Твій потенціал – наша місія

Ти наближаєшся до великої мети, навіть якщо робиш один невеличкий крок щодня.

Ти пишаєшся своїм виглядом незалежно від кількості компліментів зовні.

Ти наполегливо працювала, щоб досягти того, що маєш, але знову готова до нових ідей.

І це:

  1. Ідеї, з якими ти розвиваєшся.
  2. Голос, яким ти володієш.
  3. Плани, які ти будуєш.
  4. Зв’язки, які ти створюєш.

Це те, що мотивує нас рухатись назустріч тобі.

Посилювати твоє бачення, запалювати твою пристрасть, реалізувати твої таланти та створювати твою власну спільноту.

Ти – причина усіх наших «Навіщо»!

«Мері Кей». Твій потенціал – наша місія.


Місія

Ми впевнені, що кожна жінка володіє потенціалом жити усвідомлено та з великою місією.

місія Мері Кей

Надихаючись здатністю Мері Кей Еш бачити безмежний потенціал у кожній жінці, ми створюємо значимі зв’язки між спільнотами, щоб надати жінкам економічну свободу та можливості для навчанні і рівноправ’я.

Ми прикладаємо чималих зусиль для боротьби з домашнім насиллям. Ми дотримуємся принципів рівності та інклюзивності, лишаючись вірними сподіванням нашої засновниці, що абсолютно кожна жінка має свій шанс засяяти.

Незалежні Консультанти з краси «Мері Кей» так само уповноважені створювати значимі зв’язки, формуючи спільноти взаємопідтримки та взаємодопомоги.

Чому «Мері Кей»  – це для тебе?

Продукція

Ми впевнені, що кожна жінка має потенціал бути прекрасною всередині і зовні.

продукція Мері Кей


«Мері Кей» має потужну базу експертів у галузі досліджень, науки, якості та безпеки. Жінки можуть насолоджуватися косметикою, якість якої підтверджено рядом досліджень та тестувань, і власним прикладом демонструвати результат. Косметика, що тішить, доглядає, захищає, даруючи нев’янучу красу – від шкіри та тіла до очей та губ.

Косметика, що постачається у комплексі з індивідуальним підходом та персональними рекомендаціями, дозволяючи обрати саме те, що потрібно Тобі.

Косметика, яку ти можеш спробувати перед тим, як купити та повернути у разі незадовільного для тебе результату.

Чому «Мері Кей»  – це для тебе?


Власна б'юті-експертка

Ми впевнені, що бездоганний сервіс, експертні поради та значимі зв’язки здатні посилити потенціал жінки.

б'юті-експерт Мері Кей

Кожен Незалежний Консультант з краси надає клієнтці експертну пораду, виходячи з її індивідуальних потреб.

Клієнтки обирають продукцію, відкривають для себе нові макіяжі у зручний для себе спосіб – особисто, онлайн чи віртуально у додатку. Б’юті-експерт надає професійні поради, що посилюють у жінці впевненість у собі та дозволяють зробити правильний вибір.

Клієнти можуть насолоджуватись безконтактною доставкою, оперативними відповідями на свої питання телефоном чи у месенджері та отримати задоволення від підтримки жіночого бізнесу в країні. Спектр задоволення від Б’юті-експерта!

Чому «Мері Кей»  – це для тебе?

Бізнес-можливості

Ми впевнені, що кожна жінка може досягти успіху.

бізнес Мері Кей
«Мері Кей» розбудовує значимі зв’язки між Незалежними Консультантами з краси. Успіх приходить тоді, коли жінки підтримують одна одну, діляться бізнес-лайфхаками та бачать безмежний потенціал в тих, хто поруч. Жінки у бізнесі з «Мері Кей» самі визначають свій робочий графік, самі регулюють свій рівень доходу, отримують і дарують визнання, діляться пристрастю, посилюють впевненість у собі та знаходять нових надійних подруг.

Початок простий, адаптивний та створений так, щоб кожна жінка будь-де отримала свій шанс жити наповненим життям під стягом великої Місії.

Чому «Мері Кей»  – це для тебе?

Твій потенціал-наша місія! Шукай свою б'юті-експертку "Мері Кей" на інтерактивній мапі свого міста та починай здійснювати свої мрії вже сьогодні!