Ласкаво просимо до розділу Я ♥ свою шкіру, де ти зможеш дуже легко знайти вирішення потреб твоєї шкіри!

Представляємо нові Гідрогелеві патчі під очі

Відчуй переваги. Подивись на результат.

Відчуй миттєвий результат від нових Гідрогелевих патчів під очі Mary Kay®. Вони зволожують, охолоджують, пом'якшують та знімають набряки під очима. Всього 20 хвилин, і ти отримаєш зволожену, більш гладеньку шкіру під очима, а обличчя виглядатиме відпочившим та свіжим.

Як використовувати


Відкрий банку та зніми захисний диск. Щоб легко відділити патчі один від одного, використовуй пластмасовий міні-шпатель, який входить до комплекту. Розмісти гелевий півмісяць безпосередньо під око, зафіксувавши його легкими постукувальними рухами. Повтори цю процедуру під другим оком. Щільно накрий патчі, що залишилися, диском, поклади міні-шпатель та закрути кришку. Насолоджуйся приємною прохолодою під очима протягом 20 хвилин. Зніми патчі. Не використовуй їх повторно. Обережно прибери надлишки зі шкіри. Використовуй два рази на тиждень.

Все про очі

Використання крему для очей є важливою частиною процедури догляду за шкірою, оскільки перші ознаки старіння шкіри з'являються саме в області навколо очей. Прояви любов до своїх очей, поєднуючи ефективні процедури з ніжними дотиками до шкіри.

 

Поради експертів

Коли будеш готова отримати індивідуальну консультацію, зв'яжися з персональним б'юті-експертом - Незалежним Консультантом з краси Mary Kay®.

Знайди Незалежного Консультанта з краси просто зараз 

Твій особистий експерт

Ти ж знаєш, що у зірок є персональні б'юті-помічники? І у тебе може бути такий же!
Консультант Mary Kay® допомагатиме у всіх б'юті-питаннях безкоштовно і у будь-який зручний для тебе час.

Знайти Консультанта

Косметика у зручний час зручним способом

  • З Mary Kay® ти обираєш час i мiсце
  • Отримуй доставку вдома, на роботi чи у кафе неподалік :)
  • Замовляй онлайн, по телефону чи при особистiй зустрiчi
Дiзнатися бiльше