Відкрий для себе скарбницю, яка прикрасить багатством твою первозданну красу. У цій лімітованої трендової колекції представлені яскраві відтінки тіней, хайлайтерів та помад із багатогранним сяйвом. Отримай максимум задоволення від колекції Мері Кей «Твої сяючі скарби» і відчуй себе коштовністю, якою ти і є.Сяй!

Виблискуючий розкішшю погляд

Підкресли чарівність твоїх очей за допомогою ефектного металевого блиску. Лімітована серія Сяючих рідких тіней для повік рівномірно покривають повіку мерехтливими відтінками «Графіту» та «Аметисту». Нанеси тіні аплікатором, а потім розтушуй Пензлем для нанесення кремових тіней Mary Kay® і ти отримаєш бездоганно рівний фініш! Або ти можеш наносити Сяючі рідкі тіні чистими пальчиками — вибір за тобою.

Вибух кольорових самоцвітів на твоїх губах

Додай губам багатогранного блиску та вкрий їх відтінком, що нагадує дорогоцінний камінь. Відкрий для себе розмаїття можливостей у макіяжі завдяки вибуховому кольору, гладенькій текстурі та сяйву Помади для губ з глітером із ліітованої колекції «Твої сяюча скарби». Відтінки «Бурштин» та «Рубін» мають у своєму складу яскраві часточки, що переливаються, а також інгредієнти, які попіклуються про зволоженність твоїх губ. Додай трохи блиску своєму настрою!

Припорошені ейфоричним сяйвом щоки

Додай своєму повсякденному образу неземний ефект за допомогою Хайлайтера з трендової колекцій «Твої сяючі скарби». Його люмінісцентний перламутровий фініш забезпечить неперевершене сяйво шкірі! Для зручного і точного нанесення «Сонячного Діаманта» або «Рожевого сапфіра» скористайся Пензлем для рум'ян.

Додай до свого дня трохи вишуканого блиску дорогоцінних каменів. Домовся зі своїм Незалежним Консультантом з краси про клас з краси або мікропаті і підніми собі настрій, насолоджуючись сяянням косметичних засобів лімітованої колекції «Твої сяючі скарби».*
НОВИНКА! Хайлайтер

Сонячний Діамант

НОВИНКА! Хайлайтер

Рожевий Сапфір