Твій гід з інструментів для макіяжу

Ти й сама знаєш, що для створення ідеального макіяжу необхідно мати інструменти, але яка користь від Набору пензлів для макіяжу, коли ти не знаєш, для чого призначений кожен з них і як краще ним користуватись?
Ознайомся із коротким гідом з використання кожного із пензлів та дізнайся, як можна поєднувати інструменти та засоби для макіяжу, аби завжди впевнено створювати неперевершені образи. 

Основи основ з Набором косметичних пензлів

Базовим набором для створення макіяжу стане Набір косметичних пензлів Mary Kay®. Кожен із цих пензлів зі спеціально розробленим дизайном доповнює поетапне створення різних образів для тебе. Пензлі поміщені у стильну та зручну косметичку, яку дуже легко брати із собою у подорожі.

Пензель для нанесення пудри

За допомогою цього Пензля, нанесення пудри стало ще простішим, адже куполоподібний дизайн пензля забезпечує нанесення рівномірного та легкого шару пудри на обличчя. Форма пензлю дозволяє без труднощів наносити засіб на будь-які ділянки обличчя. Пензель ідеально підійде для нанесення розсипної та компактної пудри, а також бронзера.

Замовити

Пензель для рум'ян

Контуринг обличчя став ще простішим із цим новим Пензлем "3-в-1". Використовуй скошену поверхню пензля для нанесення улюбленого відтінку рум'ян, жорсткий кінчик пензля допоможе підкреслити потрібні зони хайлайтером, а продовгувата гостра форма щетинок забезпечить довершення виразного образу.


Замовити

Пензель для нанесення тіней

Нанеси необхідну кількість тіней на всю поверхню повік або підкресли лінію брів за допомогою цього пензля. Його форма та густі щетинки допоможуть окреслити форму повік та нанести рівний тон улюбленого відтінку.  

Замовити

Пензель для надання очам акценту

Надай кольору інтенсивності на зовнішніх куточках очей, а також поекспериментуй із кольором для творення ефекту омбре. Форма пензля дозволяє нанесети бажану кількість тіней, візуально змінити форму очей, використовуючи різні техніки нанесення тіней перед розтушовуванням. 


Замовити

Пензель для розтушовування тіней

Роби макіяж у стилі "smoky eyes", розтушовуй тіні для нюдового макіяжу або підкресли внутрішні куточки очей. Застосовуй цей пензель для нанесення тіней або розтушовування підводки для очей вздовж верхньої та нижньої лінії очей. Також ділимось лайфхаком - цим пензлем можна розтушовувати контур губ для створення ефекту "зацілованих губ". 

Замовити

 


Ще більше можливостей

Не зупиняйся на базовому Наборі для створення макіяжу. Додай до своєї косметички також ці пензлі, які відкриють ще більше можливостей у створенні образів.

Пензель для мінеральної пудри 

Створити ідеально рівний тон обличчя без видимих переходів між засобами допоможе нанесення фінішного шару мінеральної пудри за допомогою цього пензля. Його округла форма допоможе набрати потрібну кількість пудри та вкрити обличчя легким шаром.

Замовити

Пензель для нанесення кремових тіней

Використовуй цей пензель для кремових тіней, а також для нанесення консилера та маскуючого засобу на будь-які ділянки обличчя. Пензель можна використовувати для нанесення усіх кремових засобів Mary Kay®. 


Замовити

Використовуй пензлі для нанесення цих засобів: