Розпочати співпрацю з Компанією можна в будь-який час, а оформлення триватиме не більше 30 хвилин!

Онлайн-реєстрація доступна тільки для резидентів України віком від 18 років. Для реєстрації необхідно перейти за посиланням та заповнити відповідну форму. Якщо у Вас ще немає Консультанта з краси, знайти його можна за допомогою Програми електронного пошуку Консультанта.

Для заповнення форми знадобиться:

Персональні дані, адреса реєстрації, паспортні дані вносяться українською мовою у точній відповідності з паспортом громадянина України.

Зверніть увагу, що доставка в рамках онлайн-реєстрації доступна тільки на відділення та поштомати «Нової пошти».


Для завершення реєстрації у якості Незалежного Консультанта з краси «Мері Кей» і отримання можливості розміщувати нові замовлення, необхідно протягом 30 днів з моменту заповнення даної форми надати на електронну адресу UkraineOA@mkcorp.com комплект документів:

Ви отримаєте можливість розміщувати нові замовлення тільки після перевірки документів співробітником Компанії.

Термін перевірки та підтвердження документів становить 2 (два) робочих дня з дня отримання ПОВНОГО ПАКЕТУ документів в Компанії.

Ви, Ваш Головний Організатор і Лідер отримають повідомлення про всі етапи процесу реєстрації електронною поштою. Також Ви отримаєте СМС про успішну реєстрацію із зазначенням наданого номера Консультанта. Тому дуже важливо, щоб контактні дані були вказані коректно.

Детальну інструкцію щодо заповнення форми реєстрації Ви знайдете за посиланням