Краса без фільтрів: макіяж для фотосесії

Як створити красивий макіяж для фотосесії та мати гарний вигляд перед камерою?

У нашому дедалі віртуальнішому світі це бажання є більш актуальним, ніж будь-коли.  Що не день, ми зустрічаємося з друзями у FaceTime або проводимо Zoom-дзвінок із колегами. Навіть трапляється урочисте святкування онлайн! Авжеж, завжди хочеться почувати себе впевнено у будь-якій віртуальній ситуації.

Статистика вражає


Скористайся нашими порадами, щоб покроково зробити макіяж 2021 для зйомки швидко й легко та мати приголомшливий вигляд перед камерою.

Макіяж для селфі. Макіяж для фотосесії

Варто взяти до уваги той факт, що камера поглинає до 30% інтенсивності кольору, тому макіяж для фотозйомки варто робити яскравішим, ніж зазвичай, роблячи акцент і на очі, і на губи. Якщо здаватиметься, що макіяж аж надто яскравий, не переймайся. На фото це не буде помітно. Навпаки, обличчя матиме виразний, фактурний вигляд.

1. Підготовка шкіри обличчя. 

Варто ґрунтовно подбати про шкіру обличчя заздалегідь, нанісши маски та сироватки напередодні фотосесії. Жирні текстури, нанесені безпосередньо перед зйомкою, можуть вплинути на стійкість макіяжу. Безпосередньо перед фотосесією необхідно очистити шкіру та зволожити її кремом відповідно до твого типу шкіри.

2. Нанесення тону.
основа для макіяжу
За необхідності нанеси вирівнювальний тон та маскувальний засіб на ділянки, які потребують корекції (наприклад, точкові почервоніння, запалення, «крила» носа). 

Далі нанеси на обличчя тональний засіб, в тому числі й на шию. Обирай тональний засіб відповідно до типу твоєї шкіри або навіть міксуй декілька засобів. Наприклад, якщо у тебе жирний чи комбінований тип шкіри, то на найбільш жирні ділянки можна нанести тональний засіб з матуючим ефектом, а на інші ділянки – з сяючим ефектом.

Нанеси на повіки основу під тіні, щоб забезпечити насичений відтінок тіней та їхню стійкість, та трохи коректора для шкіри навколо очей.

Покрий обличчя (в тому числі й повіки) тонким шаром пудри, щоб зафіксувати жирні текстури на обличчі. Не нанось багато пудри під очі, щоб не підкреслювати мімічні зморшки. Нанеси трохи рум'ян для природної свіжості тону.

Об'ємний пензель зробить все це лише у декілька помахів.

3. Брови.

тінт та олівець для брів
Змоделюй форму брів за допомогою гель-тінту та олівця-лайнера.

4. Очі.
тіні для повік
Обери 3 відтінки тіней для повік, які пасують вашим очам та задуманому образу в цілому. Наприклад, для виразного макіяжу очей чудово комбінуються між собою тіні Chromafusion™ «Мерехтливий Граніт» (для внутрішнього куточка ока), «Кашемір» (для рухливої частини повіки) та «Ніжно-ліловий» (у складку повіки та нижню повіку).

Комбінація споріднених відтінків робить погляд глибоким та виразним.  

5. Вії.
туш для вій
Візуальну густоту вій допоможе створити олівець для очей або темні матові тіні (наприклад, «Еспресо»), які зручно нанести тонким скошеним пензлем.

Подовжити та розпушити вії допоможе туш з відповідним ефектом. Наприклад, Туш для вій Lash IntensityTM додає віям неймовірного вигляду.   

6. Губи.
помада для губ
Підкресли контур губ за допомогою олівця. Часто контур губ трохи прозоріший, тому не бійся додати йому кольору, а також замалювати кольором решту поверхні губ. Візуально додати об'єм губам допоможе блиск для губ або помада насиченого кольору.

Виконати макіяж для фотосесії можна легко й швидко, маючи під рукою всі необхідні косметичні засоби та корисні рекомендації.

Чималою кількістю б'юті-лайфхаків із задоволенням діляться професійні Б'юті-експерти «Мері Кей» на тематичних мікропаті, допомагаючи створити святковий образ.

Усі засоби для створення трендового макіяжу 2021 ти зможеш протестувати одразу на класі.

Не знайома іще з Б'юті-експертом «Мері Кей»? Електронний пошук допоможе тобі знайти свого б’юті-майстра на мапі твого міста. Ще більше макіяжів дивись на Youtube-каналі "Mary Kay Україна"