Як вибрати помаду для губ

lipstick+gloss
Існує безліч рекомендацій, як підібрати помаду для губ з урахуванням тону і підтону шкіри, волосся, кольору очей, розміру губ, віку. Однак розібратися і поєднати всі задані критерії досить непросто, якщо ти не професійний візажист і досвіду в підборі помади та іншої косметики небагато. Тому, щоб спростити цю задачу, пропонуємо взяти за основу кілька первинних допоміжних критеріїв. Це бренд та кольоротип. Почнемо з першого.

Попередньо визначивши для себе б'юті-бренд, який виробляє якісний продукт з урахуванням модних трендів, обрати помаду для губ буде просто. Адже тоді ти вибираєш помаду з лінійки вже професійно підібраних модних відтінків, а також текстур і форматів. При цьому якісний бренд враховує не тільки трендовість кольору помади, але й те, наскільки комфортно помада буде відчуватися на губах.

  1. Текстура і колір помади повинні бути однорідними, без грудочок. Зріз помади, який торкається губ при нанесенні, повинен бути теж гладким.
  2. Консистенція помади повинна бути щільною і не розтікатися під впливом тепла.
  3. «Стовпчик» помади повинен бути міцним, стійким до помірного натиснення.
  4. Запах помади повинен бути ледь помітним.
  5. Не повинно бути почуття сильної стягнутості при нанесенні помади на губи. Помада повинна комфортно відчуватися на губах.

Про все це тобі не доведеться думати, якщо ти обираєш іменитий бренд з історією і хорошими відгуками про помаду. Наприклад, Mary Kay®! У колекції Mary Kay® можна знайти трендові гелеві сяючі і матові помади, лаки, тінти і блиски для губ. Асортимент модних відтінків і текстур різноманітний!

Як підібрати колір помади?

Визнач свій кольоротип. Кольоротип – це сукупність ознак зовнішності: кольору волосся, шкіри та очей.
Умовно їх 4: «Осінь», «Зима», «Весна», «Літо».
«Весна» і «Осінь» – теплі відтінки, «Зима» і «Літо» – холодні. Визначити кольоротип ще допоможе колір вен на внутрішній стороні зап'ястку. Блакитний колір вказує на холодний кольоротип, зелений – на теплий. Якщо конкретного кольору розгледіти не вдалося – у тебе нейтральний кольоротип і тобі підійдуть і холодні, і теплі відтінки.

Ще один лайфхак. Ювелірні прикраси або біжутерія допоможуть визначити тон шкіри. Наприклад, якщо тобі більше пасують золоті вироби, то тобі личитимуть теплі відтінки. Срібні прикраси краще поєднуються з холодним відтінком шкіри. Якщо тобі пасують і ті, і інші, то у тебе нейтральний відтінок шкіри.

З'ясувавши свій кольоротип, ти зможеш зрозуміти, серед яких відтінків помад тобі варто шукати найбільш прийнятні для себе.

кольоротип-Весна

кольоротип-Осінь

кольоротип-Зима

кольоротип-Літо

Кому підійде червона помада?

червона помада Всім! Важливо дібрати правильний відтінок червоного. Наприклад, у класичних червоних помад холодний підтон і він пасує кольоротипу «Зима» і «Літо». Відтінки помад Mary Kay® «Червона Туфелька» і «Червоне Полум'я» саме такі. Холодний червоний робить зуби візуально білішими. Відтінок помади Mary Kay® «Чарівний Корал» тепліший і підійде «Весні» та «Осені».

Для червоної помади знадобиться рівний тон шкіри, в тому числі навколо губ, і олівець для губ, щоб контур був чітким і виразним.

Як вибрати помаду з урахуванням розміру губ?

Є просте правило: світлі і яскраві відтінки додають об'єму, темні зменшують об'єм. Для макіяжу тонких губ використовують нюдові помади, попередньо окресливши контур губ олівцем трохи яскравіше природного кольору губ. Контур слід робити не дуже чітким, злегка розтушованим. Можна трохи виходити за природний контур губ або додати блиску. Те ж саме можна зробити і з яскравими відтінками.

Якщо у тебе об'ємні губи, обирай матові і кремові текстури. Занадто глянцеве покриття може виглядати недоречно в повсякденному макіяжі, але цілком доречно на вечірці. З відтінків обирай будь-які нейтральні або ягідні.

Асиметричні губи (верхня значно менше нижньої) допоможе скорегувати олівець для губ. Почни з промальовування «лука Купідона» над верхньою губою і підкресли центр нижньої губи. Потім обведи куточки губ. Поєднавши лінії, ти отримаєш максимально симетричний контур. Тим же олівцем зафарбуй губи по всій поверхні і нанеси помаду або блиск відповідно до свого кольоротипу.

 

Обрати відтінок помади, не тестуючи його, не так просто. Можна і не вгадати. Варто приділити 5-10 хвилин і спробувати кілька відтінків помади, щоб вибрати найбільш вдалі для себе кольори. Професійні б'юті-експертки «Мері Кей» регулярно проводять короткі зустрічі (мікропаті), присвячені вибору помади для губ. Ти зможеш протестувати весь асортимент помад Mary Kay® (сяючі, матові, лаки, тінти та блиски для губ) і обрати кілька варіантів для себе без ризику невдалої покупки. Скористайся таким сервісом!

Ще не знайома з б'юті-експерткою «Мері Кей»? Персональний сервіс пошуку Консультанта допоможе тобі знайти свого б'юті-експерта на мапі твого міста. Ще більше макіяжів дивись на Youtube-каналі «Мері Кей» (Україна).

Тепер ти знаєш, як вибирати відтінок помади. Для закріплення результату пройди тест Ідеальний макіяж губ.