Компанія «Мері Кей» співпрацює з Ukrainian Fashion Week!

Mary Kay® завжди йде у ногу з часом, відслідковує та задає тенденції в б'юті та фешн індустріях. Новинки Компанії виходять на ринок 4 рази на рік і допомагають жінкам завжди мати доглянутий та стильний вигляд залежно від пори року та останніх модних тенденцій.

У 2018 році «Мері Кей» стала офіційним beauty-партнером UFW. В 2019 році співпраця продовжується.

«Ми раді продовженню співпраці з таким гучним творчим проектом, як Ukrainian Fashion Week 2019, і тому, що можемо зробити свій внесок у розвиток модної індустрії України. Олена Бурба –– безумовний трендсеттер в світі fashion, і це велика гордість, що відтепер Лідери бізнесу «Мері Кей» отримають можливість мати ексклюзивні речі від зіркового дизайнера. Новий гардероб підкреслить їх професіоналізм, високий статус beauty-експерта і допоможе відчувати себе впевненими та елегантними», – коментує Генеральний директор «Мері Кей (Україна)» Вікторія Зоря-Яценко.

Незмінним залишається співпраця бренду і на бекстейджі UFW. Спеціально підготовлена команда візажистів Mary Kay створює образи моделей для показів дизайнерів Ukrainian Fashion Week FW 19-20. Також всі гості заходу можуть протестувати аромати та засоби для догляду за шкірою, зробити експрес-макіяж в beauty-зоні Mary Kay® і отримати креативне фото на пам'ять.

UFW – український тиждень моди, який проходить двічі на рік в стінах «Мистецького Арсеналу». Ця подія щороку збирає понад 60 учасників, акредитує більше 200 українських і зарубіжних ЗМІ, приймає близько 20000 гостей. Саме тут українська мода стає світовою. Mary Kay® співпрацює з UFW і бачить місію партнерства в тому, щоб популяризувати важливість системного догляду за шкірою та якісної косметики, допомагаючи жінкам бути завжди стильними та впевненими в собі.

    Лідерський костюм 2019 року

    Презентація Лідерського костюма Mary Kay® by ELENA BURBA відбулася на закритому показі в рамках Ukrainian Fashion Week 4 лютого 2019 року. Для показу дизайнер розробила 5 одиниць гардеробу в єдиному авторському стилі, які можна комбінувати в модні outfits. Брюки, спідниця, жакет та сукня нового дизайну витримані в палітрі трендового коралового відтінку, обраного головним кольором 2019-го року. Колекцію доповнює також блуза з довгим рукавом з ексклюзивним принтом в стилістиці бренду Mary Kay®.

    Історія створення таких костюмів бере свій початок в 1965 році, коли засновниця бренду Мері Кей Еш представила перший Лідерський костюм в Далласі – з чорної вовняної тканини та з ковбойським капелюхом. З часів започаткування цієї традиції Компанія запропонувала вже близько 100 Лідерських костюмів. Раніше свої дизайнерські колекції для українського відділення вже презентували дизайнери Айна Гассе (2015 рік), Андре Тан (2017 рік), Христина Бобкова (BOBKOVA).