Розпочати співпрацю з Компанією можна в будь-який час, а оформлення триватиме не більше 30 хвилин!

Онлайн-реєстрація доступна тільки для резидентів України віком від 18 років. Для реєстрації необхідно перейти за посиланням та заповнити відповідну форму. Якщо у Вас ще немає Консультанта з краси, знайти його можна за допомогою Програми електронного пошуку Консультанта.

Для заповнення форми знадобиться:

Персональні дані, адреса реєстрації, паспортні дані вносяться українською мовою у точній відповідності з паспортом громадянина України.

Зверніть увагу, що доставка у рамках онлайн-реєстрації доступна тільки на відділення «Нової пошти», «Укрпошти», поштомати «Meest Express» та за адресою у м. Києві.

Для отримання замовлення:

Отримати замовлення та передати ПОВНИЙ ПАКЕТ документів необхідно протягом 30 днів з моменту реєстрації. Новачок стає Незалежним Консультантом з краси та отримує можливість розміщувати нові замовлення тільки після отримання та перевірки Угоди з Компанією. Термін перевірки та підтвердження документів складає 2 (два) робочих дні з моменту отримання ПОВНОГО ПАКЕТУ документів із Компанією.


Повний пакет документів містить:

Ви, Ваш Головний Організатор і Лідер отримають повідомлення про всі етапи процесу реєстрації електронною поштою. Також Ви отримаєте СМС про успішну реєстрацію із зазначенням наданого номера Консультанта. Тому дуже важливо, щоб контактні дані були вказані коректно.

Детальну інструкцію щодо заповнення форми реєстрації Ви знайдете за посиланням