Розпочати співпрацю з Компанією можна в будь-який час, а оформлення триватиме не більше 30 хвилин!

Онлайн-реєстрація доступна тільки для резидентів України віком від 18 років. Для реєстрації необхідно перейти за посиланням і заповнити форму онлайн-реєстрації. Якщо у Вас ще немає Консультанта з краси, знайдіть Консультанта за допомогою Програми електронного пошуку Консультанта.
 
Для заповнення форми знадобиться:
Ваші індивідуальні дані, адреса реєстрації, паспортні дані вносяться українською мовою у точній відповідності з паспортом громадянина України.
 
Зверніть увагу, що доставка у рамках онлайн-реєстрації доступна тільки на відділення «Нової пошти». Зі списком відділень можна ознайомитися на сайті novaposhta.ua.
 
Для отримання замовлення необхідно пред'явити документ, що засвідчує особу. Разом з першим замовленням Ви одночасно отримаєте Угоду з Незалежним Консультантом з краси, яку необхідно підписати у двох місцях (остання сторінка Угоди та Згода на обробку персональних даних) і повернути один примірник співробітнику «Нової пошти». Також разом з Угодою необхідно надати ксерокопії паспорта і довідки про присвоєння ІПН.
 
Отримати замовлення і передати підписаний примірник Угоди та копії документів необхідно протягом 30 днів з моменту реєстрації. Ви стаєте Незалежним Консультантом з краси і отримуєте можливість розміщувати нові замовлення тільки після отримання та перевірки Угоди Компанією. Термін перевірки та підтвердження документів становить 2 (два) робочих дні з дня отримання ПОВНОГО ПАКЕТУ документів в Компанії.
Повний пакет документів включає:
Ви, Ваш Головний Організатор і Лідер отримають повідомлення про всі етапи процесу реєстрації електронною поштою. Також Ви отримаєте СМС про успішну реєстрацію із зазначенням наданого номера Консультанта. Тому дуже важливо, щоб контактні дані були вказані коректно.
 
Детальну інструкцію щодо заповнення форми реєстрації Ви знайдете за посиланням.