Живеш у місті? Захисти шкіру!

Екологічна ситуація у містах України лишає бажати кращого. Смог від діяльності ряду підприємств та засилля неекологічного транспорту не лише псує картинку неба, мінімізує задоволення від піших прогулянок, а й невидимим небезпечним шаром осідає на обличчях мешканців.

Однак, не лякайся. Правильний догляд та косметика з антиоксидантами збереже молодість твоєї шкірі навіть у мегаполісі.

Одним з найпотужніших антиоксидантів є вітамін С. Кращі сироватки для обличчя та креми, які покликані боротися з вільними радикалами, часто мають у своєму складі даний вітамін. На молекулярному рівні він має особливу структуру, що дозволяє нейтралізувати більшість вільних радикалів. Та дія вітаміну С на шкіру значно ширша.

Адже саме його називають вітаміном енергії та молодості:

 Обираючи сироватку для обличчя, креми чи іншу косметику з вітаміном С, варто звернути увагу на:

форму вітаміну С у засобі. Вітамін С може бути представленим у формі Ascorbic acid, Tetrahexyldecyl Ascorbate (THDA), Ascorbyl Palmitate тощо. Усі вони різняться за концентрацією та рівнем стабільності.

- «сусідство» вітаміну С у формулі. Через свою здатність швидко руйнуватись, більшість форм вітаміну С потребують компонента, що запобігатиме його руйнуванню. Ідеальний варіант – вітамін Е або ферулова кислота.

пакування косметики. Вітамін С швидко вступає у реакцію з киснем, втрачаючи свою ефективність. І хоча сучасні формули косметики забезпечують максимальну стабільність вітаміну, тривалий контакт засобу з повітрям та сонячним промінням лишається небажаним. Саме тому ідеальним пакуванням буде непрозорий флакон/тюбик з дозатором.

Живильна сироватка С+E TimeWise®

Гарне рішення нова Живильна сироватка С+E TimeWise®, яка відповідає усім твоїм вимогам до косметики з вітаміном С та готова забезпечити чудовий результат.

Форма вітаміну С.

У Живильній Сироватці з вітаміном C та Е перший представлено одразу у трьох формах:

 «Сусідство» у формулі.

Стабілізатором ефективного, але нестійкого «чистого» вітаміну С у Сироватці виступає вітамін Е.

Подібний тандем вітамінів С+Е це твій потужний «Плюс фактор» у збереженні здорового та молодого вигляду шкіри, незалежно від екологічної ситуації та віку.  Адже вітамін Е так само, як і вітамін С не синтезується в організмі людини, але є критично необхідним для збереження молодості шкіри (антиоксидант, стимулює оновлення шкіри, захищає від фотостаріння).

Пакування.

Живильна Сироватка С+E TimeWise® представлена у непрозорому флаконі з дозатором. Це мінімізує потрапляння кисню та сонця на засіб і подовжує його термін придатності.

Для комплексного захисту від шкідливого впливу навколишнього середовища, обирай систему догляду за шкірою «Чарівний набір» Age Minimize 3D. Завдяки інноваційній формулі з ресвератролом, вітаміном В3 та антивіковим пептидом Набір також ефективно бореться з вільними радикалами та належить до anti-pollution косметики.

Правильно доглядай за своєю шкірою та насолоджуйся життям у мегаполісі на повну!

Дізнатися більше та купити сироватку для обличчя ти зможеш у свого б'юті-експерта "Мері Кей".