• Колекція пензлів від Mary Kay®
  • Зберіть вашу колекцію

Колекція пензлів від Mary Kay®

Колекція містить усе необхідне для ідеального, довершеного образу – незалежно від того, новачок ви у використанні декоративної косметики чи досвідченій візажист.

1

Пензель для рум'ян Mary Kay® 
Куполоподібна форма пензля ідеально підходить для рівномірного нанесення кольору вздовж скул. Нанесіть рум'яна круговими рухами вздовж скул, починаючи з яблук щік. Додайте освітлюючу мінеральну пудру вздовж вершин скул.

Swirl cheek color in a circular motion along cheekbones, starting at the apples of the cheeks.
2

Пензель для пудри Mary Kay® 
Дизайн пензля забезпечує рівномірне нанесення розсипчастих і компактних пудр для закріплення основи і нанесення бронзантів, для отримання потрібних контурів обличчя. Великі пензлі призначені для змішування. Нанесіть пудру легкими рухами у напрямку від Т-зони до краю обличчя. Або нанесіть бронзант в зоні декольте для ефекту легкої засмаги.

Blend loose and pressed powders with ease, starting in the T-zone and dusting outward to the edges of the face.
3

Пензель для очей Mary Kay® 
Натуральний ворс забезпечує рівне нанесення Мінеральних тіней від Mary Kay®. Спочатку нанесіть тіні на ті області, які повинні бути найяскравішими (по лінії росту вій в куточках очей), потім м'яко розтушуйте на більш широкі області. Даний пензель потрібно постійно очищувати, оскільки Ви можете щоденно використовувати декілька різних кольорів.

Use the Mary Kay® Eye Color brush to apply Mary Kay® Mineral Eye Color with even application.
4

Пензель для надання очам акценту Mary Kay® 
Натуральний кінський ворс забезпечує охайне нанесення для глибини кольору вздовж складки ока. Ідеально підходить для нанесення контуру на повіку і ефекту "димчастих" очей. Наносити тіні потрібно починаючи із зовнішнього боку складки і розтушовуючи їх всередину. Скористайтеся кінчиком пензля для освітлення внутрішніх куточків очей.

Contour eyelids and create smoky eye effects using the Mary Kay® Eye Crease Brush.
5

Пензель для брів / Підводка для очей Mary Kay® 
Жорсткий, загострений пензель-підводка дозволяє чітко окреслити брови і лінію вій, а також м’яко підвести очі за допомогою мінеральних тіней. Тугий ворс пензля для брів дозволяє розчесати і закріпити брови в потрібній формі. Міні-гребінець допоможе прибрати грудочки туші з вій.

The Mary Kay® Eyeliner/Eyebrow Brush is your double-duty beauty tool, perfecting eyeliner and brows.

Зберіть вашу колекцію

Зберіть свою найкращу колекцію з пензлями спеціального призначення для створення яскравих і незабутніх образів. Всесвітньо відомий візажист Луїс Каско ​ пояснює, чому ці пензлі стануть чудовим доповненням до вашої колекції.