Весільний переполох. Чек-ліст нареченої

наречена
Ще змалечку дівчата малюють у своїй уяві день влас­ного весілля: розкішна сукня, довга фата, квіти, гості і він… Той самий Принц! 

Якщо ти читаєш цю статтю, вірогідно, ти наречена і готуєшся до весілля. Думаєш, з чого ж почати підготовку до весілля та як влаштувати саме таке свято, про яке мріялось?

Почни готуватись заздалегідь до події, детально продумай усі подробиці та склади списки важливих справ. Чек-лісти полегшать тобі підготовку. Незалежно від того, чи плануєш ти урочисті гомінкі церемонії на 3 дні або затишну вечірку для своїх, безумовно, ти прагнеш мати чудовий вигляд!

 Стан шкіри обличчя – перше, чим варто зайнятися заздалегідь. Шкірі обличчя необхідний постійний ретельний догляд. Якщо в догляді не вистачає системності або виникли певні недоліки, яких хочеться позбутися, то варто розпочати підготовку шкіри щонаймен­ше за місяць до весілля. Весільний макіяж легко буде зробити на добре доглянутій шкірі, якій, вірогідно, й не знадобиться багато косметики.

Ти неодмінно будеш найпрекраснішою нареченою у світі! Mary Kay® і твій Незалежний Консультант з краси потурбуються про це.

Чек-ліст №1. Образ нареченої

 1. Сукня
 2. Туфлі
 3. Фата або вуаль
 4. Аксесуари у волосся для зачіски
 5. Прикраси (сережки, підвіска, кольє)
 6. Верхній одяг (якщо необхідно)
 7. Нижня білизна/панчохи
 8. Підв’язка. Мила традиція, що змушує полотніти затятих холостяків.
 9. Одяг для ранку нареченої. Адже збира­тися ти будеш як мінімум у компанії подруг. Як максимум – під пильним наглядом відеокамери.
 10. Змінне взуття. Ти ж не хочеш, щоб най­прекрасніший день твого життя асоцію­вався з болем у ногах? Після офіційної частини сміливо знімай свої розкішні ту­фельки на підборах та на повну «запалюй» на танцполі разом з гостями.
 11. Сумочка. Скоріш за все, вона стане аксе­суаром твоєї подружки, яку ти призначиш відповідальною за свій вигляд на весіллі.
 12. Рукавички (якщо передбачено образом)

Чек-ліст № 2. Догляд

За 4 тижні

весілля наречена

Завдяки потужному інноваційному комплексу інгредієнтів «Чарівного набору» TimeWise® Age Minimize 3D™ вже за 4 тижні підвищуєть­ся пружність шкіри, вирівнюється її тон та покращується загальний вигляд.
Окрім того, формула збагачена антиоксидантами, аби отриманий результат залишався з тобою роками.

За 3 тижні

Додай до догляду сироватку Mary Kay® спрямованої дії, що позбавить твою шкіру основних недоліків.

За 2 тижні

Поліпшена Система оновлення шкіри TimeWise® (скраб для глибокого очищення шкіри + сироватка TimeWise®, яка звужує пори) забезпечить ефективне скрабування та звуження пор, що зробить твою шкіру обличчя оксамитовою та рівною, ідеальною для нанесення тону.

Зранку в день весілля

Біоцелюлозна ліфтинг- маска TimeWise Repair

Кілька засобів для миттєвого ефекту розпочнуть твій день не лише з приємних процедур, а й подарують чудовий, свіжий вигляд на увесь день.

Чек-ліст № 3. Макіяж

- Тональна основа під макіяж TimeWise® 3D матова або сяюча створює ідеальний тон обличчя, вкриваючи шкіру тонким шаром невагомого покриття.
- Маскувальний засіб Perfecting Concealer™ приховує всі недо­ліки шкіри.
- Коректор для шкіри навколо очей робить погляд свіжим та відкритим.


Хочеш підібрати косметику для створення весільного макіяжу? Професійні Б'юті-експерти «Мері Кей» надають індивідуальні консультації, допомагаючи підібрати засоби Mary Kay®, в тому числі й з нагоди весілля. Ти можеш протестувати та одразу обрати для себе необхідну продукцію без ризику невдалої покупки. Скористайся таким сервісом!

Ще не знайома з Б'юті-експертом «Мері Кей»? Електронний пошук допоможе тобі знайти свого б'юті-майстра на мапі твого міста.