Покращуй щоденний догляд за шкірою завдяки Sonic-технологіям
Mary Kay Skinvigorate Sonic Skin Care System shown with Facial Massage Head attachment alongside it and graphic blue and purple swirls illustrating sonic technology
Технологія Sonic та очищувальна Насадка-щітка забезпечують відмінну чистоту та прекрасно готують шкіру до наступного етапу догляду. А  нова змінна Насадка-масажер сприяє покращенню мікроциркуляції, насиченню шкіри киснем та поживними речовинами, а також підвищує ефективність твоєї улюбленої сироватки.


На варті краси та здоров'я!

Ознайомся з новою Щіткою для глибокого очищення обличчя Skinvigorate Sonic™, спробувавши її у дії! Відчуй як вона створює неперевершені відчуття від домашніх SPA-процедур.

Очистити шкіру за 60 секунд
Mary Kay Skinvigorate Sonic Skin Care System shown with Facial Massage Head attachment alongside it and graphic blue and purple swirls illustrating sonic technology

Mary Kay Skinvigorate Sonic Skin Care System shown with Facial Massage Head attachment alongside it and graphic blue and purple swirls illustrating sonic technology.

Індивідуальний режим очищення, відмінний результат

Щітка для глибокого очищення обличчя Skinvigorate Sonic™ з 3-ма швидкісними режимами видаляє у 4 рази більше забруднень, жиру та залишків косметики порівняно з ручним очищенням шкіри.1 Цей б'юті-інструмент сподобається навіть чоловікам! Швидкодіюча система з легкістю зробить його шкіру чистою та свіжою.

Релакс для шкіри обличчя

Не обмежуй свій догляд лише очищенням шкіри, а доповни його масажем. Завдяки Насадки-масажера Skinvigorate Sonic™ шкіра обличчя та шиї виглядатиме більш пружною та підтягненою. Ергономічна форма і 24 000 масажних рухів за 2 хвилини забезпечують ефект від салонного догляду в домашніх умовах.

Очисти та підготуй шкіру до наступного етапу догляду разом із цими очищувальними засобами:
Відчуй ефект від Насадки-масажера в тандемі з сироваткою: