3D-рішення у догляді за твоєю шкірою 

У догляді за шкірою обличчя попередити появу пошкоджень так само важливо, як боротися уже з існуючими ознаками старіння шкіри. За допомогою ексклюзивного запатентованого Комплексу Age Minimize 3D®, наш новий "Чарівний набір" TimeWise® Age Minimize 3D® - прорив у догляді за шкірою, що має тривимірну дію на покращення стану шкіри: захищає, попереджує появу нових ознак старіння та забезпечує молодший вигляд шкірі.

Захищає

від пришвидчуючих старіння вільних радикалів на шкірі завдяки перевагам антиоксидантів.

Затримує

появу ознак старіння шкіри, а також захищає від ультрафіолетового опромінювання шкіри.

Забезпечує

видиме покращення стану шкіри та зменшує видимість ознак старіння вже за чотири тижні.1

Потужні Компоненти, Потужні Результати

Наш ексклюзивний запатентований Комплекс Age Minimize 3D™ входить до кожного засобу "Чарівного набору" TimeWise® Age Minimize 3D™.
Цей комплекс відкриє шлях до молодості та сяйва твоєї шкіри завдяки трьом потужним компонентам.

A green, leafy plant with small, light-colored blossoms represents encapsulated resveratrol, one of the three key ingredients in Mary Kay’s new TimeWise Miracle Set 3D skin care regimen.

Інкапсульований ресвератрол 
Забезпечує потрійну дію в якості антиоксиданта, допомагаючи водночас вирівняти тон шкіри2 та сприяти вприродньому виробленню колагену в шкірі.2Вітамін B3
Відомий своєю супер силою надавати шкірі яскравості та діяти у якості антиоксиданту.

 

A 3-dimensional skin care solution.

Антивіковий пептид
Підтримує природний рівень колагену та еластану2 у шкірі для молодого та еластичного її вигляду.

Дива трапляються

Вважаємо, що результат говорить сам за себе, але потрібні ще докази. Пропонуємо ознайомитись з відгуками жінок, які вже спробували "Чарівний набір" TimeWise® Age Minimize 3D® та відчули помітні результати вже через 12 тижнів його застосування.3

“Система дуже проста у застосуванні, а вже через декілька використань, я помітила реальні результати".

“Я закохалась у всі чотири продукти. Вони зробили мою шкіру дуже м'якою та молодшою. Мої мімічні лінії та зморшки виглядають менш помітними. Ці продукти спрацювали краще, аніж все, що я використовувала раніше". 

“Цей набір допоміг пом'якшити мою шкіру та надати їй молодшого вигляду”.

Обери свій Набір

"Чарівний набір" TimeWise® Age Minimize 3D®* пропонується у двох формулах, саме тому ти можеш підібрати засоби для свого типу шкіру та потреб. 

  Переваги на кожному кроці

  Спостерігай за результатами використання "Чарівного набору" TimeWise® Age Minimize 3D®* всього за три простих кроки зранку та ввечері:

  *У набір входить Денний крем з SPF 30 TimeWise® Age Minimize 3D® або Денний крем TimeWise® Age Minimize 3D®.


  Створення дива

  Перед створенням "Чарівного набору" TimeWise® Age Minimize 3D®, ми провели 4-річне дослідження. Ми зібрали побажання від більше 5 000 жінок про те, яких відчуттів вони очікують від використання засобів, як засоби повинні пахнути та на які переваги від його використання вони очікують. Після огляду та спроб більше 150 формул та інгредієнтів, а також проведення клінічних досліджень, новий дивовижний набір з'явився на світ. "Чарівний набір" TimeWise® Age Minimize 3D® - це новий вимір догляду за шкірою обличчя у детально продуманій упаковці та з формулою, що пройшла усі дослідження для дієвості у боротьбі з ознаками старіння!

  Прорив в науці краси

  За кожною інновацією з догляду за шкірою обличчя в Mary Kay® стоїть команда експертів та їхня важка щоденна праця. На чолі з Головним науковим співробітником "Мері Кей" Люсі Гільдеа, глобальна команда з дослідження та розвитку розглядає кожен інгредієнт, продукт та упаковку для того, аби наші клієнти у всьому світі отримали задоволення від використання продукції "Мері Кей". 

  Переглянь відео та дізнайся більше про те, як наукові дослідження роблять можливим появу нових продуктів "Мері Кей".

  1Результати незалежного клінічного дослідження, в ході якого 62 жінки використовували "Чарівний набір" TimeWise® Age Minimize 3D®
  2Основано на тестуванні ключових компонентів.
  3Фотографіі до і після зафіксовані за допомогою 3D технології для того, аби продемонструвати покращення стану шкіри після використання Набору протягом 12 тижнів.