Гідратація шкіри

Твоя шкіра завжди буде зволоженою та здоровою, якщо ти скористаєшся правильними порадами та засобами для догляду.

Mary Kay beakers holding pink, orange and red liquids standing against a white background.

Ти чудово знаєш, що зволоження шкіри - невід'ємна частина догляду за нею. Напевно, останнім часом ти чула ще й про гідратацію шкіри. Хочеш дізнатися, у чому різниця між зволоженням та гідратацією? Якщо коротко - її не має. Гідратація та зволоження - синонімічні поняття. Але це неважливо, адже правильний вибір косметичних засобів суттєво впливає на зволоження шкіри.

82%

Кількість жінок, які сказали, що їхня шкіра стала спокійною та моментально зволоженою після застосування Зволожувальної маски-гель TimeWise®.

Гліцерин

Потужний інгредієнт, який, як відомо, зволожує шкіру та допомагає при недостатній кількості води в організмі. Входить до складу Гідрогелевих патчів під очі.

24-годинна гідратація

Біоцелюлозна ліфтинг-маска TimeWise Repair® залишає шкіру зволоженою протягом 24 годин.*

У 3 рази сильніше

Біофізичне дослідження довело, що після застосування Нічного відновлювального крему з ретинолом TimeWise Repair® Volu-Firm® рівень зволоженості шкіри збільшився більше, ніж у три рази.

Масло ши

Захищає, збагачує та пом'якшує шкіру. Відомо, що масло ши має в своєму складі омега-3, що допомагає підтримувати природній водний баланс шкіри. Подаруй своїй шкірі необхідне живлення за допомогою Пом'якшувального лосьйону для тіла з маслом ши Satin Body®.

12+12=24

Кожен крем «Чарівного набору» TimeWise® Age Minimize 3D® зволожує шкіру протягом 12 годин. Якщо ти будеш використовувати разом Денний крем з SPF 30 TimeWise® Age Minimize 3D® і Нічний крем TimeWise® Age Minimize 3D®, то твоїй шкірі забезпечена 24-годинна гідратація!

 

Міфи та факти про гідратацію

Не зневоднюй шкіру поганими звичками та не коректною інформацією щодо догляду за нею. Замість цього, розвінчай міфи та дізнайся поради щодо способу життя, які допоможуть зберегти твою шкіру в тонусі.

Міф: Людям із жирною шкірою не потрібні зволожуючі засоби.
Факт: Жирна шкіра може стати зневодненою, особливо після надмірного очищення. Рекомендуємо використовувати легкий зволожуючий крем або Знежирений зволожувальний гель для нормальної та жирної шкіри обличчя.

Міф: Позбутися сухості шкіри можна, вживаючи необхідну кількість питної води.
Факт: Хоча питна вода і сприяє здоровому способу життя, але вона не відразу впливає на поліпшення стану сухої шкіри. Проте, додавання етапу зволоження шкіри в щоденний догляд може цьому посприяти.

Чудова продукція високої якості - не єдиний спосіб зберегти або збільшити гідратацію. Використання зволожувача повітря в суху погоду, взимку або коли проводиш багато часу в кондиціонованих приміщеннях, покаже тобі різницю в зволоженні шкіри. Намагайся не приймати тривалий гарячий душ, щоб зберегти здатність до утримання вологи. Використовуй зволожуючі засоби, заздалегідь готуючи шкіру за допомогою Щітки для глибокого очищення обличчя Skinvigorate Sonic ™.

Підготуйся заздалегідь. Замов улюблені засоби у свого Консультанта

Тримай під рукою стільки засобів, скільки необхідно твоїй шкірі для того, щоб бути цілком зволоженою.