Досягни подвійного ефекту з нашими новинками — сяючі ніжним рум'янце щоки та сміливі, з металевою нокою, очі.

ДИНАМІЧНИЙ ДУАЛІЗМ

All shades of the Mary Kay Foil Eye Shadow Duo with product crumbles

Ти закохаєшся в інтенсивний блиск контрастних відтінків цих подвійних тіней для повік. Перламутрове сяйво підкреслює їх насичений відтінок, посилюючи надзвичайність твого образу. Формула тіней має легку шовковисту текстуру та залишає після нанесення почуття м'якості та завершеності.

А чи знаєш ти, що до складу цих тіней входить унікальна адгезивна полімерна сітка, яка дозволяє тіням щільно прилягати до повік. Тепер твій ефектний образ залишатиметься досконалим ще довше?

Rubs of the Mary Kay Cream Blush Duo Stick

Ці неперевершені кремові рум'яна поєднали в собі найкраще. Нанеси рум'яна матовою стороною і ти отримаєш м’який колір, що доповнює сміливий погляд. Використовуй мерехтіння для створення чогось більш гламурного або поєднай їх, щоб створити унікальний образ. Не бійся носити ці кольори - їх формула гарантує, що вони будуть нежирними та стійкими.

А чи знаєш ти, що не дивлячись на те, що це кремові рум'яна, ці дуети стійкі до потовиділення і мають пудровий оксамитовий відтінок?

Close up of model wearing Glimmer and Glam makeup artist look from Mary Kay

А найкращий спосіб для впевненого використання цих неймовірних новинок — це поради б'юті-амбасадора бренду Mary Kay® Луїса Каско. «Ці тіні для повік позбавляють необхідності підбирати, як поєднуються між собою відтінки». Він пропонує нанести один відтінок в якості підводки для очей, а другий розтушовувати на повіку — це додасть твоєму погляду грайливості й привабливості. Що стосується кремових рум'ян з лімітованої колекції Mary Kay® Cream Blush Duo Stick - він просто закоханий в їх формулу! «Вони ідеально підходять людям, у яких натуральний колір щік має тенденцію до знебарвлення». Його рекомендація — спочатку нанести ці рум'яна пальцями, а потім поверх нанести порошкові рум'яна для ще більшої стійкості.