MARY KAY – офіційний beauty-партнер Ukrainian Fashion Week FW20-21

Mary Kay та Ukrainian Fashion Week знову відкривають двері найважливішої fashion-події України і запрошують гостей познайомитися з яскравими трендами та інноваціями в світі моди, стилю і краси.

Переглянути повний розклад 46-го сезону Ukrainian Fashion Week FW20-21 ви можете на офіційному сайті UFW за посиланням. Основною локацією Тижня Моди стане Мистецький Арсенал у Києві.

Четвертий сезон поспіль талановита команда beauty-експертів Mary Kay Україна буде працювати під керівництвом зіркового візажиста Mart Elle, одного з ключових експертів в українській beauty-індустрії. На бекстейджі команда з понад 40 візажистів Mary Kay готуватиме моделей до показів, створюючи креативні образи і втілюючи в життя ідеї дизайнерів.

За роки співпраці з Ukrainian Fashion Week make-up команда Mary Kay відпрацювала вже понад 100 варіацій подіумного макіяжу. А це найкращий доказ того, що з косметикою Mary Kay можна втілити найсміливіші make-up ідеї.

З 1 по 5 лютого 2020 року під час Ukrainian Fashion Week FW20-21 гості Мистецького Арсенала традиційно запрошуються відвідати стильний корнер Mary Kay з make-up зонами, де усі охочі зможуть  відтворити макіяж з подіумів, спробувати на собі оригінальні образи майбутнього сезону, а також першими дізнатись та протестувати новинки і бестселери бренду.

Ще більшим зануренням до модної індустрії стане співпраця Mary Kay з одним із найнеординарніших учасників Ukrainian Fashion Week – брендом Dastish Fantastish

4 лютого на закритому показі на головному подіумі країни буде представлено вишукану капсульну колекцію для б’юті-експертів Mary Kay на 2020 рік.

Новий гардероб поєднає в собі притаманний Mary Kay класичний діловий стиль, а також найактуальніші подіумні тенденції з елементами футуризму й streetstyle.

У 2017 Dastish Fantastish і дизайнер Володимир Демчинський були номіновані на премію Best Fashion Awards. Загалом бренд орієнтується на стиль 90-х, вуличну моду і молодіжну субкультуру – скейтерів, музикантів та інших вільних художників. Тож показ колекції MARY KAY x DASTISH FANTASTISH стане справжнім експериментом і потішить beauty-експертів Mary Kay не тільки сміливими fashion-рішеннями у новому офіційному гардеробі, але й неочікуваним яскравим мейкапом, який ефектно доповнить колекцію під час показу.

Mary Kay співпрацює з українськими дизайнерами вже не вперше. Раніше свої авторські колекції для українського відділення презентували дизайнери Айна Гассе (2015, 2016 роки), Андре Тан (2017 рік), Крістіна Бобкова (2018 рік), Олена Бурба (2019).

До зустрічі у новому сезоні Ukrainian Fashion Week FW20-21!