вигоди, яку ти хочеш отримати. Тобі не обов’язково потрібен один і той самий фрукт або рослина для всіх косметичних засобів. Важливіше, щоб те, що знаходиться у складі косметики, мало та підтримувало переваги. Зрештою те, що ти отримуєш в очищувальному засобі відрізняється від того, що потрібно тобі від зволожувального крему. Або олія, яка також може бути зволожувальною, але своїм складом буде кардинально відрізнятися від крему чи лосьйону. Отже, це означає велику кількість можливих поєднань, і це чудово!

Соціальні та екологічні зобов'язання. Натуральне часто асоціюється з бажанням придбати у компанії, якій не байдуже. Звичайно, більшість людей очікують цього від будь-якої компанії, що продає будь-який товар. Отже, це варто врахувати. Наша соціальна програма «РОЖЕВИЙ ЗМІНЮЄ ЖИТТЯ» допомагає здоров’ю жінок, ми піклуємося про планету та надихаємо інших. І що може бути краще, ніж отримувати чудові натуральні продукти від компанії, яка має такі цінності!

Просто пам’ятай: щоб ти не обрала у якості очищувального засобу, зволожуючого крему чи іншого засобу для догляду за шкірою, він відображує твою красу!  І тільки ти можеш цим володіти. Насолоджуйся!

Як замовити продукцію онлайн?

Для того, щоб замовити улюблену продукцію онлайн, необхідно виконати кілька простих кроків:

1. Зайти на сторінку обраного товару і натиснути кнопку «Перенести до кошику».
2. В кошику натиснути «Купити у Незалежного Консультанта з Краси онлайн»:

♥ Якщо у тебе немає свого Консультанта з краси, то за допомогою пошуку та допоміжних фільтрів знайди його в своєму місті.
♥ Якщо у тебе є особистий Б'юті-експерт, то в кошику слід натиснути кнопку «Оформити».

3. Обов'язково увійди або зареєструйся в систему, щоб можна було завершити покупку.
4. У вікні оформлення замовлення вкажи свої адресні переваги по доставці продукції та контактні дані.
5. Натисни «Відправити замовлення» та очікуй дзвінка від свого Незалежного Консультанта з краси найближчим часом. Вітаємо! Ти скоро станеш володаркою високоякісної продукції від Mary Kay.