Beauty-тренд. Блискуча маска-плівка для обличчя

маска-плівка Mary Kay

маска-пленка Mary Kay

Масове занурення людей у світ Instagram, де приваблива, чудернацька та не ординарна картинка робить блогерів більш помітними для підписників, диктує нові тренди. Б’юті-індустрія не залишається осторонь і також підкорюється вимогам соціальної мережі. Прогрес торкнувся й масок для обличчя, які давно стали не тільки частиною ритуалу догляду за шкірою, але й обов'язковим атрибутом стрічки Instagram. Тепер виробники косметики намагаються зробити маски для обличчя не лише ефективними, а й привабливими зовні.

Маска-плівка з ефектом металік від Mary Kay® стала втіленням цього яскравого б’юті-тренду. Ця маска для обличчя (peel-off mask) має рідку ніжну гелеподібну текстуру з дуже дрібними блискітками, які не відчуваються на дотик та на обличчі, але дарують гламурні перламутрові переливи. Поки блискітки «зайняті» очищенням шкіри, варто встигнути зробити «металік-селфі» та похизуватися перед подругами та підписниками в Instagram.

Головною перевагою блискучої маски для обличчя є те, що вона поєднує декілька переваг одночасно завдяки своєму складу.

В результаті твоя шкіра очищена, гладенька, еластична, пори чисті та звужені, колір обличчя матовий, рівномірний без жирного блиску. Маска-плівка від «Мері Кей» особливо сподобається жінкам з комбінованою та жирною шкірою. Маска для обличчя відмінно готує шкіру до нанесення макіяжу: на поверхні не залишається нічого зайвого і тональні засоби наносяться легко й рівномірно.

Як використовувати маску-плівку з блискітками?

  1. Видали макіяж, очисти шкіру очищувальним засобом та протри освіжаючим тоніком.
  2. Тонким слоєм нанеси маску на обличчя, уникаючи зони навколо очей (в тому числі й брови) та губ. Можна наносити маску-плівку спеціальним пензлем – аплікатором для маски, яким зручно наносити засіб рівномірно та легко навіть у таких місцях, як складки біля носа, під нижньою губою тощо. При цьому руки залишаються чистими, тож засіб витрачається лише за призначенням – для шкіри обличчя.
  3. Залиш маску на 10-15 хвилин. Поки вона застигає на обличчі, її активні компоненти встигають проникнути в шкіру.
  4. Потім видали маску і нанеси сироватку (якщо користуєшся нею) та зволожувальний крем.

Як видалити маску-плівку?

Після застигання треба акуратно підчепити плівку знизу та помірно різким  рухом знизу вверх (від підборіддя до чола) зняти плівку. Є такі побоювання, що маска-плівка може «зачепити» тоненькі волоски на обличчі. Так, волоски присихають до плівки, але її зняття зазвичай проходить абсолютно безболісно. Не знімай плівку надмірно сильним рухом, щоб не розтягувати шкіру. 

Якщо ти бажаєш спробувати трендову маску-плівку з ефектом металік від Mary Kay®(у продажу з 1 листопада), звернись до свого Б’юті-експерта «Мері Кей», щоб протестувати круту новинку ще й зробити стильні селфі. Якщо ти ще не маєш особистого Б’юті-експерта, знайди його на мапі свого міста.