Бізнес з «Мері Кей» - готове рішення для зумерів

Про «теорію поколінь» не чув хіба що лінивий. Дану теорію активно використовують маркетологи та HR-співробітники, намагаючись глибше пізнати цільову аудиторію і спрогнозувати позицію особистості в колективі та бізнесі.

Теорія поколінь

Теорію поколінь вперше озвучили американські вчені Вільям Штраус (випускник Гарварду) та  економіст Ніл Хоув. У  своїй книзі «Покоління», що  побачила світ у 1991 році, вчені ділять сучасників на чотири основних покоління.

«БЕБІ-БУМЕРИ» – люди, народжені у 1943-1963 роки.

Основні характеристики: оптимізм, зацікавленість в  особистісному зростанні та  винагороді. Разом з  тим «бебі-бумерам» притаманні колективізм і командний дух, культ молодості.

ПОКОЛІННЯ X – люди, народжені у 1963-1983 роки.

Основні характеристики: готовність до  змін, можливість вибору, глобальна інформованість, технічна грамотність, індивідуалізм, прагнення вчитися протягом усього життя, неформальність поглядів, пошук емоцій, прагматизм, надія на себе, рівноправ'я статей.

ПОКОЛІННЯ Y – люди, народжені з 1983 по 2000 рік.

Основні характеристики: цінують свободу, але гнучкі. Вміють і готові підлаштовуватись. Надають велике значення якості життя, прагнуть задоволення. Живуть тут і зараз, вважаючи майбутнє мінливим та ненадійним.

ПОКОЛІННЯ Z – люди, народжені після 2000 року.

Основні характеристики: на  стадії формування. Діти індиго. З  особливою філософією та  світобаченням. Творці. Народжені з гаджетами в  руках та без інформаційних меж.

Перші Gen Z вже закінчили школу і шукають свій шлях у житті. У питанні майбутнього вони мають чітку позицію та принципи:

Бізнес твоєї мрії

Аналізуючи потреби покоління Z, стає очевидним, що бізнес з «Мері Кей» є досконалим  інструментом  для розвитку та успішної кар’єри нового покоління.

Свобода.

Бізнес з «Мері Кей» не передбачає начальників та жорстко регламентованого робочого дня. Лише ти визначаєш свій графік, рівень доходу та успіху.

Розвиток

Компанія надає безліч можливостей для особистісного та професійного росту. Вебінари, кращі тренери України та світу, найсучасніші технології та зручний онлайн-формат. Все, що потрібно для здобуття нових знань та навичок.

Результат.

Кожен Консультант з краси «Мері Кей» чітко бачить своє майбутнє та розуміє об’єм роботи для досягнення наступного кар’єрного  рівня.  Проміжні Виклики та Програми визнання дозволяють відчути себе переможницею тут і зараз, а коштовні подарунки від Компанії підкреслюють елітарність та статус.

Подорожі.

Регулярні поїздки до Далласу. Навколосвітні подорожі на круїзному лайнері. Наймальовничіші міста  Європи.  Це та багато іншого чекає на тебе у світі «Мері Кей».

Gap year з «Мері Кей»

Gap year – поширена практика в Європі та світі, яка все частіше приваблює випускників українських шкіл. Це своєрідна «академвідпустка», перерва між школою та ВНЗ, коли підліток ще не визначився   з тим, чим прагне займатись, та потребує для цього додаткового часу. У такий період бізнес з «Мері Кей» – просто ідеальний варіант. Бізнес з «Мері Кей» зробить gap year максимально продуктивним та допоможе здобути цінні навички, які неодмінно знадобляться у будь-якій справі: комунікабельність, лідерство, фінансова грамотність, стосунки з грошима тощо.

Стань до керма свого життя!

Запитуй про подробиці бізнесу з «Мері Кей» у свого Незалежного Консультанта з краси.