Мікропаті – це 30-хвилинний інформативний МІНІклас з краси, який поєднує у собі навчання та індивідуальний підхід! Твоя Незалежна Консультантка з краси надасть персональний сервіс на високому рівні та познайомить із засобами Mary Kay® у комфортній невимушеній обстановці.

Кожен квартал ми будемо пропонувати тобі трендову тему для мікропаті, тому завжди слідкуй за оновленнями на сайті! Якщо тобі сподобається такий формат класу з краси, то «гарячу» ідею для проведення ти можеш запропонувати своїй Б'юті-експертці самотужки.

Обов'язково розкажи своїм подругам про таку швидку вечірку у соціальних мережах! І не забудь додати хештег #MKMicroparty.

Мікропаті від Мері Кей «Фантастичний погляд»

Фантастичний погляд

Під час маскового режиму кожна з нас хоче почуватися Фантастичною жінкою! А ти можеш уявити, що для цього необхідно всього лише лайнер, туш та Б'юті-експертка?

Якщо в тебе вже є Незалежна Консультантка з краси, то обов'язково знайди в своєму щільному графіку всього 30 хвилин і домовся про Мікропаті. Ще поклич із собою подругу, щоб потім не переказувати, як ти круто провела час, адже ви це можете зробити разом!

Повір, ти будеш у захваті від такого дівич-вечора♥ А ще твоя Б'юті-експертка зможе розповісти, чому так важливо мати в косметичці декілька варіантів туші.

А якщо у тебе все ще немає Незалежної Консультантки з краси — скористайся електронним пошуком Консультанта на нашому сайті, перейшовши за посиланням.