Що твій поцілунок розкаже про тебе?

Матова помада, глянцева помада, прозорий блиск для губ, блиск для губ з блискітками ... Що б ти не вибрала для макіяжу губ, з ним твій образ стає яскравішим і привабливішим.
А чи знала ти, що відбиток губ може розказати про тебе більше, ніж ти сама?

Нанеси на губи новий Блиск для губ Mary Kay Unlimited, порівняй з наведеними варіантами нижче та перевір, чи співпадає опис з тобою справжньою.

 


ПРИРОДЖЕНИЙ ЛІДЕР

Ти ведеш груповий чат, завжди плануєш зустрічі та обожнюєш цей процес. Справжні друзі не наважуються називати тебе «начальником» - вони знають, що ти - лідер за покликанням і ніколи не залишиш своїх дівчат позаду.ЧУТЛИВА ДУША

Ти спостерігач, і близькі знають, що неправильно називати твою тиху натуру 

сором'язливою. Твої найближчі друзі знають, що вони завжди можуть розраховувати на тебе у плані душевних розмов або плеча, на якому можна поплакати.

 


СОЦІАЛЬНИЙ МЕТЕЛИК

Твій поцілунок показує, що ти королева будь-якої вечірки. Тебе зустрічають не як незнайомку, а як господиню, а друзі завжди знають, що вони чудово проведуть час, коли ти 

поруч.

 

БУНТАРКА

Завжди на крок випереджаючи статус-кво, ти любиш порушувати правила та знаходити нові способи проявляти себе. Ти не віриш в обмеження та надихаєш своїх друзів на розкриття їхнього власного потенціалу.

 ОПТИМІСТ

Твій поцілунок говорить світові, що ти завжди знайдеш позитивну сторону у будь-якій ситуації. Називаючи це наполовину наповненою склянкою або якось по-іншому, в будь-якому випадку, ти посміхаєшся і допомагаєш своїм друзям бачити світлу сторону.

 
ДУХ СВОБОДИ

Ти рухаєшся потоком і ніколи не застряєш на місці занадто довго. Твої друзі знають, що ти легка, але це не означає, що ти легковажна. Ти щиро віддана друзям, які поділяють твої погляди та прямують з тобою в одному напрямку.

Новий Блиск для губ Mary Kay® Unlimited!


Остерігаєшся блисків для губ через їхній липкий фініш, товстий шар та надмірну "ляльковість"? Це ознаки блисків вчорашнього дня!

Блиски нового покоління — це Блиски для губ Mary Kay Unlimited. Жодних компромісів та недоліків!

 Лише те, чого прагнеш ти!

 

  • Суперсяюча формула без липкості
  • Екстразволоження губ з вітамінами С та Е
  • Три розкішних фініші: кремовий, перламутровий, сяючий
  • Приємний ванільний аромат

Дізнатися більше та купити блиск для губ ти зможеш у свого б'юті-експерта "Мері Кей"