Макіяж з глітером: блискітки у твоєму щоденному образі

Дівчина з сяючим макіяжем очейБлискучий макіяж знову стрімко увірвався до модної індустрії, потішивши всіх, хто втомився від домашнього режиму та відносної простоти в образах. Блискітки для обличчя використовують не лише світові бренди на фешн-показах, а й представники стріт-стайлу чи навіть герої кінематографу, які нерідко стають тригером для зародження різноманітних трендів. Яскравим доказом популярності блискучого макіяжу є також його «вірусність» у соціальних мережах, особливо серед молодої аудиторії.

Як же правильно виконати макіяж з глітером, як уникнути помилок та як органічно адаптувати такий сміливий образ до свого повсякдення?

Поради для створення ефектного макіяжу

Яскравий та виразний блиск має стати акцентом твого макіяжу, а не його базою. Використовуєш глітер для очей? Тоді для губ обери стримані кремові блиски, наприклад, у відтінках «Рожевий Нюд» чи «Оригінальний Ліловий». А якщо доповнити образ ще й трендовими стрілками, то цілком достатньо буде навіть звичайного бальзаму для губ. Туш у цьому випадку нанось лише одним шаром, щоб не знівелювати легкість блискучої димки подібним «агресивним» елементом.

Ми зрозуміли, що глітер – це акцент, а тому ідеальною текстурою для поєднання стане матова. Такий контраст вигідно виділить наші блискітки, але при цьому урівноважить образ та зробить його більш природним.

Лайфхак! Макіяж у коричневих відтінках цілком відповідає офісному стилю та й загалом органічно виглядатиме вдень. Помада ж надасть образу святкового настрою та перетворить макіяж на гарний варіант для вечірки чи світського виходу. А головне, що для перевтілення знадобиться лише 2 хвилини та трішки місця у сумочці.

У пару до засобів з глітером краще обирати засоби у подібній тепловій палітрі.

Найчастіше глітер зустрічається саме у макіяжі очей, а тому варто врахувати, що наносяться такі засоби тільки в межах рухомої повіки. А от технологія нанесення залежить від бажаної інтенсивності. Яскравий відтінок потребує «набиваючих» рухів пласкою стороною Пензля для нанесення кремових тіней або аплікатором. Розтушовувати при цьому слід лише тіні у зовнішньому куті ока. А от легкий серпанок досягається розтягненням кольору. Для цього нанеси краплю тіней на палетку або тильну сторону долоні, а вже звідти набирай на пензель та короткими легкими рухами «розтирай» на повіці.

Глітер на обличчіХайлайтер Mary Kay

Використання великих блискіток-пластинок на обличчі безумовно виглядає ефектно, але у повсякденному житті важко уявити ситуацію, де подібний макіяж був би доречним. А от сяючі текстури у вигляді бронзерів чи хайлайтерів не тільки виглядатимуть доречно, а й зможуть вигідно відкоригувати форму обличчя. Ще одна перевага таких засобів – вони фактично не мають вікових обмежень, адже природне сяяння однаково прикрасить і молоду, і старшу шкіру. Секрет у стійкій асоціації – сяйво=здоров’я, а здорова шкіра прекрасна завжди.

З глітером чи без, макіяж потребує підготовленої «основи», якою виступає наша шкіра. Тому системний догляд за шкірою, використання додаткових зволожувальних та живильних засобів, постійне зволоження губ (зокрема перед нанесенням помади з подальшим видаленням залишків за допомогою серветок) повинні стати безапеляційним правилом твоєї щоденної рутини.

Макіяж із додаванням часточок глітеру може зніматися дещо гірше за звичайний. Однак використання Знежиреного засобу для зняття косметики з очей щоразу гарантуватиме ідеальний результат, адже його двофазна формула здатна впоратися навіть із водостійкими засобами. Повноцінне видалення макіяжу – це профілактика закупорювання пор та проблем зі шкірою, які можуть стати наслідком подібної легковажності.

помада з глітером Mary KayКосметика з глітером чи глітер окремо?

Певно ти неодноразово бачила у продажу окремі пляшечки із блискітками. Багатьом вони здаються більш зручним варіантом, адже один засіб можна використовувати одразу на всі ділянки обличчя та легко комбінувати з іншою декоративною косметикою у косметичці. Однак насправді правильне нанесення глітеру потребує чималої практики, адже продукт вкрай примхливий.
Його слід використовувати зі спеціальним клеєм чи базою, а великі блискітки виглядають досить неприродньо та підійдуть лише для вечірніх макіяжів. Крім того, через те, що продукт наноситься окремо від власне кремової текстури, блискітки можуть осипатися та створювати дискомфорт, потрапляючи в очі.

Тому новачкам краще обирати косметику, в яку глітер вже інтегрований, а свої перші експерименти з блискучим макіяжем проводити у компанії професійного Б’юті-експерта. Незалежні Консультантки з краси «Мері Кей» завжди готові розповісти про всі тонкощі нанесення засобів, показати приклади макіяжів та порадити, як грамотно суміщати блискучі новинки із актуальним вмістом твоєї косметички. І на візажі бесіда не завершиться! Догляд за шкірою, тенденції б’юті-сфери, самореалізація та незалежність – список тем до обговорення невичерпний.


Знаходь свою Консультантку на нашій інтерактивній мапі та будь готовою до блискучих змін.