Макіяж

Зволожувальна помада для губ та інші суперсили для догляду за губами

Зволоження чи колір? Тобі більше не доведеться вибирати. Правильний догляд за губами та нова суперзволожувальна помада забезпечать тобі повний комфорт на губах та новий рівень вражень від помади.

Дізнатися секрет зволожених губ

Пензлі для макіяжу: які та для чого

Контуринг, бейкінг, smoky eyes... Вважаєш, популярні техніки макіяжу доступні лише професіоналам? Дізнайся про особливості вибору пензлів для макіяжу, обери свої – і створюй найсміливіші макіяжі власноруч.

Дізнатися все про пензлі для макіяжу

Макіяж з блискітками: подіумний тренд для твого щоденного образу

Як правильно виконати макіяж з глітером, яких помилок уникати та як органічно адаптувати такий сміливий образ до свого повсякдення? Читай поради у матеріалі.

Дізнатися більше

ТОП-8 помилок у макіяжі губ

Впевнена, що дотримуєшся усіх правил для ідеального макіяжу губ?
Перевір це разом з нами та переконайся, що помилки у макіяжі — це не про тебе.
Або проведи роботу над помилками і відчуй, наскільки бездоганними можуть бути твої губи.

Дізнатися більше

Як вибрати помаду

Як підібрати помаду для губ? Що враховувати? Яка із усього різноманіття помад пасуватиме саме тобі?

Дізнайся свій кольоротип та відштовхуйся від нього у виборі помади. Про цей та інші важливі критерії підбору відтінку у матеріалі.
Детальніше

Міцелярна вода: більше, ніж засіб для зняття макіяжу

Б'юті-лавери усього світу зізнаються у коханні міцелярній воді майже у кожній своїй сторі. Ти також у фан-клубі цього диво-засобу чи ще знайомишся з його властивостями? Читай у матеріалі усі подробиці та долучайся до прихильників міцелярної води.

Детальніше

Краса без фільтрів: макіяж для фотосессії

Як створити красивий макіяж для фотосесії та мати гарний вигляд перед камерою?
Скористайся нашими рекомендаціями, щоб покроково зробити макіяж 2021 для зйомки швидко й легко, та мати приголомшливий вигляд перед камерою.

Детальніше

Що твій поцілунок розкаже про тебе?

Матова помада, глянцева помада, прозорий блиск для губ, блиск для губ з блискітками... Що б ти не вибрала для макіяжу губ, з ним твій образ стає яскравішим і привабливішим. А чи знала ти, що відбиток губ може розказати про тебе більше, ніж ти сама?

Дізнатися більше

Текстури декоративної косметики: що, з чим та як?

Матові, кремові, металік, шимер… Гучні заголовки та привабливі описи стимулюють нас постійно поповнювати свій «арсенал» декоративної косметики. Це правильно, адже чим більше розмаїття засобів — тим більше простору для творчості. Проте візажне мистецтво, як і будь-яка наука, базується на кількох фундаментальних постулатах, знання яких допоможе завжди отримувати очікуваний результат від плодів твоєї фантазії.

Дізнатися детальніше про текстури