Вітаємо переможниць Акції #МКВідгук!

Саме ти та твоя Б’юті-експертка стали щасливими володарками Новинки сезону осінь 2020 – зима 2021 — Святкового набору «Ягідне Парфе» від Mary Kay®!

Зауважимо, що акція передбачає отримання 20 подарунків. Подарунки отримуються попарно: Незалежний Консультанти з краси та її клієнтка отримують одну пару подарунків. Таким чином, 10 подарунків отримують Незалежні Консультанти з краси, 10 – їхні клієнти. Переможницями акції стають ті пари учасників, які виконали всі умови та чиї імена опинилися першими у списку, сформованому веб-сервісом http://www.random.org/ або аналогічним сервісом.

Шукайте себе серед щасливих переможниць

1.

Шморгун Ярослава

Миць Світлана

2.

Кипаренко Оксана

Павленко Анна

3.

Макар Роксолана

Макар Віолета

4.

Восанчук Дарія

Мачевська Мар'яна

5.

Сєргєєва Олена

Трюхан Юлія

6.

Кострова Олена

Шалашова Олександра

7.

Казурова Ірина

Казурова Аліна

8.

Брагінець Яна

Головня Людмила

9.

Приходько Татьяна

Школьна Альона

10.

Грицай Ірина

Новак Ніна

Переможниці акції!

Щасливі переможниці акції будуть оголошені 30 вересня 2020 року на офіційному сайті компанії www.marykay.ua, а також на офіційній сторінці у соціальній мережі Facebook, до якої ми рекомендуємо доєднатися, якщо ти досі ще не з нами :) Після цього, для отримання подарунку, протягом 3 календарних днів необхідно надіслати на пошту UkraineSMM@mkcorp.com наступні дані:

  • Прізвище, ім’я, по-батькові;
  • Номер відділення Нової пошти та мобільний телефон для надсилання подарунку (доставка подарунку за рахунок Компанії);
  • Електронну копію (сканкопію) свого паспорта (першої, другої сторінки і сторінки з реєстрацією місця проживання) або ID-карти;
  • Електронну копію (сканкопію) довідки про присвоєння ідентифікаційного номера платника податку;
  • Якщо особою, що отримує подарунок, є неповнолітня особа, згоду законного представника, який відповідно до чинного законодавства України представляє інтереси цієї неповнолітньої особи (у довільній письмовій формі). Більше інформації щодо #МКВідгук ти можеш дізнатися в Офіційних правилах акції.

Не зволікай! Нехай про фантастичну косметичну продукцію від Мері Кей дізнається весь світ!