Мультимаскінг. Помнож ефективність догляду за шкірою

мультимаскінг
Маска для обличчя вже давно стала атрибутом, без якого важко уявити якісний догляд за шкірою. Вона є невід’ємним доповненням до базового догляду, – очищення, SPF-захист, тонізація, зволоження тощо, – що вирішує конкретні проблеми шкіри. Залежно від дії маска може бути:

 Важливо пам'ятати, що маски – це свого роду концентрат корисностей, який протягом досить короткого часу буквально вривається у твою шкіру. Тісний контакт (безпосереднє нанесення на шкіру), створення умовної «огорожі» від навколишнього середовища (тимчасова ізоляція від впливу зовнішніх факторів) та рекомендації щодо застосування (тримати 10-30 хвилин) сприяють максимальному поглинанню шкірою всіх поживних речовин, а також проникненню цих компонентів в глибинні її шари.

Саме тому підбір масок для обличчя повинен бути максимально ретельним і продуманим: висока концентрація речовин при неправильному використанні здатна викликати алергію, подразнення та інші неприємні симптоми.

Що таке мультимаскінг?

Наука не стоїть на місці, тому до б'юті-світу досить швидко прийшло розуміння простої істини: різна шкіра = різні потреби = різні маски. Парадокс у тому, що «різна шкіра» цілком може бути на одному обличчі! Чи помічала ти, що в межах Т-зони (ніс, лоб, підборіддя) ти частіше бачиш чорні цятки і жирний блиск? А от щоки частіше піддаються лущенню та сухості? Зона ж навколо очей – це третя історія, що вимагає максимальної ніжності та делікатності.

Мультимаскінг – це метод нанесення, при якому під кожну вищезгадану зону (у всіх вони розмежовуються індивідуально) підбирається своя маска.

Чи залишилося місце єдиній масці?

Так, якщо мова йде, наприклад, про антивіковий ефект. На жаль, старіння зачіпає шкіру цілісно, через що і вплив має бути відповідним. Для таких запитів відмінно себе зарекомендували тканинні і біоцелюлозні маски, які мають свої витоки у Кореї.

У колекції «Мері Кей» теж є своя чарівниця, яка здатна помітно підтягти контур обличчя і розгладити дрібні зморшки вже протягом 4 тижнів. Саме через цільовий вплив на вікові зміни Біоцелюлозна ліфтинг-маска може наноситися відразу на все обличчя.

Як вибрати маску?

Маска з рожевою глиною Mary Kay

Орієнтуючись на стан шкіри в тій чи іншій зоні обличчя, враховуй наступні рекомендації:

Маска для обличчя в домашніх умовах – гідна альтернатива?

Незважаючи на переконання частини людей в ефективності народних методів, щодо шкіри обличчя краще все-таки довіритися професійним косметичним засобам. По-перше, поєднання компонентів, що входять до домашніх масок, навряд чи тестувалися в лабораторії. По-друге, невідомо, як такі маски будуть себе поводити в тандемі з іншими доглядовими засобами (для вмивання, кремами, сироватками тощо) А обличчя – далеко не найкраще полотно для подібних експериментів і можливих наслідків.

Порядок і спосіб нанесення

Перед нанесенням будь-якої маски обов'язково очисти обличчя від залишків бруду і макіяжу. Ідеально зробити це в 2 етапи: зняти макіяж з обличчя міцелярною водою, а потім приділити увагу особливо ніжній шкірі очей, використавши для цього спеціальний знежирений засіб для зняття макіяжу з очей. Коли шкіра висохне, можна приступати до мультимаскінгу, наносячи обрані засоби на зони в наступному порядку:

Важливо підготувати всі засоби заздалегідь і наносити їх досить швидко. За інструкцією в середньому маски варто тримати на обличчі близько 20 хвилин, але час цей вираховується від моменту нанесення. Відповідно, якщо робити все занадто розмірено, є ризик, наприклад, пересушити шкіру.

Справжньою паличкою-рятівницею у таких випадках стає спеціальний аплікатор. Він легко і рівномірно розподіляє засіб по шкірі, дозволяє без зусиль обробити «незручні» місця в заглибленнях біля носа, а головне – швидко миється, дозволяючи переходити до нанесення наступної маски.

Якщо після прочитання статті у тебе все ще залишилися питання щодо мультимаскінгу, скористайся порадами професіонала. Знайти свого б'юті-експерта «Мері Кей» максимально близько від дому ти зможеш прямо на сайті, використовуючи інтерактивну мапу. Будь впевнена, що Незалежний Консультант з краси надасть тобі кращий сервіс, індивідуально підбере кожен засіб, виходячи з потреб шкіри, а також зможе розповісти про сотні лайфхаків краси і привабливого зовнішнього вигляду.