Міцелярна вода: більше, ніж засіб для зняття макіяжу

міцелярна вода Mary Kay
Міцелярна вода – найкращий засіб б'юті-індустрії! Подібними заголовками почали майоріти таблоїди Франції у 1990-х роках. І цього разу гучні заяви маркетологів не були позбавлені наукових і медичних підстав. Отже, про все по черзі.

Історія

Використовувати міцелярну воду конкретно для зняття макіяжу стали лише через деякий час після її появи. Перший же фокус уваги був на очищенні. Справа в тому, що водопровідна вода у Парижі дуже жорстка через високу концентрацію розчиненого в ній кальцію і магнію. Відповідно під час кожного вмивання клітини непомітно для ока пошкоджуються, отримуючи від процедури більше шкоди, ніж користі. Особливо страждали власниці чутливої і схильної до висипу шкіри.

Перші екземпляри засобу продавалися тільки в аптеках. Саме тоді захоплені відгуки про міцелярну воду стали активно поширюватися у колі власників чутливої та вкрай вразливої до жорсткої води шкіри: вона могла не тільки відмінно впоратися із забрудненнями, але і не залишала по собі ніяких неприємних відчуттів. Незабаром новинка розійшлася мас-маркетом, а пізніше підкорила мешканок всієї Європи.

У чому секрет?

Як і заведено – у формулі! До складу міцелярної води входять мікроскопічні частинки поверхнево-активних речовин (ПАР), які при досягненні оптимальної концентрації утворюють міцели. Головне «диво» полягає в їхній будові, що включає 2 полюси. Один притягується до води, а інший відштовхує її, разом з тим притягаючи жир. Таким чином, міцели – це своєрідні кульки, всередині яких і відбувається розчинення всіх забруднень. Далі залишається тільки легенько протерти шкіру ватним диском.

Чи потребує міцелярна вода змивання?

Незважаючи на те, що засіб спочатку вважався медичним, з плином часу його склад змінювався і доповнювався. Тому обов'язково варто звернути увагу, чи не вирішив виробник додати «для більшого ефекту» агресивніші речовини або підвищити концентрацію ПАРів. Також варто враховувати особисті відчуття від контакту із засобом. При дискомфорті і відчутті стягненості рекомендується додатково вмитися.

По суті ж своїй формула розроблена саме для «сухого очищення» і передбачає, що весь бруд залишиться на ватяному диску. Проте таке очищення жодним чином не замінює ваші основні доглядові засоби. І хоча, на відміну від мила, міцелярна вода не сушить шкіру, вона і не живить її. Також варто пам'ятати, що не призначений цей засіб і для очей: ніжна шкіра цієї зони вимагає як спеціального догляду, так і спеціальних очищувальних засобів.

Вікові обмеження

Ще в ті далекі часи у Франції міцелярна вода використовувалося для очищення шкіри маленьких діток. Відмінно вона себе проявляє і щодо вікової шкіри, через що цілком обґрунтовано можна стверджувати, що будь-яких чітких рамок за умови відсутності індивідуальної чутливості до інгредієнтів немає.

Не забуваємо про чоловіків!

Завдяки своїм перевагам флакончик міцелярної води – must have будь-яких поїздок, протягом яких не буде місця повноцінному догляду. І якщо у дівчат потреба у такому «сухому вмиванні» диктується необхідністю зняти макіяж, то чоловіки часто подібну потребу ігнорують. І даремно! За день, особливо під час активного відпочинку або перебування в дорозі, на поверхні шкіри накопичується велика кількість пилу, жиру і бруду. І якщо вчасно від цього не позбутися, шкіра видасть закономірну реакцію у вигляді запалень і висипу. А це справжньому чоловікові точно не личить! Тим паче, що доглядова процедура вкрай проста і вимагає мінімум часу.

Чи можна користуватися міцелярною водою щоденно?

За відсутності вищезазначених негативних реакцій шкіри – так. Але обмежувати догляд виключно нею – ні. Адже очищення – тільки один з 5 основних етапів догляду за шкірою. Поява перших ознак старіння, вплив сонця, поява пігментації, акне і висипу – кожна з цих проблем вимагає окремого набору засобів та індивідуального підходу.

Підводячи підсумки, можна сказати, що захоплення міцелярною водою цілком обґрунтоване і потрапляння її на простори мас-маркету значно полегшило і поліпшило процедуру очищення шкіри від бруду і макіяжу. Пам'ятайте, що догляд – це наш час для себе, час виключно приємних емоцій і свого роду медитації. Тому до вибору засобів варто ставитися максимально ретельно і відповідально.

міцелярна вода. магніт

Міцелярна вода Mary Kay

Міцелярна вода від Mary Kay – засіб, що пройшов ряд перевірок і тестів різними фахівцями, зокрема дерматологами:
  • М'яко видаляє макіяж з обличчя;
  • Діє, як магніт, притягуючи залишки косметики та денного бруду;
  • Не сушить шкіру;
  • Поверхнево-активні речовини знаходяться у допустимих межах для забезпечення якісного та безпечного для шкіри очищення;
  • Зручний дозатор для нанесення на ватний диск.
Ця міцелярна вода стане чудовим «прологом» для використання обраної Системи догляду за шкірою Mary Kay®. А якщо ти ще не підібрала собі доглядову систему або маєш питання, скористайся унікальною можливістю отримати доступ до персонального сервісу і невичерпного джерела б'юті-знань і порад всього у кілька кліків! Знаходь Незалежну Консультантку з краси "Мері Кей" на інтерактивній мапі і готуйся поповнювати свою поличку у ванній кімнаті лише перевіреними, а головне – індивідуально підібраними доглядовими і декоративними засобами.